Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Zebrec 01 kwi 2015, 15:37
Cześć wszystkim! :papa: Przed chwilą skończyłem sprzątać łazienkę i wygląda jak nowa. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 kwi 2015, 16:44
Dzień dobry!!!

Ale szalona pogoda dzisiaj - świeci słońce, a za chwilę leje. I tak w kółko.
Dziś pospałam i wstałam w zupełnie innym stanie, chemia w mózgu działa poprawnie u mnie o określonych porach. Pozostałe lepiej przespac... ;)
Złachałam się w pracy, zasuwałam jak mróweczka tylko z przerwą na chińską herbatkę i na fajkę. Posiedziałam też dłużej. Ale dzięki temu jutro mam wolne i mogę wpaśc w amok świąteczny.

Pusto tu dzisiaj, co porabiacie?

Idę na spacer i może wskoczę jakieś słodycze dla dzieciaków kupic na Zająca.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 01 kwi 2015, 16:53
Witajcie poraz drugi :-)

-- 1 kwi 2015, o 16:53 --

Witajcie poraz drugi :-)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez jasaw 01 kwi 2015, 17:05
Ja też mówię Dzień Dobry :D , choć dla mnie nie jest najlepszy. Bezsenna noc daje mi się we znaki dzisiaj. Zawroty głowy, osłabienie, a spać nadal nie mogę. Nie jest to miłe.
Część zakupów już zrobiona-ja piszę listy do konkretnego sklepu, a Mąż dźwiga. Chciałam zamówić online, ale nie zgodził się, bo chce być użyteczny... ;)
Dzisiaj ugotowałam bigos, ale lekki, nie na święta, a na dzisiaj, na jutro...miałam ogromną ochotę.
Chciałabym dzisiaj wyspać się, by przez kolejne dni działać sprawnie...może uda mi się :?:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 01 kwi 2015, 17:13
jasaw, witam ja usnolem o 4 rano. :-)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 kwi 2015, 17:26
kosmostrada, jasaw, Zebrec, Witajcie :********* :papa: :papa:
Wrocilamz zakupow , mam juz schab na rolady swiateczne , zakwas z urku wiejskiego od pana z jarzyniaka, i troche innych dupereli , nie mam bialej kielbasy bo nie moge natrafic na taka dobra ktora sobie kiedys upatrzylama teraz nie ma jej notorycznie.
Ale nie bede sie wysilala na te swieta, za duzo mnie to nerwow i spiecia kosztuje.
Rano tak sie zle czulam ze juz myslalamz e nie wyjde z domu. Lęki , zawroty , bujania... Nie wiem mzoe to na ta pogode bo wiatr niesamowity i mowiliz e ludzie beda poddenerowawani z bolami glowy ... Tyle ze nie chce mojego samopoczucia tlumaczyc pogoda bo jest to po prostu zakichana nerwica .

Teraz juz czuje sie niezle. Bylam w markecie , i kupilam sobie w nagrode maske ze sluzem slimaka. Nie ma bata , na pewno po niej wypieknieje :lol: :lol: :lol:

-- 01 kwi 2015, 17:30 --

JERZY1962, cyklopka, Megi_, :******** witajcie Kochani ! Nie widzialam ze pisaliscie , za co przepraszam.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 01 kwi 2015, 18:06
Miałam lekcję z dziewczynką, kazałam jej za karę pisać zdania do zeszytu, bo na tym poziomie, na którym jest nie będzie sobie robić z gramatyki spółki z ograniczoną odpowiedzialnością :nono: Piłam kawę w czasie lekcji, a i tak mało nie fajtnęłam pod koniec, tak mi się spać chciało.
Potem przez wichurę do kościoła, że mi parasolkę na drugą stronę, trochę się potem przejaśniło i witraże ładne były :105:

Teraz posiedzę nad papierami na jutro, umyję gufkę i zorientuję się, co jest jeszcze w domu do zrobienia.

Osłabiona jestem ale nie chcę już kawy :?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 kwi 2015, 18:29
To i ja się melduję i kłaniam Wszystkim :papa: :papa:

Byłam wcześniej dzisiaj w domu, zmieniłam pościel i zdążyłam już uprać tą zdjętą. Sprzątnęłam kąty za łóżkiem w sypialni, namachałam się do siódmych potów, aż musiałam się myć i przebierać.
Jutro też mam już wolne i pomaszeruję do marketu na małe już zakupy, a w drodze powrotnej wstąpię do "swojego" sklepu po ser na sernik, bo zawsze mają dobry, wilgotny i nie kwaśny. :D
Karczek leży w solance, upiekę w piątek, a sernik w sobotę.
Nie przygotowuję zbyt dużo potraw, bo na śniadanie Wielkanocne idę do Bratowej i Brata, więc tylko jakiś świąteczny obiadek wymyślę na 2 dni + sernik... i dość, bo to później wszystko albo wysycha w lodówce, albo cały następny tydzień trzeba dojadać... a po co?

Pogoda w całym kraju jednakowo "śliczna" - urywa głowy i przewiewa na wylot... dosłownie przedświąteczne urwanie głowy :hide: :hide: :hide:

A bezsennym życzę na tę noc wyspania się na miękko! :zzz: :zzz: a zmęczonym, dobrego wypoczynku :angel: :angel:

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 01 kwi 2015, 19:45
witajcie :) święta coraz bliżej, pogoda straszna porządki jakieś tam porobione, humor kiepski... czuję że te święta nie będą zbyt udane.... :/

Spamowa wyspa

przez jasaw 01 kwi 2015, 19:51
zaczarowanaaa, witaj :D Nie zamartwiaj się, a może będzie inaczej...czasem życie nas zaskakuje.
,
mirunia, dzięki serdeczne. Jednak wyjątkowo słabo się czuję,nie mam siły, ani też ochoty na nic. Wierzę, że jutro będzie lepiej :roll:
Dobrze, że wcześniej wszystko planuję, bo to ułatwia życie, a dzisiaj byłoby to trudne ;)
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 kwi 2015, 20:14
Zrobiliśmy sobie przyjemnośc na święta i kupiliśmy na mega promocji ekspres do kawy i różne kapsułki kawowe. Oczywiście już wypróbowaliśmy, bardzo mądrze o tej porze pic mocną kawę (młody czekoladę), ciekawe czy zasnę. :roll:

Ogólnie dziwnie się czuję, balansuję na krawędzi, ale staram się zwalic na pogodę, hormony i robic swoje... Bo ewentualnie mogłabym zwinięta w kłębek leżec i szlochac nad sobą, a tego byśmy nie chcieli :!:

Widzę wszyscy zaaferowani świętami, oby nam zdrowia i energii starczyło!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 01 kwi 2015, 20:23
kosmostrada, też mi się marzy ekspres do kawy :105:
niestety na razie są to tylko marzenia :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 kwi 2015, 20:35
acherontia-styx, Mi się marzy taki ekskluzywny, ze spieniaczem do mleka, na kawę ziarnistą. No ale jest, jaki jest. Kawkę rano można zrobic taką lepsiejszą , nie rozpuszczalną, zawsze coś. Musze tylko teraz poszukac jakiegoś fajnego syropu do kawy, a mleko sobie spienię takim bajerkiem na baterie , który w domku mam. I latte smakowe jak w knajpie gotowe. :yeah:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 01 kwi 2015, 20:36
kosmostrada, a to mily prezet

acherontia-styx, marzenia sie spelniajom

Sortuj wg