Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 09 kwi 2015, 18:15
elo elo ziomki :)))
ja mam dziś wyśmienity nastroj, dobrze mi jest :105: a jutro ide na plaze :yeah:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez blah! 09 kwi 2015, 18:16
kosmostrada, z moim avkiem, to do Arhola, On wybierał :D.
blah!

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 kwi 2015, 18:21
tosia_j, :papa: kosmostrada, a mój taki głębinowy i spokojny ;) chociaż ostatnio serce wali jak nie przymierzając w kuźni ;) może by zmienić na młot i kowadło? :lol:

kosmostrada, też jestem po fajnym spacerze na słońcu, celowo się wybrałam na dalsze zakupy i w drodze powrotnej pośmigałam po skwerze... oj te ptaszki rozśpiewane i zielone listki... super widok dla mych oczu :angel:
Ale w domu znowu mnie łapał ten paskudny lęk... popiłam sobie Melisany, a że jest na alkoholu to nawet fajnie z 5 min. zaszumiało :mhm:

Ta jaglana to samo zdrowie, grucha słodycz wyśmienita i kolacja lekkostrawna gotowa. :yeah:
Łoj, też mam trochę sadełka, ale nie po świetach... tylko tak ostatnio cóś przybyło :mhm:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 kwi 2015, 18:31
mirunia, :lol: . Ja strzeliłam sobie małą kawę, bo śpika mam okrutnego. A teraz chai latte z mojego magicznego ekspresu, a dopiero na wieczór meliskę.
Masz bardzo fajnego avka, ale już Ci to mówiłam, też wiele o Tobie mówi. :smile:

blah!, no ale w końcu mogłaś się nie zgodzic, a avka przyjęłaś i Ci służy. :smile:

amelia83, hej hej, Słońce nie za zimno na plażę? :mrgreen:
No i pięknie, że masz znów swoją dobrą fazę. :great: No widzisz, znów jest fajnie i oby jak najdłużej!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 kwi 2015, 19:08
amelia83, kosmostrada, mirunia, blah!, tosiaHey Dziewczyny:*******

Ja wlasnie wrocilam do domku , dzis pol dnia u mnie byla przyjaciolka , pozniej poszlam ja odprowadzic oraz poszlam popatrzecz torebka bo moja juz zaczyna ledwo dychac a nastepnie zrobilam sobie dluuuugi spacer takim marszowym krokiem i wlasnie weszlam do domku.

Jutro dentystka zas mnie strach oblatuje na sama mysl .Ale zab pobolewa wiec nie ma to tamto!
A moje avki co swiadcza?:P

mirunia, poprawilo sie??/

kosmostrada, aj robisz mi smaka tymi kawkami :P
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 kwi 2015, 19:22
platek rozy, Szaleję Kochana z moim nowym ekspresem, a chai latte to herbata ze spienionym mlekiem i przyprawami orientalnymi. :105:
Powiem Ci, że kupiłabym sobie jakąś nową piękną torebkę, ale te co mi się podobają kosztują jakiś straszny piniondz. Więc chodzę z moją małą czerwoną, w którą ledwo mi się okulary i portfel mieszczą, ale ważne - ma długi pasek, można ją nosic "w poprzek", wygodnie, nie spada, lekka i ręce wolne na smycz i siaty. :D Choc nie wiem dlaczego, ale ten sposób noszenia torebki kojarzy mi się ze starą niemiecką turystką. :P
Jaką torebkę umyśliłaś?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 09 kwi 2015, 19:23
kosmostrada, mirunia, platek rozy, hej kochane
przesyłam Wam moją dobrą energię, byle nie za dużo by ze mnie nie uszło
plaża spacer, knajpka przy plaży, ma być u nas jutro 16 stopni :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 kwi 2015, 19:26
kosmostrada, Tak Chai latte to znam jest w Coffe Heaven :) ale tej Yogi to nie pilam:)
Ja wlasnie chce taka torbke lekka , dosc spora ale z mozliwosscia wlasnie noszenia w poprzek wiec musi miec dopinany pasek.
Patrzylam dzis w carfie bo sa tam w cenach 50 zl w miare w ykonczone ws rodku dosc mocnym materialem i dwa wzory mi sie podobaly . Podjade jeszcze do sieci sklepow "Inna" w sobote bo tam kupowalam ta co nosze teraz a kosztowala 40 zl i nie odbiega wykonczeniem i materialem jak tez z CCC czy Diechmana.

amelia83, Hey Slonce :) ciesze sie ze masz dobry nastroj:)
Ostatnio edytowano 09 kwi 2015, 19:27 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 kwi 2015, 19:27
amelia83, Mówisz cieplutko będzie? To ja na pewno pójdę z rana z psiurem brzegiem morza, bo dziś za bardzo z rańca wiało zimnicą.

No proszę, i tak to mam pierwszy punkt swojego planu na jutro. :D

-- 09 kwi 2015, 19:33 --

platek rozy, to widzę, Ty też lubisz sobie rączki uwolnic przy torebce... ;) Moja wielce trendy znajoma, jak shoperki były takie modne, zasuwała z tą wielgachną, sztywną, mega ciężką torbą w zgięciu ręki, gimnastykując się, żeby warzywa wybrac w Biedrze i wrzucic do koszyka. :lol:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 09 kwi 2015, 19:34
ooo w coffieheaven dawno nie bylam, jakos nie po drodze
wcinam pieczywko chrupkie i sałatke jarzynowa ;)

-- 09 kwi 2015, 18:36 --

ja obowiązkowo tez torba z długim paskiem ;)
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 kwi 2015, 19:36
kosmostrada, a nie ja musze miec torebke wieksza ale leciuska bo po co mam dzwigac kilogramy :D

amelia83, a ja sie fitnesuje :) zmieniam nawyki zywieniowe :)

Spamowa wyspa

przez Aranjani 09 kwi 2015, 19:37
Witajcie :)

az miło wstać rano z wyrka jak słoneczko za oknem :105:

kosmostrada, jakiego masz psiaka ? :D
Aranjani

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 kwi 2015, 19:38
Aranjani, Hey :******* :papa: :papa: masz racje z tym slonkiem!

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 kwi 2015, 19:38
platek rozy, Twoje avki są bardzo czytelne, ostatnio smutne i cierpiące :( ... (bywały pogodniejsze)

Miałaś Płatuś fajny dzionek z przyjaciółką, pogaduchy zawsze dobrze robią i miło spędziłaś czas.
Jutro o tej porze będziesz już tylko wspominać wizytę u dentysty. Tak, że spoko, trzeba iść i zobaczyć ząbka, żeby nie bolał. :D
I co, wypatrzyłaś już sobie jakąś torebkę?

Trochę mi lepiej, ale przed 18 miałam takie kołatanie serca i skok ciśnienia, że aż brakowało mi tchu, a na piersi siedział słoń kosmostrady! ;)
Po Melisanie trochę lepiej....

Idę zaparzyć sobie melisy 2 torebki.

Sortuj wg