Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez blah! 06 kwi 2015, 14:34
Nie ma chyba przyjaźni prawdziwie damsko męskiej. No chyba, że obie osoby mają już swoje połówki to tak. Ale w innym wypadk uwydaje mi się, że prędzej czy później jedno będzie oczekiwało co raz więcej albo będą spięcia, gdy jedna z osób znajdzie sobie drugą połówkę. Przyjaźń damsko męska istnieje tylko wśród homoseksualistów.
blah!

Spamowa wyspa

przez tosia_j 06 kwi 2015, 14:35
waszym slubem?
outsider

Spamowa wyspa

przez jasaw 06 kwi 2015, 15:12
tosia_j, tak :D

-- 06 kwi 2015, 14:14 --

blah!, zgadzam się :great: Z mężczyzną gejem przyjaźń jest możliwa...i na ogół sa to prawdziwe przyjaźnie. Przyjaźń w związku jest czymś bezcennym.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 kwi 2015, 15:19
Oj ludzie, ale mnie muli. Chyba strzelę drzemkę, bo już dwie siekiery wypiłam, aż mnie serducho zaczęło bolec, a i tak oczy mam na zapałki. Teraz co jakiś czas błyska słońce, no coś nie może się ustabilizowac pogoda, a ja cierpię... :why:
Pograliśmy w karty, ale wszyscy w domu wyglądają jak zombiaki. :bezradny:

A co do przyjaźni damsko-męskiej, bardzo lubię i cenię sobie znajomości z facetami bez podtekstu i całego tego zamieszania związanego z zabawą w zakochanie. Często wynikały z tego nieporozumienia - co dla mnie było np. wyjściem do kina i fajnym spędzeniem czasu z kumplem, dla niego było randką... I zonk gotowy. :roll:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez jasaw 06 kwi 2015, 15:25
kosmostrada, ale to w dalszej znajomości może zrodzić problemy, bo panowie inaczej odbierają nasze sygnały, niż my chciałybyśmy. Ja jestem bardzo ostrożna w takich relacjach, zachowuję baaardzo bezpieczny dystans...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez blah! 06 kwi 2015, 15:29
kosmostrada, też chyba się kimnę bo normalnie tętno przez cały dzień mam setkę i jak tak dalej pójdzie to zgon zaliczę :D.

Ja uważam, że jeśli uda się do przyjaźń z facetem jest najlepsza jaka może być i na prawdę jest na lata. I to widać chociażby generalnie po przyjaxniach, laski to o byle pierdoły się potrafią obrazić i na końca życia nie odzywać a faceci - jak już się zaprzyjaźnią to na prawdę musiałaby się jakaś "wielka" rzecz wydarzyć, aby tą przyjaźń zepsuć.
blah!

Spamowa wyspa

przez bonsai 06 kwi 2015, 15:33
blah!, no... na przykład musiałaby im się spodobać ta sama kobieta. ;) Ktoś to beznadziejnie wymyślił, że tak nas do siebie ciągnie! Same kłopoty przez to...
bonsai

Spamowa wyspa

przez blah! 06 kwi 2015, 15:39
bonsai, no własnie...pff. Ale kłopoty są mimo wszystko głównie przez kobiety. Nie raz zdarzyło mi się przyjaźnić z facetem ale jak on poznał jakąś dziewczynę to ta od razu jak go usidliła to dramat. Laski przeważnie od razu zabraniają się swoim facetom spotykac z innymi kobietami bo od razu są zazdrosne i robią problemy tam gdzie ich nie ma. Faceci nie są aż tak zaborczy, tak mi się wydaje - oczywiście nie wszyscy ale jednak... Szczerze, to na prawdę podziwiam mężczyzn, że wytrzymują z kobietami ;).
blah!

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 06 kwi 2015, 15:40
Cześć

Spamowa wyspa

przez bonsai 06 kwi 2015, 15:41
blah! napisał(a): podziwiam mężczyzn, że wytrzymują z kobietami ;).

Ja też! Jesteście okropne. :/ Ale i kochane takie. :roll:
bonsai

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 06 kwi 2015, 15:42
blah!, gdzie idziesz zono jak ja przyszlem :-)

Spamowa wyspa

przez blah! 06 kwi 2015, 15:45
bonsai napisał(a):Ja też! Jesteście okropne. :/ Ale i kochane takie. :roll:

Dlatego cieszę się, że nie jestem mężczyzną bo potem bym "musiała" wytrzymywać z takmi :D.

-- 06 kwi 2015, 14:45 --

Marcin2013, jeszcze nigdzie ale chyba niebawem kimnąc bo mi pikawa w końcu strzeli ;).
blah!

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 06 kwi 2015, 15:47
kosmostrada, czesc szkoda rze nie masz fejsa a ja niemam jak tu rzucic

-- 6 kwi 2015, o 15:48 --

blah!, ja przespalem caly dzien :-)

-- 6 kwi 2015, o 15:50 --

A teraz pije kawe jem ciasto

Spamowa wyspa

przez silvo 06 kwi 2015, 15:56
blah! napisał(a):bonsai, no własnie...pff. Ale kłopoty są mimo wszystko głównie przez kobiety. Nie raz zdarzyło mi się przyjaźnić z facetem ale jak on poznał jakąś dziewczynę to ta od razu jak go usidliła to dramat. Laski przeważnie od razu zabraniają się swoim facetom spotykac z innymi kobietami bo od razu są zazdrosne i robią problemy tam gdzie ich nie ma. Faceci nie są aż tak zaborczy, tak mi się wydaje - oczywiście nie wszyscy ale jednak... Szczerze, to na prawdę podziwiam mężczyzn, że wytrzymują z kobietami ;).

:great: :brawo:

-- 06 kwi 2015, 14:58 --

Marcin2013, od.... się od mojej żony! :nono:

Sortuj wg