Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 kwi 2015, 12:53
Zebrec, mniam!!!!!!!! wyglada pysznie ta Twoja pizza :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 kwi 2015, 12:56
No i jestem z powrotem, bo bazarek dziś od 14 tej. :bezradny: Monsz wrócił do biura i robimy za godzinę drugie podejście...
Ledwo wyrobiłam w samochodzie, a tu jeszcze powtórka z rozrywki... Chociaż dobrze, że już wiem, że nie umieram.

Zebrec, :brawo: ale apetyczna! Mniam!

platek rozy, Och wszystko załatwiłaś dzielności moja! :great:
Mam na serducho piguły, ale one obniżają też ciśnienie, a zmierzyłam właśnie i mam niskie, więc doopa , nie wezmę, bo się obalę.
Już wiemy na co moje prochy pomagały i co wraca przy odstawianiu - wrażenie że słoń mi siedzi na piersi, łopot serca i napięcie karku. Żegnaj kawo, od dziś znów Inka! :why:

Zrobię prańsko i sprzątnę łazienkę, coby ten czas spożytkowac i czymś się zając...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 kwi 2015, 13:06
kosmostrada, Kochana tulam Cie goraco :*****a telepawom mowie WON! Kurcze ze tej hydry nie mozesz . ja sie dzis wspomoglam , chociaz ona na mnie nie dziala praktycznie bo ja ten lek dawno temu stosowalam na bezsennosc i widocznie sie juz oswoil moj organizm z nim . Nie mniej jednak jakos z ta telapawica dalam rade z czego sie w duchu troszke ciesze. :mhm:
Pochwal sie co tam dobrego nabedziesz na bazarku. :105:

Znalazlam forme na muffiny :D beda pysznosci na kolacje!
Muffiny jajeczno warzywne. :mrgreen:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 kwi 2015, 13:55
kosmostrada, platek rozy, z propranololku i innych lolków chcę za tydzień napisać poprawę, bo wiecie, powinnam się już znać ;)

Obudziłam się przed 11 i cały czas są boruty. Koszmarny dzień.

Idę do pracy z brudnymi włosami :?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 02 kwi 2015, 14:03
Czes wam :-)

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 kwi 2015, 14:46
kosmostrada, cyklopka, Marcin2013, cześć Wam :papa:

Wychodziłam już dwa razy po zakupy w tą zimnicę i koniec, wołami mnie nie wyciągną :shock:
Odźwigałam się zakupów z kauflandu i spożywczaka jak głupi osioł :hide: a miało być troszkę... ale kupiłam młode ziemniaki i to mnie załatwiło!
Ludzi co niemiara, a kolejki stąd do tamtąd :silence:

Caaaałkiem spokojnie wypiłam trzecią kawę, sprzątnęłam trochę w kuchni pierdółki i znowu poszłam do spożywczaka po cebulę, czosnek i majonez, bo oczywiście na moim bazarku już się pakowali i nici z zakupów. Jaja będą jutro.

kosmostrada, oczy mam wielkie jak czytam Ciebie i aż się boję pomyśleć, jak ja będę odstawiać esci :hide: czy też mnie będzie tak trzęsło i czy słoń mnie ominie i pójdzie w cholerę :time: Bo jak na razie telepawek nie mam, a i lęki coraz rzadziej.... gdyby jeszcze zawroty głowy mnie opuściły i więcej energii przybyło, to całkiem nieźle znosiłabym tą zmorę...

cyklopka, to sobie nieźle pospałaś, na miękko! Będziesz chyba w nocy stróżować :D

-- 02 kwi 2015, 14:50 --

Zebrec, ale pychota ta Twoja pizza, szkoda, że surowa jeszcze :D
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 kwi 2015, 15:18
mirunia, ja tez juz nie wychodze , koszmarna pogoda.
Teraz sobie wkuchni pomylam i kregoslup mi siadl :hide: boli jak cholera i rece cierpna takze na dzis juz sprzatania koniec.
Mialam jeszcze bluzeczki przeplukac recznie ---takie delikatnie ale nie dam rady :bezradny:

cyklopka :******** to wczoraj nie mylas jednak glowy???? dzis czapka i tak pasuje jak ulal, na ta pogode.

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 kwi 2015, 15:52
platek rozy, nie, Kochana nigdzie już nie wychodzę, siedzę w domku w dresie. :yeah:
Nastawiłam pralkę ze swoją jasną kurtką i szlafrokiem polarowym. Poskładałam wczorajsze pranie i zaraz wezmę się za przetarcie mleczkiem do mebli szafek kuchennych póki widno i mi się chce, bo jak zalegnę gdzieś w fotelu na dobre to nie zrobię.

A Ty Płatuś trochę odpocznij, a bluzeczki upierzesz trochę później /w kołnierzu/. Mnie też dzisiaj bardzo ręce ścierpły jak niosłam zakupy i aż bolała prawa strona szyi... posmarowałam szyję i ramię voltarenem, odpoczęłam i jest w miarę ok.

Spamowa wyspa

przez jasaw 02 kwi 2015, 16:42
Dzień Dobry :D

Ja trochę przeziębiona, z lekkim bólem zatok - działam. Obrus przygotowany /ja świętuję już w sobotę w porze obiadowej/, serwetki, ozdóbki również. Od jutra wypieki. Najpierw serenik, później drożdżowe ciasta. Chyba pierwszy raz nie wpadam w panikę - nie zdążę, nie wyjdzie mi. Nie, myśli mam dobre. Chce mi się, mimo wszystko, choć wiem, jak bardzo ucierpi mój kręgosłup :roll:

Pozdrawiam serdecznie :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez tosia_j 02 kwi 2015, 16:49
mirunia, woły osły i slonie??
Witam Wyspiarzy ;)
outsider

Spamowa wyspa

przez jasaw 02 kwi 2015, 16:53
tosia_j, hej Tosiu, jak się masz? Zapracowana?
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 kwi 2015, 16:57
Aaaaaaa, jaki total! Ledwo zdążyłam na rehabilitację, korki, kolejki, koszmar... Na bazarku takie ogony, że darowaliśmy sobie stanie ( nie na moje siły) i kupiłam tylko warzywa na sałatkę i jajka. Obok w sklepie kupiłam żurawinę do pasztetu i zakwas na żurek. Jutro gdzieś będzie trzeba jeszcze upolowac jakąś dobrą wędlinę i tyle.
Najgorsze, że siły nie mam na nic, chociaż po herbatkach telepawa mi zeszła. Monsz wrócił do pracy, młody poszedł odwiedzic chorego kolegę, więc niestety czeka mnie wyjście z psem.

mirunia, Ale Cię podziwiam, że masz tyle energii... :uklon:
W ogóle mną się nie sugeruj z tym odstawianiem, to jest takie indywidualne. Poprzednim razem, to nie miałam praktycznie żadnych sensacji. Dlaczego u Ciebie ma nie byc na luziku?

platek rozy, Plateczkowa dziękuję za tulasy, jak widzisz pomogły, bo telepawa się wyciszyła. :smile:
Nie przepracuj się Kochana, już spokojnie spędzaj wieczorek, bluzki raczej nie uciekną... ;)

-- 02 kwi 2015, 16:58 --

tosia_j, jasaw, Hej Hej Dziewczyny!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 02 kwi 2015, 17:12
cześć :) :**** ja wróciłam z terapii, w ogóle to spieszę się jak idę z dworca do domu bo tak tęsknię za moją kotecką kochaną, teraz od godziny wygrzewa się na słoneczku na parapecie śpi :105: poza tym wpadnie siostrzenica i podrzuci przy okazji książkę t którą proponowałaś kosmostrada,
jasaw, :shock: :shock: msz pałera kochana , ja mam w planie zrobić babę i sałatkę tyle...
no i sprzątanie moja działka
dziś matka wieszała firany i z drabiny spadła, trochę się poobijała, ochrzaniłam ją bo po co to robi jak by poczekała na mnie tyle razy im tłumaczę, a oni uparci starsi ludzie a takie to uparte,
tosia_j, mirunia, platek rozy, :**************************

-- 02 kwi 2015, 16:15 --

mirunia, zazdroszczę energii, podziel się ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 kwi 2015, 17:29
jasaw, działaj Kochana, działaj i lecz zatoki, wygrzej solą ;) Ozdóbkami zajmę się jutro jak kupię bukszpan na bazarku, powyciągałam kurczaki i pisanki i wielkie strojenie będzie w sobotę. :D

tosia_j, :papa: taak, jak widzisz cały zwierzyniec mnie otoczył :mrgreen: a zapomniałam jeszcze dodać, że mam ręce powyciągane jak szympans ;)
Co dobrego pichcisz, jak przygotowania? Ja na 15tą jutro wybieram się na Drogę Krzyżową, oby nie lało!

kosmostrada, a kupiłaś Melisanę Klosterfrau? Też mam taką nadzieję, że jakoś łagodnie przejdę to odstawianie, ale mirtę to bym chciała jeszcze zostawić, bo dobrze sypiam na niej ;)
Ty również widzę masz śrubki dzisiaj i działasz pomimo telepawki :great: a z tą energią u mnie to jest tak jak z wodą w kranie... leci, dopóki nikt jej nagle nie zakręci ;)

Właśnie mam już zakręcony kranik i zaległam w fotelu z nogami na żyrandolu, bo aż stopy mnie pieką :bezradny: finito na dziś!

-- 02 kwi 2015, 17:38 --

amelia83, cześć Amelko :papa: dobrze, że Mama nic sobie nie złamała...

Sortuj wg