Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 mar 2015, 15:42
Nie mogłam pójśc na dłuższy spacer z psem, bo leje... :bezradny: Nie wzięłam rano do pracy ani parasola, ani rękawic, ani płaszczyka psa. Wróciliśmy mokrzy i zziębnęci.
Zjadłam 3 kanapki czarnego chleba z miodem, cieszę się bo od rana wcisnęłam tylko banana.

platek rozy, jasaw, dziękuję Dziewczynki, że kombinujecie, jak mi pomóc, ale hydry brac nie mogę, bo akurat mi nasila lęki. :hide: Ten sedatif też nie działa, tylko mam po nim dziwne uczucie pustki w brzuchu. Zostają mi tylko ziołowe herbatki, bo nic dorażnego mi nie można zapisac. :why:
W pracy wypiłam wielki kubas termiczny chińskiej i drugi werbeny. Troszku mi lepiej. Położyłabym się na chwilę spac, ale muszę jechac na rehabilitację.

mirunia, oj żebyś za bardzo nie zmokła i nie zmarzła... Po powrocie ciepła herbatka musowo!

Piję kawę, choc przy telepawce nie powinnam, ale przewracam się z wyczerpania i pogody... A trochę przytomności umysłu do prowadzenia wozu trzeba miec, bo na piechtę to chyba dziś za karę.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez jasaw 31 mar 2015, 15:51
kosmostrada, a Kalms próbowałaś Biedulko?
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 mar 2015, 16:03
Megi_, moja mama słucha tych wszystkich wiadomości o katastrofach lotniczych, a potem ma koszmary :hide:

platek rozy, mieszkanko jest i czeka na mnie, tylko żeby mnie było stać i na wyposażenie i na opłaty :mhm: Kwestia jest tylko czy ten rok, czy przyszły. Bo mam jeszcze szkołę i kasa z wynajmu by się przydała :mhm: Ale ta myśl o psie mnie jakoś zmotywowała, bo zawsze chciałam mieć psa, a faktem całkiem sama w domu być dłużej niż dzień-dwa to się nie czuję, bo nie przywykłam.

kosmostrada, ja herbatki ziołowe cały czas, jedna od drugiej :twisted:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 mar 2015, 16:14
mirunia, no tak , ale ja nie bardzo mam sie do kogo zwrocic o pomoc bo w sumie z rodziny to na nikogo liczyc nie da sie ;)
Zawsze tak mialam , po smeirci mamy jak zostalamz mlodsza sisotra to nagle rodzina umikla bo nikt sobie nie chcial brac na glowie dwoch nastolatek:) i tak zostalo.

Megi_, pewnie znerwow tos erducho tak bije ... takie filmy uswiadamiaja ludziom ze zapominamy w zyciu codziennym o tym co naprawde wazne .

jasaw, :******* Aniu witaj:)

kosmostrada, to mzoe cos z duza dawka waleriany ---dziala jak naturalne benzo a co najwazniejsze nie uzaleznia:) Ja akurat nie moglam brac bo mnie zoladek bolal po walerianie

-- 31 mar 2015, 16:15 --

cyklopka, o jak mieszkanko jest to tylko zdobyc staly dochod i mozna zaczac myslec o tym by isc na swoje .Oczywiscie jak najdzie ochota!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 mar 2015, 16:27
platek rozy, no, waleriana jest mocna w smaku i innych walorach. Natomiast nasza pani od surowców roślinnych to cały doktorat jedzie na melisce i sobie chwali :twisted:

Co nieco wiem o czym piszesz. Moja mama w wieku 7 lat została sama z 9-letnią siostrą. Z tego to by thriller można by napisać, albo horror :hide:

Z mieszkaniem postanowiłam, że albo od nowego roku akademickiego, albo przedłużę lokatorom umowę jeszcze o rok. Natomiast muszę coś zrobić, żeby się tam czuć u siebie, bo się czuję nieswojo :roll: I trochę się boję sąsiadów :mhm:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 31 mar 2015, 17:03
Dzisiaj trudny dzień...może zima nadchodzi, a może lato? Nie czuję się najlepiej ;)
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 mar 2015, 17:05
jasaw, platek rozy, mam uczulenie na walerianę... :why:

cyklopka, jakąś postac melisy muszę kupic, bo wytrąbiłam całą. Dobrze, że mi przypomniałaś. Może niekoniecznie herbatkę, bo ile ich można w siebie wlac.

