Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez blah! 09 kwi 2015, 09:22
No, słończe dziś i czyste niebo :D
blah!

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 kwi 2015, 10:11
Witajcie :papa: :papa:

platek rozy, pogoda rzeczywiście dzisiaj piękna, ale wcale mnie jakoś nie cieszy, przynajmniej teraz z rana, bo tez wstałam zdołowana i z napięciem.
W dodatku muszę siedzieć w pracy, gdy za oknem takie słońce! :why:
Muszę chyba polatać sobie gdzieś od budynku do budynku, żeby wyjść choć na chwilę na to słońce i złapać promieni.
Coś mnie tak gniecie w środku, jakieś napięcie, smutek i brak chęci na cokolwiek :bezradny:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 kwi 2015, 11:40
Dzień dobry!

To i ja się melduję prosto z pracy. Siedzę samiuśka (tylko pies pod biurkiem), bo wszyscy gdzieś latają, nie mam się do kogo odezwać, cisza , czego nie lubię.
Też ponarzekam, pomimo porannego spaceru w słońcu, niestety energii nie mam, lęk męczy... Cały czas muszę się czymś zajmować, bo inaczej kaplica. No ale ile można jechać bez odpoczynku myślowego. :(
Jutro dzień wolny, a ja się nie cieszę, bo muszę coś wymyślić, zaplanować, bo dostanę qrficy.

platek rozy, Plateczkowa***** dzień zaczęty bez rozbiegu, ale zapowiada się dobrze, bo spotkanie towarzyskie w planie i się rozkręcisz. Myślę, że mogę śmiało życzyć Ci miłego dnia!

mirunia, Słonko***** ostatnio pod wieczór Ci napięcie schodziło, więc tylko przetrwaj i wieczorem odsapniesz i dojdziesz do siebie. Trzymam kciukasy mocno, żeby Ci się jak najszybciej samopoczucie poprawiło! Już niedługo masz wizytę, musimy być dobrej myśli, że coś potrafią te nasze doktory wykombinować. A może podświadomie bojasz się tego odstawienia i Ci mózg funduje atrakcje?

blah!, chociaż Ty się od rana uśmiechasz, dzielna kobitko! :great:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez blah! 09 kwi 2015, 11:51
kosmostrada, ja zawsze mam dobry nastrój ;).
blah!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 kwi 2015, 12:07
blah!, jeżeli się okaże, że faktycznie masz tylko agorafobię, trochę nerwicy, to szybciutka terapia poznawczo-behawioralna i dziewczyno wracasz do życia, bo masz powera! :smile:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez blah! 09 kwi 2015, 12:12
kosmostrada, ja myślę, że jednak po prostu mam problemy na innym tle - raczej nie psychicznym. No ale kolejne badania i wyniki pokażą ;).
blah!

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 kwi 2015, 14:42
kosmostrada, dzięki Kochana za dobre słowa i wsparcie... chyba masz rację, że ta moja podświadomość płata mi figle i winduje lęki na wysokie szczyty. :time:
Teraz jest już dużo lepiej, polatałam trochę, pozałatwiałam sporo spraw i wygoniłam to napięcie w cholerę ;)
Pogoda cymes, pierwsza klasa... ptaszki tak pięknie ćwierkają :105: Otworzyłam okno na trochę i wpuściłam tą wiosnę do biura, a co, niech przewietrzy te papierzyska i odświeży atmosferę pracy :D

A jak u Ciebie, minęły te pieruńskie lęki? Energia wróci, jak tylko spokój wewnętrzny się unormuje i odpuści napięcie. Taki już nasz zasrany los z tą qr..cą ;) nigdy nie wiadomo jak i kiedy. :bezradny:

blah!, super, że chociaż Tobie nastrój dopisuje i nie psuje życia :great:

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 09 kwi 2015, 14:59
blah!, jeśli rzeczywiście masz agorafobię to raczej na pewno przyczyną jest tło nerwowe ;)
nie znam chyba żadnej choroby somatycznej objawiającej się agorafobią ;)

Witajcie tak w ogóle :smile: bo się bezczebelnie nie przywitałam :mrgreen:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez blah! 09 kwi 2015, 15:19
No wlasnie chodzi o to, ze cby a tej agorafobii nie mam ;).
blah!

Spamowa wyspa

przez bonsai 09 kwi 2015, 15:21
blah!, to co masz? Wychodzi na to, że zdrowa jesteś, mimo posiadania trzech zębów, ogona i obłych kształtów. ;)
bonsai

Spamowa wyspa

przez blah! 09 kwi 2015, 16:35
Bonsai, nie wiem ale to prawdopodobnie nie problemy mentalne ;). Ogon jak ogon ale ten rozowy kolor nie wrozy nic dobrego ;).
blah!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 kwi 2015, 17:42
Ale pięknie na dworzu, nawet ciepło się zrobiło. A ptaki dają jak oszalałe...
Przeszłam się z psem po pracy, zaliczyłam rehabilitację (zbajerowałam trochę panią , żeby mi pojeździła urządzeniem tam gdzie mam napięcie w ramionach, a nie stricte po stawach).
Teraz już marzę o tym, żeby odsapnąc i mam nadzieję, że się uda trochę poluzowac.

mirunia, oj Kochana, niech ten spokój na trochę wróci, coby się zregenerowac. Body maxa łykam, jak nie mam z rana telepawy, może to energię podkręci...

blah!, W końcu coś jest na rzeczy z tym, jakiego avka wybieramy. Twój jest, jak nie z tego forum. Podejrzane... :mrgreen:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 09 kwi 2015, 18:00
A czy moj jest wystarczajaco ponury i mroczny?
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 kwi 2015, 18:08
tosia_j, :D No w końcu z jakiegoś powodu go wybrałaś... ;)

Muszę trochę się ze świąt odkilogramowac, właśnie podskubuję słonecznika, na kolację zrobię sobie jaglaną z gruszką i tyle. Chyba to nie jest zbyt wielkie wyzwanie, dostarczające tylko frustracji? ;)
S. Beckett

Sortuj wg