Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez bonsai 04 kwi 2015, 15:27
blah!, każdy by chciał, żeby to nie była nerwica, a np. niedoczynność lub nadczynność tarczycy. Wiele chorób można jednak wykluczyć podstawowymi badaniami, ale w końcu przychodzi czas, żeby pogodzić się jakoś z rzeczywistością (wtedy i sama nerwica potrafi nieco odpuścić).

Nie znam się za bardzo na omdleniach, ale po wykluczeniu problemów krążeniowych, wad anatomicznych mózgu, zmian zwyrodnieniowych w obrębie kręgów szyjnych, hipoglikemii czy problemów z błędnikiem (jeśli masz też zaburzenia równowagi), odpuściłbym sobie i spróbował czegoś, co zaproponuje neurolog lub psychiatra. Przecież zawsze możesz odstawić dany leki, jeśli objawy nie ustąpią lub będziesz się źle czuła.
bonsai

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 kwi 2015, 15:28
RunForrest, Przykro mi, że u Ciebie nie działa, ale tak jak mówisz, dac się skubanej powalic nie można... ;)

bonsai, To jest bardzo indywidualne, mi to pomogło plus twarde w twarz stwierdzenie lekarza, a potem terapeutki, że sama to sobie robię. Jakbym dostała otrzeźwiająco w pysk... :D

mirunia, dobrze że jesteś Słońce, bo już się martwiłyśmy, że Ci dowaliła franca na święta.
Ja też muszę się doprowadzic wieczorem do ładu, bo włos potargany, pazury paskudne i jeszcze teraz pofarbowane paluchy barwnikiem do jaj :hide: No normalnie straszę... :D

Aranjani, nakroiłam całą wielką michę, obawiałam się, że zostanie mi nerwowy tik ręki :P

No, z kucharzenia zostało mi zrobienie obiadu - łososia a la Platek, monsz zrobi zrazy i drugą sałatkę, posprzątac po wszystkim i można się doprowadzac do porządku.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 04 kwi 2015, 15:28
Doktot rechabilitowany
MARCIN :-)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Aranjani 04 kwi 2015, 15:29
blah!, ja jak zagladałam do mamy jak jeszcze w kraku mieszkalam to tez wcinałam słodkie 8)
koniecznie... i to tak z 10 razy :lol:

mirunia, witaj :D

-- 04 kwi 2015, 15:30 --

kosmostrada, ja tez się tego obawiam... ja jeszcze mam do skrojenia pare ogórów i najgorsze... cebule :mrgreen:
Aranjani

Spamowa wyspa

przez blah! 04 kwi 2015, 15:32
acherontia-styx, nie no jeszcze ta pulmonologia i kardiolog. Od x-lat mam problemy z oddychaniem ale je olałam, a do tego kopce fajki jak smok więc to jest jakieś racjonalne wyjaśnienie ;).
blah!

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 04 kwi 2015, 15:32
Czes mirunia
Czes niach niach :-)

Spamowa wyspa

przez Aranjani 04 kwi 2015, 15:33
Marcin2013, bry :D
Aranjani

Spamowa wyspa

przez blah! 04 kwi 2015, 15:34
bonsai, wiem. Człowiek sam się nakręca. Wiesz , to też jest względne - człowiek czasem myśli, że wolałby, żeby to było wszystko inne niż nerwica ale z drugiej strony w nerwicą wiem, że sobie w miarę szybko poradzę a z innymi chorobami może być trudniej więc mimo wszystko wolę już tą nerwicę ;).

-- 04 kwi 2015, 14:35 --

Aranjani napisał(a):blah!, ja jak zagladałam do mamy jak jeszcze w kraku mieszkalam to tez wcinałam słodkie 8)
koniecznie... i to tak z 10 razy :lol:

Weź mi nie mów bo jeszcze chwila i dźwigiem trzeba będzie mnie do auta przerzucać ;).
blah!

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 04 kwi 2015, 15:35
Wlodarza bedziecie okladali batem dejcie mu spokuj wystepuje w imienu wlodarza :-)

Spamowa wyspa

przez bonsai 04 kwi 2015, 15:39
blah! napisał(a):z drugiej strony w nerwicą wiem, że sobie w miarę szybko poradzę a z innymi chorobami może być trudniej więc mimo wszystko wolę już tą nerwicę ;).

Bardzo optymistycznie się na to zapatrujesz, ale tak właśnie powinnaś robić. Trzymam kciuki. :great:
bonsai

Spamowa wyspa

przez amelia83 04 kwi 2015, 15:42
a u mnie sałatka zrobiona
teraz babe piec :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez blah! 04 kwi 2015, 15:45
Marcin2013, to podzielimy baty między Ciebie i Davina :D.
bonsai, dziękuję :). Wiesz, mam dużą motywację i jestem zdeterminowana, mam plany na przyszłość itd. itd. więc nie mam zamiaru reszty życia spędzić na siedzeniu w 4 ścianach ;). Ale mimo wszystko i tak równocześnie badać się pod róznymi kątami można, ot chociażby dla własnego spokoju ;).
blah!

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 kwi 2015, 15:49
cześć Aranjani, .... sałatkowe Dziewczyny :papa:

Nie robię teraz sałatki jarzynowej, zrobiłam na święta B.N., zjadłam 1 porcję i wywaliłam później całą michę.
Teraz robię taki mix z różnych strączkowych: fasola czerwona, fasola biała, kukurydza, fasolka szparagowa, + kiełki soi + czerwona cebula +majonez = PYCHA :105: :105:

Na późniejszy okres świeżych warzyw mogę podać przepis na szybką sałatkę: małe różyczki kalafiora al dente, pomidor w kostkę lub ósemki, cebula czerwona w kostkę, natka pietruszki, sól, pieprz i majonez... też pyszna i do każdego obiadu z mięskiem lub samą na kolację!

Spamowa wyspa

przez Aranjani 04 kwi 2015, 15:49
blah!, oj tam... teraz dużo firm oferuje wypożyczenie dzwigów... wiec no problem :lol:

Marcin2013, solidarnosc plemników :mrgreen:

a to moje jajkowate galaretki... moze nie idealne ale jak na piewrszy raz w ogole galaretek jestem z siebie dumna :mrgreen:

Obrazek
Aranjani

Sortuj wg