Wróciłam, tym razem żeby nie było nudno - wśród deszczu ze śniegiem...
Biorę się za obiad i ogarnięcie po porannym przejściu tornada w postaci moich dwóch panów. :hide:
Nie chce mi się w ogóle nic, nawet gotowac. Najchętniej zaległabym pod kocem i przeleżała cały dzień. A tu święta za pasem. :bezradny:

Będę teraz jojczyc Kochani, wybaczcie...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 31 mar 2015, 17:14
Witajcie ;)

kosmostrada, dołączam do jojczenia ;) też bym najchętniej tylko zaległa w wyrku i nie robiła nic, w dodatku jeszcze mnie jakieś choróbko dopadło i od piątku mnie trzyma :evil:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez jasaw 31 mar 2015, 17:16
kosmostrada, to niezły lek, stosowałam kiedyś - bez waleriany, a w ogóle lubię suplementy tej firmy:

http://www.doz.pl/apteka/p62350-Doppelh ... lki_20_szt

Myslę, że gdybyś zwiększyła zalecaną dawkę przez jakiś czas, nic nie stanie się...

-- 31 mar 2015, 16:18 --

kosmostrada, acherontia-styx, a jojczcie Kochane, po to tu jesteśmy :!:
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 31 mar 2015, 17:22
kosmostrada, rozgrzałam się gorącą zupą, bo faktycznie zmarzłam. Poszłam prosto z pracy kupić karkówkę do upieczenia i właśnie już ją włożyłam do solanki z przyprawami... czosnek wcisnę jutro, bo zapomniałam kupić. :bezradny:
W spożywczym zrobiłam drobne zakupy /produkty, o których zazwyczaj zapominam jak biorę się za jakieś pichcenie/ :D

To i ja wrzucę swoje 3 grosze a`propos ziołowych uspokajaczy. Mnie pomagała Melisana Klosterfrau - wyciąg alkoholowy wielu ziół, wystarczy 1 łyżeczka na kieliszeczek wody - zalecił mi mój doktorek w razie zwiększonych lęków i telepawki. Mogę z czystym sumieniem polecić. /bez waleriany/

cyklopka, mieszkanko swoje jest super, ale tak jak mówisz... szkoła, brak stałej pracy, to argumenty, że na ten okres jeszcze za wcześnie. Pieniążki z wynajmu masz na naukę i wykorzystaj to teraz, a wprowadzisz się tam jak sama uznasz, że już czas na samodzielność i urządzisz chałupkę po swojemu, że będziesz się w niej czuła super :great:

platek rozy, życzę Ci obyś jak najdłużej nie potrzebowała pomocy i była samodzielna, ale bywają chwile, że i sąsiedzi są pomocni np. zakupy podczas grypy lub przy przesuwaniu mebli podczas remontu, itp :D ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 31 mar 2015, 17:29
Hej
Bylismy dzis na komisji na niepelnosprawmosc. Dobrze ze domik nie mial zadnych lękow i wszedl do budynku. Balam sie ze nie zechce wyjsc z auta. Mial z sobą psp dla otuchy. Nawet nie spytalam na ile mu dali.
outsider

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 mar 2015, 17:47
mirunia, niby ludzie mieszkają sami i na studiach, tak że nie powinnam siać paniki. Ten rok albo przyszły (jak skończę szkołę), przynajmniej mam jakiś konkret, jakiś cel i zadanie :mhm:

ile ich można w siebie wlac

Odstawiłam czarną herbatę, wody nigdy nie lubiłam, więc powiem, że ziołowych herbatek można dużo.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 31 mar 2015, 17:56
cześć na terapii dziś było tyle smiechu normalnie smiechoterapia, :D wszystkim się udzieliło :D
wróciłam to po zakupy poszłam, potem siostra z rodzinką wpadli na obiad, idę włosy umyć i wieczorkiem do koleżanki na herbatkę skoczę
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez jasaw 31 mar 2015, 17:56
mirunia, też stosowałam Melisanę Klosterfrau, bardzo skuteczna, ale niestety nie dla mnie, bo z alkoholem ;)

-- 31 mar 2015, 16:57 --

tosia_j, nie dziwię się, byłaś skupiona na Synu. Przyślą papierek niedługo...

-- 31 mar 2015, 16:59 --

amelia83, Karinko, jak widzisz, są i takie fajne dni na terapii, będzie coraz lepiej Kochana:D

-- 31 mar 2015, 17:01 --

cyklopka, ja też nie przepadam za wodą, ale z sokiem z cytryny bardzo lubię...
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg