Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 mar 2015, 18:35
platek rozy, cześć Kochana :papa: Płatuś, już Ci kiedyś pisałam, że nie od razu Kraków zbudowano... a więc po szczebelku można wejść na ten wymarzony szczyt i właśnie każdym wyższym szczebelkiem się cieszyć.
Nie stawiaj sobie takich wymagań, które nie będziesz mogła wykonać, spełnić. Dawaj sobie takie zadania, które jesteś w stanie zrealizować... a jeżeli nie uda się, to też świat się nie zawali.
Też jestem wymagająca od siebie i innych, uparta w swoich zamierzeniach, ale wiele rzeczy sobie odpuszczam... zrobię, jak nie dziś to jutro, pojadę, jak nie jutro, to pojutrze... powoli do celu!
Płatuś nigdy nie będziesz zadowolona ze swojego życia, jeżeli go nie zaakceptujesz i powoli zmieniać będziesz na lepsze.

-- 30 mar 2015, 18:36 --

A tak w ogóle to mamy Urodziny Spamowej !!!! 5000 :D Obrazek
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez jasaw 30 mar 2015, 18:38
platek rozy, i to jest Twój problem, bo życie składa się z drobiazgów, więc dobrze jest, gdy dostrzegamy tę drobnicę...
Mnie własnie życie nauczyło dostrzegać i doceniać małe kroczki, kiedyś myślałam podobnie do Ciebie-perfekcjonizm, mnóstwo ograniczeń, nietolerancja, brak życzliwości, zrozumienia-wszystko mnie zabijało, bo chciałam zbudować sobie swój świat, taki jaki lubiłam, w jakim dobrze się czułam.. Życie pokazało inne oblicze i zaakceptowałam to, co nie znaczy, że zrezygnowałam z marzeń, potrzeb, a jedynie zweryfikowałam swoje możliwośći.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 mar 2015, 18:41
mirunia, :********* czesc Slonce :) no niestety , mam inne podejscie jak czesc z osob z choroba bo niektorym wystarcza lezec w lozku czy siedziec w domu a mnie nie.
Ja dlatego sie w nim nie zamknelam bo bym wolala umrzec . Nawet w najgorszym czasie bywalam z atakami paniki na miescie , nie zawracaja c do domu nigdy. Czekalam az mina i jechalam czy szlam dalej .
A nie ludze sie ze wyzdrowieje na zawsze bo nie ejst to mozliwe . Moge sie zaleczyc na jakis czas o ile zdolam to zrobic.

mam dosc tego dnia , wstretnej ginki i jeszcze kilku innych rzeczy.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez jasaw 30 mar 2015, 18:47
Kochane, ja wczoraj byłam na wystawie Olgi Boznańskiej w Narodowym, trzęsła mną potwornie, myślałam, że będę uciekać, ale moja miłość do malarstwa zwyciężyła i nawet posiedzieliśmy z Mężem w kawiarni muzealnej, to było niezwykłe przeżycie estetyczno-duchowe, inny świat, choć nie bez bólu...
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez konwali@ 30 mar 2015, 18:49
jasaw napisał(a):platek rozy, i to jest Twój problem, bo życie składa się z drobiazgów, więc dobrze jest, gdy dostrzegamy tę drobnicę...
Mnie własnie życie nauczyło dostrzegać i doceniać małe kroczki, kiedyś myślałam podobnie do Ciebie-perfekcjonizm, mnóstwo ograniczeń, nietolerancja, brak życzliwości, zrozumienia-wszystko mnie zabijało, bo chciałam zbudować sobie swój świat, taki jaki lubiłam, w jakim dobrze się czułam.. Życie pokazało inne oblicze i zaakceptowałam to, co nie znaczy, że zrezygnowałam z marzeń, potrzeb, a jedynie zweryfikowałam swoje możliwośći.

