Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 mar 2015, 18:50
kosmostrada, dziwią mnie tacy lekarze. Niby z racji swego wykształcenia powinien się kierować racjonalnymi przesłankami :bezradny:
Najtwardszy argument w całej debacie to "psu sąsiadki pomogło", nie da się tego obalić :uklon:

U nas też kiedyś lekarka rodzinna najpierw się śmiała, że czary - mary, a potem sama zapisywała nie mówiąc :mhm: Pewnie dostała jakąś ładną ofertę od producenta :mhm:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 29 mar 2015, 18:52
mirunia, witam idziemy na mecz ole ole!!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 mar 2015, 18:57
platek rozy, lęk przed lękiem, to zmora. Też nad tym pracuję.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 mar 2015, 19:02
kosmostrada, najgorsze chyba co moze byc bo mi ten lek zostal wlasnie i antycypacyjnego najciezej sie pozbyc no ale jak sie nie bac jak czlowiek ma wrazenie przez te kilka chwil paniki ze umiera.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez jetodik 29 mar 2015, 19:03
kosmostrada, no moze i mial jakis swoj glebszy zamiar Twoj l. w tym ;)
cyklopka, bralas kiedys amisulpryd? ja teraz biore i jestem strasznie wyciszony, czuje sie krystalicznie normalnie i naturalnie :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 mar 2015, 19:04
cyklopka, jak pisałam jetodikowi, moim zdaniem to był chwyt psychologiczny. On wie , że to o kant dupy rozbic, ale lepiej się mam czuc przeczekując odstawianie z jakimś specyfikiem. Zamiast łykac chemię będę łykac coś, a mózg będzie dostawał sygnał - łyknęłaś specjalnego tabsa, będzie dobrze. Jednak w moim wypadku, większą psychologiczną siłę rażenia ma chińska herbatka...

-- 29 mar 2015, 19:08 --

platek rozy, ja też nie mam pomysłu, bo jak nie tabsy, co w Twoim i moim wypadku odpada, to zostaje tylko terapia i praca własna. :bezradny:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 mar 2015, 19:09
kosmostrada, harowa cale zycie , jednym slowem ... :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 mar 2015, 19:18
platek rozy, oj tak moja droga... przesrane. Ale wierzę, że uda nam się dojśc do momentu, kiedy lęk będziemy brac na klatę, z akceptacją, więc i lęku przed nim już nie będzie, lub też nie będzie tak zatruwał życia. Jesteśmy zacięte i chcemy bardzo z życia korzystac, więc szansę mamy!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 29 mar 2015, 19:20
Jak jest kosmostrada
To i tośka wpada ;)
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 mar 2015, 19:44
tosia_j, Cześc Kochana! Jak Ci minął weekend?
Ja dziś tu za rezydenta robię, bo mam dodoopny dzień, snuję się i zaglądam do kompa. ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 mar 2015, 19:50
tosia_j, a jak tośka wpada, to i mirunia gada :D
witaj Tosiu :papa:

kosmostrada, chyba już niedługo dołączę do Ciebie i Płatka na tę harówę nad sobą.
W kwietniu mam wizytę /jak już pisałam/ i podejrzewam zamiar doktorka i powolne odstawianie esci. Jak czytam Cię Kosmo, to już mnie ciarki przechodzą, jak poradzę sobie z tym odstawianiem. Ponoć są jazdy przy odstawianiu esci :hide: i już mam niezłego pierdla.
Mam nadzieję, że mój dr wymyśli łagodne schodzenie z leku, tak by jak najmniej było ubocznych /bo jak wspomnę wchodzenie, to był istny koszmar/.
Czeka nas chyba trudny okres wiosenno-letni :hide: i funkcjonowanie na pół gwizdka.
W okresie jesiennym 14r., na początku esci, doktor zaproponował mi picie Melisany Klosterfrau na spokojność i p/lękowo i oczywiście był przeciwny braniu wszelkich uspokajaczy typu benzo... więc myślę Kosmo, że nasi doktorzy podobnie działają pod naszą psychikę, coś brać, by nie szkodziło, a być może akurat pomoże :bezradny: ale Melisana była dobra na telepawki, wypiłam 3 duże butelki!!!

-- 29 mar 2015, 19:52 --

he, he, a ja II rezydent - popołudniowa zmiana :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 mar 2015, 20:03
mirunia, No widzisz Kochana, oni wszyscy łobuzy te same chwyty stosują. :D
Wiesz, że doskonale rozumiem Twojego stracha. Ale myślę sobie, że może będzie dobrze. Żeby tylko właśnie nie wpaśc w czarnowidztwo i nie uskutecznic samospełniającej się przepowiedni. Jak zrobic, żeby w ogóle o tym nie myślec? :bezradny:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 mar 2015, 20:20
kosmostrada, wiesz, może nie łobuzy, a nieszkodliwi lekarze... nie pakują w nas ostrych, ciężkich leków, po których byłybyśmy niemotami. Widocznie widać po nas, że damy radę i nie jesteśmy całkiem na straconej pozycji... po prostu oszczędzają nas, ja to tak rozumiem.
Kosmo, poradzimy sobie, wspólnymi siłami będziemy się wspierać i jakoś wspomagać w cięższych chwilach. A może tych chwil nie będzie tak dużo!?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 mar 2015, 20:56
kosmostrada, rozumiem. Mnie kiedyś na lęki pomogła zielona herbata i banany :great:

jetodik, a to to samo co sulpiryd, czy nie to samo?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg