Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 kwi 2015, 14:46
kosmostrada, cyklopka, Marcin2013, cześć Wam :papa:

Wychodziłam już dwa razy po zakupy w tą zimnicę i koniec, wołami mnie nie wyciągną :shock:
Odźwigałam się zakupów z kauflandu i spożywczaka jak głupi osioł :hide: a miało być troszkę... ale kupiłam młode ziemniaki i to mnie załatwiło!
Ludzi co niemiara, a kolejki stąd do tamtąd :silence:

Caaaałkiem spokojnie wypiłam trzecią kawę, sprzątnęłam trochę w kuchni pierdółki i znowu poszłam do spożywczaka po cebulę, czosnek i majonez, bo oczywiście na moim bazarku już się pakowali i nici z zakupów. Jaja będą jutro.

kosmostrada, oczy mam wielkie jak czytam Ciebie i aż się boję pomyśleć, jak ja będę odstawiać esci :hide: czy też mnie będzie tak trzęsło i czy słoń mnie ominie i pójdzie w cholerę :time: Bo jak na razie telepawek nie mam, a i lęki coraz rzadziej.... gdyby jeszcze zawroty głowy mnie opuściły i więcej energii przybyło, to całkiem nieźle znosiłabym tą zmorę...

cyklopka, to sobie nieźle pospałaś, na miękko! Będziesz chyba w nocy stróżować :D

-- 02 kwi 2015, 14:50 --

Zebrec, ale pychota ta Twoja pizza, szkoda, że surowa jeszcze :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 kwi 2015, 15:18
mirunia, ja tez juz nie wychodze , koszmarna pogoda.
Teraz sobie wkuchni pomylam i kregoslup mi siadl :hide: boli jak cholera i rece cierpna takze na dzis juz sprzatania koniec.
Mialam jeszcze bluzeczki przeplukac recznie ---takie delikatnie ale nie dam rady :bezradny:

cyklopka :******** to wczoraj nie mylas jednak glowy???? dzis czapka i tak pasuje jak ulal, na ta pogode.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 kwi 2015, 15:52
platek rozy, nie, Kochana nigdzie już nie wychodzę, siedzę w domku w dresie. :yeah:
Nastawiłam pralkę ze swoją jasną kurtką i szlafrokiem polarowym. Poskładałam wczorajsze pranie i zaraz wezmę się za przetarcie mleczkiem do mebli szafek kuchennych póki widno i mi się chce, bo jak zalegnę gdzieś w fotelu na dobre to nie zrobię.

A Ty Płatuś trochę odpocznij, a bluzeczki upierzesz trochę później /w kołnierzu/. Mnie też dzisiaj bardzo ręce ścierpły jak niosłam zakupy i aż bolała prawa strona szyi... posmarowałam szyję i ramię voltarenem, odpoczęłam i jest w miarę ok.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez jasaw 02 kwi 2015, 16:42
Dzień Dobry :D

Ja trochę przeziębiona, z lekkim bólem zatok - działam. Obrus przygotowany /ja świętuję już w sobotę w porze obiadowej/, serwetki, ozdóbki również. Od jutra wypieki. Najpierw serenik, później drożdżowe ciasta. Chyba pierwszy raz nie wpadam w panikę - nie zdążę, nie wyjdzie mi. Nie, myśli mam dobre. Chce mi się, mimo wszystko, choć wiem, jak bardzo ucierpi mój kręgosłup :roll:

Pozdrawiam serdecznie :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez tosia_j 02 kwi 2015, 16:49
mirunia, woły osły i slonie??
Witam Wyspiarzy ;)
outsider

Spamowa wyspa

przez jasaw 02 kwi 2015, 16:53
tosia_j, hej Tosiu, jak się masz? Zapracowana?
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 kwi 2015, 16:57
Aaaaaaa, jaki total! Ledwo zdążyłam na rehabilitację, korki, kolejki, koszmar... Na bazarku takie ogony, że darowaliśmy sobie stanie ( nie na moje siły) i kupiłam tylko warzywa na sałatkę i jajka. Obok w sklepie kupiłam żurawinę do pasztetu i zakwas na żurek. Jutro gdzieś będzie trzeba jeszcze upolowac jakąś dobrą wędlinę i tyle.
Najgorsze, że siły nie mam na nic, chociaż po herbatkach telepawa mi zeszła. Monsz wrócił do pracy, młody poszedł odwiedzic chorego kolegę, więc niestety czeka mnie wyjście z psem.

mirunia, Ale Cię podziwiam, że masz tyle energii... :uklon:
W ogóle mną się nie sugeruj z tym odstawianiem, to jest takie indywidualne. Poprzednim razem, to nie miałam praktycznie żadnych sensacji. Dlaczego u Ciebie ma nie byc na luziku?

platek rozy, Plateczkowa dziękuję za tulasy, jak widzisz pomogły, bo telepawa się wyciszyła. :smile:
Nie przepracuj się Kochana, już spokojnie spędzaj wieczorek, bluzki raczej nie uciekną... ;)

-- 02 kwi 2015, 16:58 --

tosia_j, jasaw, Hej Hej Dziewczyny!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 02 kwi 2015, 17:12
cześć :) :**** ja wróciłam z terapii, w ogóle to spieszę się jak idę z dworca do domu bo tak tęsknię za moją kotecką kochaną, teraz od godziny wygrzewa się na słoneczku na parapecie śpi :105: poza tym wpadnie siostrzenica i podrzuci przy okazji książkę t którą proponowałaś kosmostrada,
jasaw, :shock: :shock: msz pałera kochana , ja mam w planie zrobić babę i sałatkę tyle...
no i sprzątanie moja działka
dziś matka wieszała firany i z drabiny spadła, trochę się poobijała, ochrzaniłam ją bo po co to robi jak by poczekała na mnie tyle razy im tłumaczę, a oni uparci starsi ludzie a takie to uparte,
tosia_j, mirunia, platek rozy, :**************************

-- 02 kwi 2015, 16:15 --

mirunia, zazdroszczę energii, podziel się ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 kwi 2015, 17:29
jasaw, działaj Kochana, działaj i lecz zatoki, wygrzej solą ;) Ozdóbkami zajmę się jutro jak kupię bukszpan na bazarku, powyciągałam kurczaki i pisanki i wielkie strojenie będzie w sobotę. :D

tosia_j, :papa: taak, jak widzisz cały zwierzyniec mnie otoczył :mrgreen: a zapomniałam jeszcze dodać, że mam ręce powyciągane jak szympans ;)
Co dobrego pichcisz, jak przygotowania? Ja na 15tą jutro wybieram się na Drogę Krzyżową, oby nie lało!

kosmostrada, a kupiłaś Melisanę Klosterfrau? Też mam taką nadzieję, że jakoś łagodnie przejdę to odstawianie, ale mirtę to bym chciała jeszcze zostawić, bo dobrze sypiam na niej ;)
Ty również widzę masz śrubki dzisiaj i działasz pomimo telepawki :great: a z tą energią u mnie to jest tak jak z wodą w kranie... leci, dopóki nikt jej nagle nie zakręci ;)

Właśnie mam już zakręcony kranik i zaległam w fotelu z nogami na żyrandolu, bo aż stopy mnie pieką :bezradny: finito na dziś!

-- 02 kwi 2015, 17:38 --

amelia83, cześć Amelko :papa: dobrze, że Mama nic sobie nie złamała...

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 02 kwi 2015, 17:39
Witam kobietki :***
u mnie remont trwa... na razie póki co skończył swoja prace hydraulik teraz czekamy na po świętach na fliziarza.. :roll:
a na końcu kabina..
jadę jutro do chłopaka sie wykąpać :evil:
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 kwi 2015, 17:55
mirunia, ja wbrew pozorom jestem jeszcze w powijakach, zakupy tylko z głowy... :hide: Melisanę, albo coś podobnego pójdę zaraz kupic przy okazji wyjścia z psem, bo przechodziłam koło apteki 100 razy i za każdym razem zapominałam.

amelia83, wiedziałam, że kotecka da Ci wiele radości.... Dobrze, że mama cała.

Ahma, Hej! Wg staropolskiej tradycji wykąpiesz się z okazji Wielkanocy. :D

Nie wiem, co się dzieje, ale telepawka przekształciła mi się w złośc. Zła jestem na siebie, że tak nie mam energii na nic, zła jestem na chłopaków, że mi nie pomagają w sprzątaniu, którego nienawidzę, szukam dziury w całym, ryczec mi się chce z tego wszystkiego, ogólnie rozedrganie i beznadzieja. No nie jest dobrze. Pójdę z psem, to może to wychodzę. :bezradny:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 kwi 2015, 18:12
kosmostrada, idź na spacer Kosmo Droga to pozbędziesz się tego napięcia, a po drodze Melisana - duża butla... zobaczysz, że będziesz sobie ją chwalić!

Ja już luzik przy herbatce i gazecie babskiej. Ledwo doszłam do łazienki... nogi już mnie nie noszą dzisiaj :bezradny:

Ahma , raz w roku na Wielkanoc trza się wykąpać.
Że też przed świętami zaczęliście remont łazienki?

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 02 kwi 2015, 18:18
mirunia, ten remont to pomysł ojca pijaka... mało tego to coś mówi po pijanamu ze na flizy mu starczy ale na robocizne juz nie
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Aranjani 02 kwi 2015, 18:19
kosmostrada, nie ma sprawy :mrgreen: zapewniam, że działa :D

bry:)
Aranjani

Sortuj wg