Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 mar 2015, 15:51
konwali@, Megi_, platek rozy, cześć dziewczynki! :papa:

Marcin2013, Zebrec, cześć chłopczyki! :papa:

mirunia, jasaw, dzisiaj jak wracałam z terapii było słońce i wiatr, owinęłam się chustką jak Palestynka i zastanawiałam się po co mi ten parasol w torbie :pirate: Potem się przepakowałam, wyjęłam parasol i jak wracałam z pracy to mnie zlało i bałam się, że mnie normalnie z chodnika na jezdnię zwieje :hide:

Taka sytuacja, miałam pobrać próbkę krwi do badania, nakłuć palec, nakapać, schować rurkę w rurkę i odesłać kurierem do labu. Musiałam to robić rano, bo na czczo. A rano mi krew prawie w ogóle nie dociera do dłoni i stóp, jestem jak zimny gad. Strasznie się zmartwiłam, że może ta próbka za mała, no i sińce mam na palcach :hide:

Do tego straszne głupoty gadałam na terapii, ale w psychodynamicznej to jest lepszy materiał dla terapeuty niż wypowiedzi przefiltrowane przez logikę i chęć robienia wrażenia osoby ogarniętej :P

Mam jeszcze jednego klienta dzisiaj do przepracowania, wrócę to będę grać w grę, bo jest dzisiaj jakaś oferta specjalna, że sobie trochę szybciej ponabijam postacie :smile:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zebrec 30 mar 2015, 16:20
Marcin2013 napisał(a):Witamy witamy miri
Unie i kolege
Zebrec a kiedy swieta :-)

Kiedy co, bo nie bardzo rozumiem? ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 mar 2015, 16:31
Witajcie!!!

Spieszę donieśc, że u mnie pogoda koszmarna, leje i strasznie wieje zimnem. Bez parasola po chwili mokry człowiek do gaci, a z parasolem trudno równowagę utrzymac... :roll:
Odwołałam na jutro terapię, bo miałam jechac do lekarza. Ale dziś szybciutko wysłałam eska, czy jednak mogę przyjśc. A to z prostej przyczyny, że może jutro na terapię się dotelepię, ale nigdzie dalej nie pojadę... No i potrzebuję fachowego wsparcia. Nie jest za dobrze. :bezradny:
Umówiłam się na szóstą z przyjaciółką bliziutko domu na herbatkę, mam nadzieję, że pogadanie trochę mnie rozluźni.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 30 mar 2015, 16:38
Zebrec, swieta wielkanocne :-)

-- 30 mar 2015, o 16:41 --

jasaw, kosmostrada, cyklopka, czesc dziewczyki :-)

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 mar 2015, 17:04
Ledwo dotarłam do domu :why: "głodno, chłodno i do dom daleko" - gorący obiadek dobrze mi zrobił i nareszcie w swoim ciepłym kąciku :D

jasaw , Kochana, to ciężkie 4 lata masz poza sobą... teraz tylko cieszyć się, że ten lękowy okres minął i oby nigdy nie wrócił!
Dzielna jesteś Aniu, tyle pracy w to włożyłaś, by teraz w miarę normalnie funkcjonować i nie bać się życia... demony pokonałaś i tu masz 5+ ode mnie! :great:

cyklopka, no taki paskudny dzisiaj dzionek, mną też miotało po chodniku w różne strony jakbym była po jednym głębszym... a teraz zrobiło się ciemno i znowu pada - i jak tu czuć się dobrze?
Jestem aż ciekawa, czy te próbki dobrze pobrałaś i uda się badanie... ale bądź dobrej myśli, że będzie wszystko ok.!

Zebrec, Marcin2013, hej Panowie :papa:
Marcin pytał kiedy święta :mrgreen:
Marcinku ! w tą niedzielę i przyszły poniedziałek, 5 i 6 IV. ;) a w sobotę trzeba z koszyczkiem do kościółka lecieć :D

kosmostrada, powiedz Kochana co się dzieje, z czym sobie nie radzisz? Terapia Cię może wesprzeć jutro, ale szkoda też pominąć lekarza :bezradny:
Ta pogoda nas tak rozkłada między innymi, fatalnie wpływa na nasze rozregulowane receptorki :bezradny:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 mar 2015, 17:28
mirunia, Cześc kochana!***** Ech, kiepsko się czuję. Jeszcze chyba hormony ruszyły i brzuch boli... :why: Do doktora napiszę po tygodniu, musimy zobaczyc, co za cyrki ten mój organizm będzie wyprawiał. A agorafobia ostatnio się i tak pogłębiała, więc odstawianie niekoniecznie ma na to wpływ. Byleby do pracy móc chodzic. :zonk:

