Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jasaw 30 mar 2015, 18:49
Popatrzyłam na ludzi pod kątem zachowań, wyciszenia, i wydaje mi się, że jest mnóstwo ludzi niepewnych siebie, zagubionych, zamkniętych w sobie, co widać pod układach rąk, ciał...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 mar 2015, 18:49
jasaw, no wlasnie drobiazg wyjscie do sklepu czy dentysty , cos zwyklego a dla nas Mount Everest.
Ja mowie o realnych rzeczach , zwyklych a le one rosna dla chorego w gory nie do przeskoczenia.
No niby robie wszytsko co mam zrobic ale nie czuje sie dobrze np u fryzjera a chce to traktowac jak przyjemnosc a nie wyzwanie bo wyzwaniem to powinien byc splyw kajakiem rwacym nurtem rzeki czy skok na bangji a nie fryzjer;)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez jasaw 30 mar 2015, 18:50
konwali@, dziękuję za zrozumienie mnie :D
Dobra Dusza Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 mar 2015, 18:50
konwali@, Hey Slonce :******* :papa: :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Davin 30 mar 2015, 18:52
platek rozy, kuźwa a ja bym szybciej poszedł do sadysty niż do sklepu (oczywiście jakiś większy). :mrgreen:
Davin

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 mar 2015, 18:54
Davin, no chodze do sadysty , ostatnio trzy razy bylam i dalam rade , w sklepie tez daje ale sie n p zle czuje i mnie to wkurza . Ja to odbieram jako swoja slabosc :bezradny:

Spamowa wyspa

przez konwali@ 30 mar 2015, 18:56
platek rozy, :***** jasaw, świetnie odpisałaś sedno problemu, lepiej bym nie potrafiła.
Odpuszczenie nie oznacza poddanie się, tylko pracę nad sobą i inny sposób myślenia.

Spamowa wyspa

przez jasaw 30 mar 2015, 18:56
platek rozy, ja doskonale wiem o co Ci chodzi, ale z całym szacunkiem, człowiek dorosły nie może ciągle mysleć, że coś chce, jeśli nie może, nie ma możliwości, z takiego, czy innego powodu - większość z nas ma większe oczekiwania od życia, siebie, od ludzi, ale jeśli nie da się, to "głową muru nie przebijesz", chyba, że osiągniesz odpowiednie umiejętności w karate...trzeba zejść na ziemię, niestety Kamilko, to smutna, ale jakże prawdzwa konkluzja.

-- 30 mar 2015, 17:58 --

platek rozy, dobrze Kamilko, każdy z nas żyje w swoim świecie i ma do tego prawo, życzę Ci, aby spełniła się choć część Twoich marzeń i potrzeb :!: :!:

-- 30 mar 2015, 18:02 --

Wczoraj i w sobotę niedaleko ode mnie, w domu kultury, odbył się kiermasz rękodzieła, nie tylko związanego ze świętami, zauważyłam, że bardzo lubię i cenię wytwory ludzkiej wyobraźni i zdolności manualnych.Wraz z wiekiem wiele zmienia się w człowieku, od gustów począwszy :roll:

-- 30 mar 2015, 18:03 --

Miłego wieczoru życzę, zniakam tymczasem, papa :papa:
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 mar 2015, 19:04
jasaw, Kochana dla mnie to za dlugo trwa , za pierwszym razem po roku terapii psozlam do pracy , mialam spokoj duzo , duzo lat, teraz ponoc inny bagaz , ogromny jak to T twierdzi a ja mysle ze gdybye nie moje podejscie i determinacja to juz dawno bym nie zyla bo bym nie chciala tak zyc . Ile ja razy mialam juz nie wstawac , ile ja razy szlam na sile sscielilam lozko i mowilam sobie wyjdz z domu kobieto bo nie bedziesz tu gnila.I dzieki temu tu nadal jestem , robie to co robie , jezsdze tam gdzie jezdze . Ale trudnoz ebym skaklaa z radosci ze np musze jechac gdzies i robilabym to z osoba druga bo to nie jest samodzielnosc tylko nadal klatka :(

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 mar 2015, 19:05
jasaw napisał(a):Kochane, ja wczoraj byłam na wystawie Olgi Boznańskiej w Narodowym, trzęsła mną potwornie, myślałam, że będę uciekać, ale moja miłość do malarstwa zwyciężyła i nawet posiedzieliśmy z Mężem w kawiarni muzealnej, to było niezwykłe przeżycie estetyczno-duchowe, inny świat, choć nie bez bólu...

jasaw, :brawo: :brawo: i to Ci się chwali! Wiele można znieść trudów i pokonać te poprzeczki właśnie z miłości do naszych upodobań, zainteresowań i do ciekawości świata.
Miałaś wsparcie też w Mężu, łatwiej jest to czynić mając przy boku kogoś, czułaś się bezpieczniej :great:
Też lubię malarstwo Olgi Boznańskiej :D Mehoffera, Wyspiańskiego.

Płatku, czy Ty pracujesz z T. nad tymi Twoimi bolączkami, nieakceptacją obecnego życia? Być może Twój problem leży głównie w borderline, a nie w lękach i depresji. Lęki i depresja swoją drogą utrudniają życie i nic nie cieszy, ale powoli to się zmienia chociaż ciut na lepsze.

Spamowa wyspa

przez Davin 30 mar 2015, 19:06
Davin, jeżeli chodzi o sklep to raczej miewam gorsze i lepsze dni a do sadysty lubie chodzić bo wesoły gość. :mrgreen:
Davin

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 mar 2015, 19:10
Davin, a tez Cie lapia telepawy w kolejce???Sadyste wole od fryzjera :mhm: a dawniej fryzjer to spora przyjemnosc byla , teraz nienawidze.

mirunia, tak wlasnie to przerabiamy na terapii. Zavzelysmy wchodzic w moja nieakceptacje siebie w chorobie.
Jutro mam terapie.
Ja wiem ze to jest moj problem ale trudno jak ktos byl przyzwyczajony do nader czynnego zycia cieszyc sie z takich rzeczy jak teraz mi zostaja. :why:

Spamowa wyspa

przez Davin 30 mar 2015, 19:12
platek rozy, bardziej wyjście do sklepu mnie stresuje. Był okres że bez benzo z domu nie wyszedłem. :P
Davin

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 mar 2015, 19:14
Davin, o ja tez sie stresuje przed wyjsciem ale jak juz wyjde jest niezle , gorzej tylko jak musze dlugo stac w kolejce bo wtedy mnie lapie telepawa i lęk . I w takich warunkach czlowiek musi robic zakupy :x :x :lol: w sumie to juz nawet jest zabawne.

Sortuj wg