Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez blah! 07 kwi 2015, 12:19
tosia_j, uff dobrze, że to tylko avatar ;).
blah!

Spamowa wyspa

przez tosia_j 07 kwi 2015, 14:14
blah!, wlasnie dostal orzeczenie o niepelnosprawnosci. dali mu stopien znaczny na stale. ciekawe co za dwa lata powie zus
outsider

Spamowa wyspa

przez blah! 07 kwi 2015, 14:26
No rente mu dadza. A co maja innego powiedziec?
blah!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 kwi 2015, 14:40
Witajcie tosia_j, blah!, :papa:

tosia_j, trzeba się chyba ubiegać o rentę... a dlaczego dopiero za 2 lata zus ma coś powiedzieć, co to za termin 2 lat? decyzja już zapadła o znacznej niepełnosprawności na stałe i to się liczy najbardziej.

Miałam dzisiaj w pracy powtórkę z niedzieli, czyli lęk i wysokie ciśnienie, do 10.30 jakoś sobie z tym poradziłam, mimo wyjścia służbowego.
Ale ponad 2 godz. miałam niezły horror ze sobą... telepawka w środku, gorąco w piersi, a ręce jak lody, dopiero hydro mnie trochę wyciszyło i spacer służbowy w słońcu. Jak wróciłam było już lepiej... nie wiem dlaczego tak się dzieje od kilku dni, a było już w miarę dobrze :bezradny:

Spamowa wyspa

przez tosia_j 07 kwi 2015, 14:42
Dziewczyny, komisja niepelnosprawnosci orzeka na 16 lat do celow pozarentowych
outsider

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 kwi 2015, 14:50
tosia_j, ja to się na tym nie znam, tylko tak na logikę wzięłam skoro przyznano na stałe :bezradny:

Spamowa wyspa

przez tosia_j 07 kwi 2015, 15:28
mirunia, tak mi wytlumaczyli
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 kwi 2015, 15:46
Dzień dobry!!!

Dziś dzień na skraju. Poryczałam się nad sobą na terapii ( na którą ledwo dojechałam), że tak się fatalnie czuję i z tej bezsilności - bo nie wiadomo -syndrom odstawienny, czy nawrót. Nie spałam w nocy, a to kompletna tragedia. Ledwo się na nogach trzymam. Aż mi się nie chce o wszystkim pisac...
Mam dziś gości, ale moja siostrę, więc bez spinki, mam nadzieję, że wręcz to pomoże zając głowę.
Robię obiad, choc jeśc nie mogę. Byle coś robic i udawac przed sobą, że daję radę.

mirunia, Kochana*****. Czy to coś w powietrzu, bo mam to samo. Jakoś w pracy wytrwałam, bo musiałam. Dzięki Bogu specjalnie mózgu nie musiałam używac. Tulam Cię bardzo, jesteśmy sisters w odczuciach...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 kwi 2015, 16:23
kosmostrada, to faktycznie sisters.... nie wiem co się dzieje, bo przecież jestem cały czas na lekach, nie odstawiam, a objawy zaczynają powracać :bezradny: czyżby nawrót nerwicy? Myślałam, że teraz w kwietniu na wizycie doktor powie: odstawiamy... ale wydaje mi się, że będzie odwrotnie: zwiększamy :hide: a tego to ja nie chcę!
A może jakoś uspokoi się powoli ta ku...ca i znowu będą dobre dni, oby tak było.
Różne emocje przed i poświąteczne dają o sobie teraz znać. Czy cały czas już tak będzie, że byle g... doprowadza do lęków irracjonalnych?

Kosmo, też tulę Cię cieplutko i współczuję tej francy... może spotkanie z Siostrą da Ci wytchnienie i odprężysz się nieco.
Dodatkowa bezsenność tej nocy też Cię osłabiła, znam to uczucie. Na wprowadzaniu esci nie spałam 2 tyg. :shock: :hide:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 kwi 2015, 16:46
mirunia, Musimy wytrwac i zobaczyc, co nasze doktory powiedzą... :bezradny: Tak, najgorszy ten brak snu, a na drzemkę teraz nie pójdę, bo bojam się znów sensacji w nocy. Powinnam byc padnięta, większa szansa na spanie i noc bez lęków...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 07 kwi 2015, 16:49
mirunia, kosmostrada, trzymajcie się cieplutko i nie dajcie :!: ;) oby jutro było lepiej :smile:

a mnie dziś powaliła migrena :shock: aż musiałam się położyć na 2h i przespać bo bym nie ujechała.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 kwi 2015, 16:57
acherontia-styx, Dzięki!!! No to jednak jest chyba coś na rzeczy z tym ciśnieniem, im człowiek słabszy tym gorzej to znosi...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 kwi 2015, 16:59
kosmostrada, tak, przetrzymaj dzisiaj bez drzemki, zmęcz się, to lepsza noc będzie.
To przesilenie wiosenne bardzo daje się nam we znaki i też ma wpływ na nerwicowców, straszne huśtawki pogodowe :shock: jestem czuła jak barometr na takie zmiany pogodowe.
Musimy wytrwać jakoś do wizyty u doktorów, dobrze, że mam hydroxizinę na wypadek W... będę się ratować. Dawno już ją brałam, więc działa!

Kosmo, czy też masz zawroty i taki zamęt w głowie, a w piersiach napady gorąca?

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 07 kwi 2015, 17:00
kosmostrada, wstałam i nadal mnie łeb boli, ale mniej.
A miałam się uczyć na DzGwPP bo w weekend zjazd na uczelni, ale chyba nic z tego :why:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Sortuj wg