Marcin2013, Cześc chłopaku! Czytałam, że pogoda pokrzyżowała Ci dzisiejsze plany.

jasaw, dajesz nam dużo nadziei... :uklon:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 mar 2015, 17:42
cyklopka, kosmostrada, mirunia, Zebrec, jasaw :********** witajcie.
Nie pobrala mi tej cytologiii,, siedziala jakas wredna baba i mi orzekla ze to nie sklep z zyczeniami :shock: a ja mialam na dzis termin na to badanie. Takiego wnerwa zlapalam ze sie z nia tam poklocilam . Chyba musze zmienic osrodek bo tam wiecej juz nie pojde :hide: :hide: Nie wiem co sied zieje z lekarzami. Psychiatra lekow nie chce zapisywac , musi ortopedka , cytologii nie chca robic chociaz sama pani w rejestracji mowila ze w karcie mam na czerwowno ze mam zrobic cytologie ...
Jestem zla i smutna , plakac mi sie chce :(
Wlaczyl mi sie lęk jak wyszlam od ginki a stalam akurat na poczcie i bylam 9, ledwo wystalam bo mi juz slabo bylo po tych cyrkach u lekarki.Glowa mnei rozbolala na to wszytsko :(

kosmostrada, co sie dzieje Slonce?????

cyklopka, no nie da sie chodzic :shock: tak wieje , mnie mimo parasola tak zlalo ze mialam cale leginsy zamoczone na kolanach i tunike . Na szczescie ze kurtka byla nieprzemakalna.

-- 30 mar 2015, 17:47 --

jasaw, Aniu ja calyc zas na terapii i poza nia pracuje nad soba ale Megi nie starajac sie poznac czemu ma takie zachowania sobie bynajmniej nie pomaga. Trzeba terapii zeby chociaz wiedziec w jakim kierunku sie obrocic , skad to sie bierze , i jak to zmienic.

A ja mams zczerze dosc i nie wierze ze to sie da pokonac na zawsze , nie da sie. Wystarczy zapytac lekarza i T.
jakby sie dalo to tylu ludzi by nie chorowaloa choruja latami.

-- 30 mar 2015, 17:49 --

Tez sie czulam dobrze poltora miesiaca i co? i poszlo sie moje samopoczucie ....... :roll:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 mar 2015, 17:52
kosmostrada, przytulaski ode mnie Bidulko Obrazek
Z hormonami to sobie poradzisz Kosmo, one się wkrótce same uruchomią i wyregulują. Organizm ludzki to niezła machina samoregulująca, niczym perpetuum mobile.
Oby Ci ruszyło pozytywnie i bezboleśnie. :great:
A do pracy będziesz mobilizowała się, to też swojego rodzaju terapia... znam to na własnej skórze, gdyby nie praca to bym chyba zaległa i poległa po całości :o /chociaż rano klnę jak muszę tam lecieć :pirate: /

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 30 mar 2015, 17:52
mirunia, to jusz za tydzien fajnie. :-)

-- 30 mar 2015, o 17:52 --

mirunia, to jusz za tydzien fajnie. :-)

-- 30 mar 2015, o 17:54 --

kosmostrada, tak mialem isc do pracy ale przez deszcz nie poszlem

Spamowa wyspa

przez Zebrec 30 mar 2015, 17:54
Marcin2013, nie wiedziałeś, kiedy są święta? :?
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 mar 2015, 17:57
Marcin2013, no fajnie, pojesz dobroci i smakołyków, ale najpierw Marcin trzeba z koszyczkiem polecieć.... :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 30 mar 2015, 18:00
mirunia, z koszykiem mama chodzi to ja nie musze :-)

Zebrec, no niewiedzialem zgubilem rachube czasu :-)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 mar 2015, 18:02
:? :? :? :? :? masakra
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zebrec 30 mar 2015, 18:03
platek rozy, co się stało?

III Mister Forum

Sortuj wg