Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez blah! 05 kwi 2015, 17:50
bonsai, bo od prawie pół roku nie jestem w stanie opuścić mieszkania więc tak wyszło, że wpierniczam wszystko jak leci ;).
Żadna ciążą!!!!!!!!!!!!!!!!! A reszty tych pojęć nie znam :D.
blah!

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 05 kwi 2015, 17:53
A js wszystko znam :-)

Spamowa wyspa

przez bonsai 05 kwi 2015, 17:57
blah!, a nie chciałaś wziąć sobie xanax-u i wyjść pocieszyć mordkę na słońcu? Czy mieszkasz gdzieś w okolicach BC?
bonsai

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez blah! 05 kwi 2015, 18:05
Nie chce zadnych tabsow, poza tym w dalszym ciagu nie jest na 100% wiadome czy to problemy natury mentalnej. BC masz na mysli?

-- 05 kwi 2015, 17:06 --

Tym bardziej, ze bralam przez 2 miesiace jakies leki i niczego to ni zmienilo.
blah!

Spamowa wyspa

przez bonsai 05 kwi 2015, 18:07
British Columbia.
bonsai

Spamowa wyspa

przez blah! 05 kwi 2015, 18:08
Nie, mieszkam w Ottawie ale obecnie jestem w Polsce. A czemu pytasz?
blah!

Spamowa wyspa

przez bonsai 05 kwi 2015, 18:17
A tak po prostu, w BC przebywa moja wielka acz niespełniona miłość. :) Taka dziewczyna z obrazka jakby.

Jakie leki brałaś? Skoro napisałaś, że jakieś, to pewnie były to ziołowe uspokajacze z apteki? ;)
bonsai

Spamowa wyspa

przez blah! 05 kwi 2015, 18:19
bonsai, mhm. No ja planuję kiedyś się przeprowadzić gdzieś trochę na północ od Vancouver - bliżej gór. Ale to jak wyzdrowieję.

-- 05 kwi 2015, 17:21 --

Brałą na początku Pramolan, potem Afobam +jakiś tam antydepresant bo podobno Afobam może powodować depresję. Ale w sumie po 3 miesiącach odpuściłam sobie.
blah!

Spamowa wyspa

przez bonsai 05 kwi 2015, 18:24
blah!, afobam to xanax właśnie. Użyłem tej drugiej nazwy, bo w Kanadzie afobamu nie ma przecież. ;) I serio nie czułaś się lepiej po tym leku? On dość skutecznie i szybko niweluje lęki. Minusem jest to, że uzależnia. Pramolan to tylko słaby zamulacz.
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 kwi 2015, 18:25
Witajcie Kochani :*******
dzis dolinuje , pogoda fatalna , zimno , szaro buro , posypal snieg , popadal deszcz... Pocieszam sie ze jutro ide na spacer i na goraca czokolade.
U mnie wiec tradycyjnie swieta w dolinie , ale juz tym razem mniej mnie to rusza jak w Boze Narodzenie.
Podjadlam , popilam kawke dobra i dobra herbatke a teraz sie zabieram za cykl filmow wg ksiazek Camilli Lackberg.

Milego wieczora Wam zycze :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez blah! 05 kwi 2015, 18:27
bonsai, aha nie wiedziałam, tzn. wiem, że tam xanax jest ale nie wiedziałam, że to jest to samo. Ja w Kanadzie się nie leczyłam, raz tylko na emergency wylądowałam i dlatego musiałam do Polski przylecieć.
Po Pramolanie to miałam tylko jakieś problemy ze znem (budziłam się w nocy) po Afobamie czułam się masakrycznie i mdlałam.
blah!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 kwi 2015, 18:32
blah!, mysle ze Ci sie przyda wsparcie Terapeuty:) takze dobrzez e zaczynasz terapie.
Trzymam kciuki zebys sie s zszybko wygramolila i zeby zdrowko to i fizyczne i psychiczne sie poprawilo!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez bonsai 05 kwi 2015, 18:35
blah!, stawiałbym na Pramolan, jeśli chodzi o problemy ze snem i omdlenia. Afobam to dla lękowców pigułka marzeń, no ale skoro nie chcesz już nic brać, to rzeczywiście pozostaje Ci siła umysłu i dobre nastawienie. :great:
bonsai

Spamowa wyspa

przez blah! 05 kwi 2015, 18:42
platek rozy, następna najedzona :D.
Dzięki, no zobaczymy jak to będzie ;).
bonsai, wiesz jakoś nie chciałabym się uzależnić i potem mieć problemy z odstawieniem leków. Poza tym, tak na prawdę to nadal nie jest wiadome co mi jest więc tez takie branie leków dla brania też chyba mija się z celem, tak uważam. Po Pramolanie nie miałam takich omdleń ale generalnie i tak nie odczuwałam żadnej różnicy jeśli chodzi o mentalne kwestie. Dopiero po Afobamie jak wyszłam na zewnątrz to padłam. Potem, gdy miałam takie jakby to powiedzieć "lepsze dni" to wychodziłam z psem na krótkie spacery sama bez brania żadnych leków i nic to nie zmieniało - czułam się cały czas tak samo. Potem protekcjonalnie nie wychodziłam sama ale przebywałam sporo na świerzym powietrzu i również niczego to nie zmieniało. Także no nie wiem. Ja mentalnie to w sumie żadnych lęków nie odczuwałam (dopóki lekarz nie zaczął mi wręcać, że to nerwica :/).
Ostatnio edytowano 05 kwi 2015, 18:42 przez blah!, łącznie edytowano 1 raz
blah!

Sortuj wg