Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 mar 2015, 19:05
jasaw napisał(a):Kochane, ja wczoraj byłam na wystawie Olgi Boznańskiej w Narodowym, trzęsła mną potwornie, myślałam, że będę uciekać, ale moja miłość do malarstwa zwyciężyła i nawet posiedzieliśmy z Mężem w kawiarni muzealnej, to było niezwykłe przeżycie estetyczno-duchowe, inny świat, choć nie bez bólu...

jasaw, :brawo: :brawo: i to Ci się chwali! Wiele można znieść trudów i pokonać te poprzeczki właśnie z miłości do naszych upodobań, zainteresowań i do ciekawości świata.
Miałaś wsparcie też w Mężu, łatwiej jest to czynić mając przy boku kogoś, czułaś się bezpieczniej :great:
Też lubię malarstwo Olgi Boznańskiej :D Mehoffera, Wyspiańskiego.

Płatku, czy Ty pracujesz z T. nad tymi Twoimi bolączkami, nieakceptacją obecnego życia? Być może Twój problem leży głównie w borderline, a nie w lękach i depresji. Lęki i depresja swoją drogą utrudniają życie i nic nie cieszy, ale powoli to się zmienia chociaż ciut na lepsze.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez Davin 30 mar 2015, 19:06
Davin, jeżeli chodzi o sklep to raczej miewam gorsze i lepsze dni a do sadysty lubie chodzić bo wesoły gość. :mrgreen:
Davin

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 mar 2015, 19:10
Davin, a tez Cie lapia telepawy w kolejce???Sadyste wole od fryzjera :mhm: a dawniej fryzjer to spora przyjemnosc byla , teraz nienawidze.

mirunia, tak wlasnie to przerabiamy na terapii. Zavzelysmy wchodzic w moja nieakceptacje siebie w chorobie.
Jutro mam terapie.
Ja wiem ze to jest moj problem ale trudno jak ktos byl przyzwyczajony do nader czynnego zycia cieszyc sie z takich rzeczy jak teraz mi zostaja. :why:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Davin 30 mar 2015, 19:12
platek rozy, bardziej wyjście do sklepu mnie stresuje. Był okres że bez benzo z domu nie wyszedłem. :P
Davin

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 mar 2015, 19:14
Davin, o ja tez sie stresuje przed wyjsciem ale jak juz wyjde jest niezle , gorzej tylko jak musze dlugo stac w kolejce bo wtedy mnie lapie telepawa i lęk . I w takich warunkach czlowiek musi robic zakupy :x :x :lol: w sumie to juz nawet jest zabawne.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Davin 30 mar 2015, 19:17
platek rozy, mnie raczej ludzie irytują w tych sklepach. Na szczęście od jakiegoś czasu wychodzenie nie sprawia mi problemu.
Davin

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 mar 2015, 19:17
jasaw, lubie na takie kiermasze rekodziela chodzic :105: w sumie na wiele takich sie wybieram I na Targi jedzeniwoe , to uwielbiam :105: mozna pokosztowac wspanialosci i jeszcze do tego porozmawiac ze znajomymi . chociaz tlumy nieprzecietne sa to jakos stracha tam nie mam ze mnie zadeptaja czy cus :mrgreen: mzoe dlatego ze to same przyjemnosci dla mnie a takie wizyty u lekrza czy stanie w kolejce sklepowej to zadna przyjemnosc w sumie.
Ale fryzjer to przyjemnosc byc powinna! a tez nie jest :pirate: :roll:

-- 30 mar 2015, 19:19 --

Davin, to juz masz dobrze! a ja jak sie czulam niezle to zas sie cos posralo i sie czuje nijak . :o eeee

Spamowa wyspa

przez Davin 30 mar 2015, 19:25
platek rozy, bywają gorsze dni ale tak to jest spoko. Ponad rok temu miałem chwilowy problem żeby pojechać autem w trasę.
Davin

Spamowa wyspa

przez amelia83 30 mar 2015, 19:27
konwali@ napisał(a):
jasaw napisał(a):platek rozy, i to jest Twój problem, bo życie składa się z drobiazgów, więc dobrze jest, gdy dostrzegamy tę drobnicę...
Mnie własnie życie nauczyło dostrzegać i doceniać małe kroczki, kiedyś myślałam podobnie do Ciebie-perfekcjonizm, mnóstwo ograniczeń, nietolerancja, brak życzliwości, zrozumienia-wszystko mnie zabijało, bo chciałam zbudować sobie swój świat, taki jaki lubiłam, w jakim dobrze się czułam.. Życie pokazało inne oblicze i zaakceptowałam to, co nie znaczy, że zrezygnowałam z marzeń, potrzeb, a jedynie zweryfikowałam swoje możliwośći.

To są piękne słowa :)
Witam Wszystkich serdecznie :*

zgadzam się, bardzo ładnie napisane :brawo:
i witaj konwali

ja wróciłam z terapii zjadłam i popędziłam do siostry, :papa: wieje, leje czasami jak dziś zawiało to ledwo szłam
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 mar 2015, 19:29
mirunia, dzięki za dobre słowo, mam nadzieję, że jutro dostanę maila z labu, że odebrali moją przesyłkę, już o tym nie myślę, najwyżej trochę nad moimi serdecznymi opuszkami się rozczulam.

platek rozy, no bo raz, że się mierzysz z lękami, to jest duży wysiłek, a potem trafiasz na durnych ludzi i każdy by wymiękł.
Co powiesz, jakbym miała może zamówienie na biżu? :105: Kupiłam szarą sukienkę, mam do niej czerwone lakierki i przydało by się coś do powieszenia :mhm:

A tak dzisiaj się prezentuję, bo wiatr w oczy i uszy, oraz alergia i zmiany temperatury 8)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Davin 30 mar 2015, 19:36
cyklopka, wiatr to chyba w całej Polsce chce łeb urwać. :mrgreen:
Davin

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 mar 2015, 19:42
Davin, bałam się, że mnie z chodnika na jezdnię zdmuchnie :hide: Nie żebym nie chciała polatać, bo to fajne, ale niekoniecznie pod auta :mhm:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 mar 2015, 19:43
cyklopka, Kochana zrobie Ci tylko powoedz w jakich chcesz kolorkach :)
jaka kiecuche kupilas????
:105: Davin, a ile juz czasu chorujesz? Jakies lekarstwa bierzesz?
Ja mamw razenie ze sie nie wygrzebie nigdy bo co jestem u gory to niebawem na dole.

amelia83, Hey Slonce:*******

-- 30 mar 2015, 19:48 --

cyklopka, takiej Cie jeszcze nie widzialam :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 mar 2015, 19:56
platek rozy napisał(a):cyklopka, Kochana zrobie Ci tylko powoedz w jakich chcesz kolorkach :)
jaka kiecuche kupilas????

Taka Obrazek
tylko krótszy rękaw (3/4).
kolory... czysta czerwień, może odrobina złotego i coś z neutralnej palety (biały, czarny, szary, przezroczysty?).
II Miss Forum

Sortuj wg