Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 kwi 2015, 12:58
platek rozy, kiedyś po nałożeniu się kilku warstw dorabianych pasemek było wrażenie jasnego blondu, tak że rozpędzić się w tym kierunku się nie boję, nawet teraz mam z przodu na środku prawie białe pasmo, natomiast w czarnych ani prawdziwie rudych siebie nie znam, bo zawsze mi były mocno odradzane :mhm:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 kwi 2015, 14:28
Dzień dobry!!!

Właśnie zrobiłam sobie przerwę w pracy na herbatkę. Udało mi się dziś wyspać, choć obudziłam się przed budzikiem. Poszłam z rańca na długi spacer z psem w chłodnym słoneczku i lepiej się czuję. Umówiłam się wieczorem z przyjaciółką na godzinę na herbatkę na mieście, aby się działo. Mam nadzieję, że jakoś ten dzień minie bez większych sensacji psychosomatycznych.

cyklopka, Hej Kochana! Dobrze Cię słyszeć! Ja miałam różniste kolory na głowie (oprócz czarnego) i zdecydowanie blond jest dla mnie najlepszy. Aczkolwiek nie udało mi się uzyskać wymarzonego odcienia, mimo całego wachlarza próbowanych przeze mnie i moją fryzjerkę farb. :bezradny:

platek rozy, Plateczkowa*****, no to koopa z tym zębem. :bezradny: Trzymam kciuki, żeby tylko Cię bardziej nie bolał, byle do piątku!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 kwi 2015, 14:58
Dzien dobry :papa:

kosmostrada, miło słyszeć, że czujesz się dzisiaj lepiej :brawo: Ja też bez większych niedomagań i lęków, jest w miarę spokojnie i zadowolonam z tego powodu :D
Rano było jak zwykle, ale z czasem się polepszało... tak jak z pogodą, rano mżawka i ponuro, a teraz cieplutko i słońce na pół nieba :D

Cieszmy się w takim razie z takiego dnia i takiej spokojności :D

Płatku, jak się ból nie rozhuśta, to wytrzymasz do piątku :zonk: nie nagryzaj na ten ząb teraz!

cyklopka, blondyneczki są wciąż na topie... ja mam od urodzenia, dzięki temu nie widać siwych, bo po prostu ich nie mam! :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 kwi 2015, 15:46
Ja już w domku, czyham na sygnał od męża, że idzie, coby wstawiac pierś z gąski do pieca. Miała byc na święta, ale nie zżarliśmy.
Przyszła paczka z kawami (mieliśmy kupon do sklepu internetowego z ekspresem) i zrobiłam sobie latte macchiato karmelowe. :yeah: W cholerę, najwyżej mnie wytelepie, ale coś z życia trzeba miec.

mirunia, Kochana*****, tak się zastanawiałam, czy Tobie też dziś odpuściło. Bardzo się cieszę! :great: Troszku mi słabośc i dusznośc doskwiera, ale bez porównania, da się wytrzymac. Po prostu już dzisiaj tylko spokojna i przyjemna aktywnośc.Ty też Kochana dziś powoli i spokojnie, bo wydaje mi się , że za każdym razem jak dostajesz śrubki, to potem to odchorowujesz.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 kwi 2015, 16:01
kosmostrada, Dzięki Słoneczko za dobre słowo :D Nie będzie dzisiaj żadnych śrubek :lol: :lol:
Tak jak mówisz, spokojnie i z gracją przeżyję ten dzisiejszy dzień napawając się tym błogim spokojem :105:
Za dużo ostatnio przeżyłam, żeby to teraz zepsuć - jest dobrze, nie trza psuć.
Do zawrotów i kręciołków już się przyzwyczaiłam, więc takie łagodne nie powodują lęków, gorzej jest z tymi mocnymi, wtedy mi rozum odbiera ;)

Też już jestem w domku, zjadłam pomidorówkę i kacze udko z majerankiem i rozpapranym jabłkiem ;) Czas na herbatkę i resztki sernika :D

Nie zakładaj z góry, że może Cię wytelepać po tak dobrej kawie... ma być dobrze i smakowicie. A gąska też dobra... to jakieś ptasie przysmaki świąteczne pochłaniamy :great:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 kwi 2015, 16:14
cyklopka, ja nigdy nie mialam jasniejszych wlosow , zawsze braz albo ciemny braz...
Jestem ciekawa Ciebiew calkiem jasnych:)
kosmostrada, mirunia, Heyyy Kobietki:******** ciesze sie ze dzis lepiej sie czujecie:)
Moze to takie zawirowania po sweitach byly bo jednak gdzies tam czlowiek sie zawsze stresuje tymi zakupami , kolejkami , przygotowaniami , wizytami ...

Ja wlasnie robie makaron z pesto i serkiem mascarpone i wkurzam sie na zeba.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 08 kwi 2015, 16:19
kosmostrada, mirunia, platek rozy, Witajcie :papa:
Fajnie, że dziś u Was dobrze :smile:
Ja wróciłam od lekarki i....chyba muszę zmienić lekarza :bezradny: wkurza mnie ta baba :evil:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez bonsai 08 kwi 2015, 16:22
acherontia-styx, ja też muszę zmienić. Czy zdenerwowała Cię Twoja lekarka?

-- 08 kwi 2015, 15:23 --

A, dzień dobry. :papa:
bonsai

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 08 kwi 2015, 16:23
cyklopka, za mną też chodzi zrobienie czegoś z włosami w kierunku blondu, ale ja bym chciała coś takiego jak po prawej:

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10995803_676766982435210_1249154792738687087_n.jpg?oh=809fdf1d713d41b49c0fc9cb318393f9&oe=55B78797&__gda__=1437916747_cbaeaded9c603fff70fc1a362c530f0f

-- 08 kwi 2015, 15:25 --

bonsai, najpierw mnie zjebała, że wypisałam się z neurologii na własne żądanie - dobra tu może i miała racje.
Ale kuźwa widzi co się dzieje na lekach, to nadal przepisuje to samo, nawet bez zmiany dawki :pirate:
i w ogóle mam wrażenie, że mi w nic nie wierzy.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez bonsai 08 kwi 2015, 16:28
acherontia-styx, moja nawet nie wie, jakie leki są dostępne. :( Myślę sobie, że ci wszyscy lekarze powinni brać leki np. przez rok, w ramach praktyk na studiach medycznych. :D Bo potem wychodzą takie kwiatki właśnie, że nie wierzą pacjentom, nie potrafią się wczuć w to, co pacjent odczuwa itp.

PS. Włosy po lewej stronie. :105: :roll: :105:
bonsai

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 kwi 2015, 16:37
acherontia-styx, bonsai, cześć :papa:

acherontia-styx, ten kolor włosów na zdjęciu jest superaśny, ślicznie wyglądają takie 2 kolorowe :great:

No to współczuję Ci wizyty i tej lekarki, która nie próbuje zmienić leczenia, skoro źle się czujesz na tych lekach. Mogłaby coś zmodyfikować chociaż.

platek rozy, witaj Kochana ***** nie denerwuj się ząbkiem, bo tylko sobie pogorszysz... nie nagryzaj na niego! Może chłodne płukanki pomogą, żeby ochłodzić nerwy w zębie, powinno mniej boleć.
Dzisiaj jest dość stabilnie u mnie, oby tak zostało!

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 08 kwi 2015, 16:41
mirunia, bonsai, a już w ogóle hitem było w trakcie tej wizyty pytanie o to czy rodzice wiedzą, że się wypisałam na własne żądanie.... kvrfa...ja mam 15 lat czy 25 :?: :!:
Tak wiedzą, zwłaszcza ojciec, którego przez 25 lat życia widziałam tyle razy, ze mogę policzyć na palcach jednej ręki i matka chora na schizofrenie, która uważa każde moje trafienie do szpitala za próbe otrucia mnie :lol:
Oklaski dla pani doktor :brawo: :brawo: :brawo:

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 kwi 2015, 17:13
acherontia-styx, ale fajne, pikny kolorek! :105: Jeszcze żeby miec takie ładne włosy...
Ja mam takie wrażenie z większością lekarzy, że nie wierzą, w to co mówię i dla nich demonizuję. A przecież idę do nich, gdy już naprawdę nie daję rady...
No nie dziwię się, że nerwa złapałaś. A pytanie mistrzowskie. :hide:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 08 kwi 2015, 17:19
Cczesc. Gdzie tu widac jaki kolorek? Ja sie nie moge pogodzic ze 60 wkazdej firmie to inny kolor
outsider

Sortuj wg