Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 kwi 2015, 18:53
acherontia-styx, no oby!
dlaczego ciężka? coś będzie nowego?

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 07 kwi 2015, 18:58
mirunia, dawno mnie u pani doktor nie było :hide: dużo się wydarzyło przez ten czas, odstawiłam leki, co prawda wyszło tak niechcący /za długie terminy oczekiwania, a dzwoniłam się zarejestrować jak jeszcze miałam jedno opakowanie/, doszły nowe objawy, które nie wiadomo do czego przypiąć :?
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 kwi 2015, 19:25
acherontia-styx, no to będzie lańsko w dupsko :time: :D ale chyba nie było tak źle po odstawieniu leków, bo gdyby coś się działo to leciałabyś pędzikiem do lekarki, tak sądzę.
Sądzę, że pani dr zrozumie sytuację i da jakieś nowe leki na nowe objawy... trzymam kciuki :D napisz jutro jak było ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 07 kwi 2015, 19:27
mirunia, no tylko sęk w tym, że przez durne baby w rejestracji tam ciężko się dostać tak o. Także nawet jak coś to i tak bym nie pędziła do swojej lekarki tylko prędzej poszła do kogoś innego, bo jak mam się użerać z rejestracją to od razu zdrowieje ;)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 kwi 2015, 19:51
Aranjani, a u mnie sasiadka byla i teraz odpisuje :) smacznego :) tez dzis jadlam:D

mirunia, Kochana no mnie tez ten artykul przejal ale wiem ze nie ejstem sama i wiem ze taki ped zycia nie sluzy nikomu :( tylko zdrowie nasze kuleje i to fizyczne i psychiczne tez:(

blah!, rozumiem Cie bo ja sie 9 miesiecy bujalam tak ze zawrotami glowy , nawet w szpitalu bylam i wyszlam z niczym a z trafilam na jednego madrego lekarza (prywatnie za spora kase bo juz uderzylam do najlepszego w Krakowie) i dopeoro ten mi powoedzial co i jak i ukierunkowal leczenie kregoslupa , dal rehabilitacje i dot ego zapisal na kolejne wizyty na fundusz.
Ale gdzies tam mam juz lęk przed zawrotami bo to zostalow formie traumy. Ale coz sie dziwic 9 miesiecy na karuzeli to konia by powalilo.

bonsai, taaak ja juz nie 1 mlodosci jestem :D :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez blah! 07 kwi 2015, 20:06
Kurfa a ja juz pol roku ruszyc sie nie moge i pol biedy gdyby dalo sie po prostu na weekend do jakiejs ogolnej klinikii pojecjac, zeby hurtem wszystkie badania zrobic bo takiego mieisca w Polsce chyba nie ma. Tylko te terminy...czekanie kilma tygodni do specjalisty, zeby dopiero pokierowal jakie badania zrobic, po badaniach znowu kilka tygodni czekania na wizyte, zeby zerknal na wyniki...ehh
blah!

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 kwi 2015, 20:18
acherontia-styx, takie są realia naszej służby zdrowia i nie zanosi się na lepsze, nawet w tej niepublicznej terminy z kosmosu :shock: :shock:

platek rozy, już dawno doszłam do wniosku, że nerwicy nabawiłam się w pracy, właśnie w tym pędzie, maraton i stresy mnie wypaliły zawodowo. Teraz jest inaczej, zmieniłam stanowisko i szefa i mam dużo lżej, a przede wszystkim spokojniej. Ale nie da się już zmienić i naprawić tego co było i co zaszkodziło zdrowiu fizycznemu i psychicznemu :bezradny:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 kwi 2015, 20:25
mirunia, bo najgorzej odkrecic to co sie juz podzialo , padaja mechanizmy obronne i siada psyche a jak sa i choroby fizyczne ktore nie miaja a sie ciagna to tez sie lęki tworza.

blah!, tez tak czekalam i wpadalam w coraz wieksze lęki i depresje.... :bezradny: :x
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 07 kwi 2015, 20:28
mirunia, uwierz, że ta przychodnia ma wyjątkowo durne zasady :? chodzę tam do psychiatry i na terapię. Jeśli chcę zmienić termin sesji bo mi nie pasuje i pójdę do rejestracji to oczywiście usłyszę 'nie, nie ma mowy', pójdę do T. i nie ma żadnego problemu, dopasuje mi inny dzień/godzinę bez pytania o powód.
Kiedyś wysadzę tą rejestrację tam w powietrze :evil:

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 kwi 2015, 20:35
Goście poszli, aczkolwiek ostentacyjnie i znacząco zaczęłam sprzątac naczynia, bo już naprawdę padałam na nos. Już jestem wykąpana i czekam na przyzwoitą godzinę do położenia się ( bo przecież nie zalegnę teraz, bo o 12 -tej się obudzę i snuc się będę po chałupie do rana ...)
Mama dostała dla mnie w swojej bibliotece książkę Millerowej i może uda mi się poczytac.

platek rozy, Plateczkowa*****, jak dobrze, że chociaż Ty się dziś dobrze czujesz. Oby Cię tak jak najdłużej nosiło wysoko!

blah!, Nerwicy to można dostac od samego włóczenia się po lekarzach w polskich realiach. :bezradny: Ale już niedługo będziesz wiedziała na czym stoisz, więc jeszcze trochę cierpliwości!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez blah! 07 kwi 2015, 20:38
platek rozy, nie no, depresja na szczęście mi nie grozi ;).
kosmostrada, mam nadzieję.
blah!

Spamowa wyspa

przez tosia_j 07 kwi 2015, 20:42
kosmostrada, ja przewaznie dobrze sie czuje w sensie objawow.
outsider

Spamowa wyspa

przez jasaw 07 kwi 2015, 20:47
Witam serdecznie...

blah!, w prywatnych szpitalach są takie możliwości. Podobno to nawet w modzie wśród młodych biznesmenów i "japiszonów". Kładą się na kilka dni / raz w roku/ i badają od góry do dołu...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 kwi 2015, 20:47
kosmostrada, Slonce bardzo mi przykro ze Was tak dzis sponiewieralo :( ja dzis z obolalym zebem chodze , jutro dzwonie do dentystki , bo dzis jej nie bylo wcale.
O a jaka ksiazke Millerowej bedziesz miala?

Ja na kolacje zrobilam muffiny z nadzieniem z sera fety oraz salatke z mixa salat , pomidora , ogora , ziarenek dyni i slonecznika i grzanek.

blah!, tyle dobrze ! Mam nadzieje ze Ci sei juz powyjasnia wszystko i skonczy sie ta niepewnosc z z e znanym wrogiem lepiej sie walczy .

Sortuj wg