Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez blah! 06 kwi 2015, 10:55
Hey RunForrest, ja to wstaje roznie...czasem o 6 a czasem o 10...
blah!

Spamowa wyspa

przez RunForrest 06 kwi 2015, 10:57
W sumie ja to już przywykłem do wczesnego wstawania do roboty codziennie o 5 wstaję a jeszcze jak najdzie na bieganie przed pracą to i wcześniej :mrgreen: Chyba miałbym wyrzuty sumienia jakbym wstał o 10 :mrgreen:

-- 06 kwi 2015, 10:00 --

platek rozy, hej ho u mnie tak samo było wczoraj dziś jakoś spokojnie
z tymi rękoma i nogami też mi się czasem tak zdarza jakby mi odbierało czucie myślę,że to jednak na tle nerwowym :mrgreen:
blah!, Ty tam uważaj na siebie bo bonsai, coś kombinuje :mrgreen:
RunForrest

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 kwi 2015, 11:03
RunForrest, ja tez tak mam wlasnie , i czasami mam wrazenie ze sie przewroce jak mi tak nogi gumowacieja :bezradny: teraz juz jednak wiem ze to nerwicowe i mniej sie tego boje ale na poczatku myslalam ze naprawdfe bede sie wywracala i ze mnie lapie paraliz :shock:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez bonsai 06 kwi 2015, 11:03
blah!, a Ty nie masz żadnych problemów z krążeniem? USG dopplerowskie sobie zrób (kończyn dolnych i górnych), echo serca, może ekg wysiłkowe.

I zjedz cukierka. ;)
bonsai

Spamowa wyspa

przez blah! 06 kwi 2015, 11:03
RunForrest, ja zawsze wstawałam o 6 rano bo codziennie z psem chodziłam. Ale teraz tak mam odkąd pojawiły się problemy zdrowotne, że budzę się o różnych porach.
Haha...to już byłby 3-ci mąż forumowy :D.

-- 06 kwi 2015, 10:06 --

bonsai, no właśnie idę jeszcze zahaczyć o pulmonologa i kardiologa. Jeszcze po drodze kilka innych badań.
blah!

Spamowa wyspa

przez bonsai 06 kwi 2015, 11:06
platek rozy, typowy objaw silnego lęku. Ja wtedy napinam wszystkie mięśnie, żeby zlikwidować to uczucie, a potem jestem cały obolały (gdy reakcja nerwicowa przejdzie). Przy bardzo dużym lęku można się wywrócić, bo czujesz, jakby nie było mięśni w nogach. Ale taka sytuacja a paraliż, to zupełnie różne rzeczy. :great:
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 kwi 2015, 11:07
bonsai, taaa strasz mnie jeszcze ze gdzies wyglebie:P jak ja sobie dzielnie mowie ze to nerwica i ze stoje na nogach pewnie a uczucie mi zaraz minie :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez bonsai 06 kwi 2015, 11:07
blah!, phi, ja już mam żonę forumową. :105:
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 kwi 2015, 11:10
bonsai, mnie przy duzym leku takie pomieszanie wglowie lapie i tego to juz nienawidze bo momentami to nie wiem gdzie jestem... przeczekuje to wtedy gdzies z boku w spokoju i ruszam dalej jak mija.

Spamowa wyspa

przez blah! 06 kwi 2015, 11:13
Ja to często mam tak, że czuję jak mi całe ciało wewnątrz drga, np. teraz tak mam. I w sumie to nie wiem czy serio tak jest, czy mi się tylko wydaje :/. A generalnie z rekami mam tak, że czasem jest to mocniejsze a czasem słabsze. Np. dziś dopadło mnie masakrycznie a dłonie mam prawie jak z lodu.
blah!

Spamowa wyspa

przez bonsai 06 kwi 2015, 11:15
platek rozy, tak to niestety jest z atakami paniki. Musisz pamiętać, że nie dzieje się nic złego, po prostu układ sympatyczny szaleje, pełno masz w sobie adrenaliny, która dodatkowo wzmaga lęk. Jesteś jednak zdrowa fizycznie i nic Ci się nie stanie. Ta wiedza często przyspiesza powrót do spokojnych chwil.

Czy nie obawiasz się, że będziesz dziś oblana zimną wodą? Czy przyjaciel Cię obroni, czy czmychnie sobie subtelnie?

-- 06 kwi 2015, 10:17 --

blah!, no to z dużym prawdopodobieństwem chodzi o sprawy krążeniowe (to by tłumaczyło również omdlenia). Skup się zatem na tym mocno.
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 kwi 2015, 11:18
bonsai, tak za dwa lata tego chorobska to juz co nieco wiem , i nie lubie jak mam uczucie ze zaraz zemdleje jak mnie lapie silny lek . Teraz mam to na szczescie rzadziej ale na poczatku to potrafilam w ciagu dnia miec po kilka atakow.
A oblania woda sie nie bojam bo woda z nieba leci :P

blah!, tez mam czesto takie rozedrganie , zwlaszcza rankami jakw staje z kortyzolem wyjechanym w kosmos... staram sie uspokoic , albo fizycznie cwicze bo wtedy mi sie kortyzol obniza.

Spamowa wyspa

przez blah! 06 kwi 2015, 11:39
bonsai, no idę w tym tygodniu do kardiologa chociaż pewnie niewiele konstruktywnego powie tylko skieruje na badania. Poza tym, kekarze też bywają różni...:/.
platek rozy, ja bym się chętnie poruszała gdyby nie fakt, że ledwo stoję na nogach. Zresztą, to dziwne bo jak zaczynały się moje problemy zdrowotne to w dalszym ciągu czynnie uprwiałam sport - typowo wysiłkowy i nie pomagało.
blah!

Spamowa wyspa

przez bonsai 06 kwi 2015, 11:49
blah! napisał(a): Poza tym, kekarze też bywają różni...:/.

Tak, kekarze to w ogóle dziwna grupa zawodowa! No ale to powiedz mu, że mdlejesz, często masz lodowate stopy i dłonie, brak Ci w nich czucia, serce Ci kołacze, szybko się męczysz, a seksu boisz się uprawiać ze względów wydolnościowych. Jesteś zaś w okresie rozrodczym, więc zależy Ci na dobrej kondycji wewnętrznej. I kekarz będzie musiał dać Ci skierowania na badania!
bonsai

Sortuj wg