To są piękne słowa :)
Witam Wszystkich serdecznie :*

Spamowa wyspa

przez jasaw 30 mar 2015, 18:49
Popatrzyłam na ludzi pod kątem zachowań, wyciszenia, i wydaje mi się, że jest mnóstwo ludzi niepewnych siebie, zagubionych, zamkniętych w sobie, co widać pod układach rąk, ciał...
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 mar 2015, 18:49
jasaw, no wlasnie drobiazg wyjscie do sklepu czy dentysty , cos zwyklego a dla nas Mount Everest.
Ja mowie o realnych rzeczach , zwyklych a le one rosna dla chorego w gory nie do przeskoczenia.
No niby robie wszytsko co mam zrobic ale nie czuje sie dobrze np u fryzjera a chce to traktowac jak przyjemnosc a nie wyzwanie bo wyzwaniem to powinien byc splyw kajakiem rwacym nurtem rzeki czy skok na bangji a nie fryzjer;)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez jasaw 30 mar 2015, 18:50
konwali@, dziękuję za zrozumienie mnie :D
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 mar 2015, 18:50
konwali@, Hey Slonce :******* :papa: :papa:

Spamowa wyspa

przez Davin 30 mar 2015, 18:52
platek rozy, kuźwa a ja bym szybciej poszedł do sadysty niż do sklepu (oczywiście jakiś większy). :mrgreen:
Davin

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 mar 2015, 18:54
Davin, no chodze do sadysty , ostatnio trzy razy bylam i dalam rade , w sklepie tez daje ale sie n p zle czuje i mnie to wkurza . Ja to odbieram jako swoja slabosc :bezradny:

Spamowa wyspa

przez konwali@ 30 mar 2015, 18:56
platek rozy, :***** jasaw, świetnie odpisałaś sedno problemu, lepiej bym nie potrafiła.
Odpuszczenie nie oznacza poddanie się, tylko pracę nad sobą i inny sposób myślenia.

Spamowa wyspa

przez jasaw 30 mar 2015, 18:56
platek rozy, ja doskonale wiem o co Ci chodzi, ale z całym szacunkiem, człowiek dorosły nie może ciągle mysleć, że coś chce, jeśli nie może, nie ma możliwości, z takiego, czy innego powodu - większość z nas ma większe oczekiwania od życia, siebie, od ludzi, ale jeśli nie da się, to "głową muru nie przebijesz", chyba, że osiągniesz odpowiednie umiejętności w karate...trzeba zejść na ziemię, niestety Kamilko, to smutna, ale jakże prawdzwa konkluzja.

-- 30 mar 2015, 17:58 --

platek rozy, dobrze Kamilko, każdy z nas żyje w swoim świecie i ma do tego prawo, życzę Ci, aby spełniła się choć część Twoich marzeń i potrzeb :!: :!:

-- 30 mar 2015, 18:02 --

Wczoraj i w sobotę niedaleko ode mnie, w domu kultury, odbył się kiermasz rękodzieła, nie tylko związanego ze świętami, zauważyłam, że bardzo lubię i cenię wytwory ludzkiej wyobraźni i zdolności manualnych.Wraz z wiekiem wiele zmienia się w człowieku, od gustów począwszy :roll:

-- 30 mar 2015, 18:03 --

Miłego wieczoru życzę, zniakam tymczasem, papa :papa:
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 mar 2015, 19:04
jasaw, Kochana dla mnie to za dlugo trwa , za pierwszym razem po roku terapii psozlam do pracy , mialam spokoj duzo , duzo lat, teraz ponoc inny bagaz , ogromny jak to T twierdzi a ja mysle ze gdybye nie moje podejscie i determinacja to juz dawno bym nie zyla bo bym nie chciala tak zyc . Ile ja razy mialam juz nie wstawac , ile ja razy szlam na sile sscielilam lozko i mowilam sobie wyjdz z domu kobieto bo nie bedziesz tu gnila.I dzieki temu tu nadal jestem , robie to co robie , jezsdze tam gdzie jezdze . Ale trudnoz ebym skaklaa z radosci ze np musze jechac gdzies i robilabym to z osoba druga bo to nie jest samodzielnosc tylko nadal klatka :(

Sortuj wg