Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 mar 2015, 13:04
platek rozy, no ale przecież wiesz jaka jest myśl, że będzie gorzej nie tyle od odstawienia ( bo sam doktor przyznał, że tak nie powinno ze mną byc na leku), ile od tego że po prostu idzie ku gorszemu. Tak jak Ty bałaś się grudnia, tak ja mam schizę na czerwiec, bo wtedy zawsze dostawałam kopa w twarz od choroby.

-- 29 mar 2015, 13:06 --

Marcin2013, Hej Marcinie! No postaramy się, postaramy...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 29 mar 2015, 13:08
kosmostrada, hej kosmo :-) musimy dac rade

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 mar 2015, 13:08
kosmostrada, Sloneczko ale ten lek jeszcze krazy w organizmie wiec mysle ze to z obawy i nakrecania dzis w nocy mialas... nakrecanie sie jest okropne , sama sie nakrecam przed jutrem bo mam isc na cytologie a moja mama umarla na raka kobiecych i miala cytologie 4 wiec ja zawsze jak ide na cytologie przezywam koszmar. Esh. Ale przezyje.
Moze nie bedziesz potrzebowala leku a jak sie okaze ze bedziesz to doktor cos innego dobierze.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 29 mar 2015, 13:14
no jasne, ze damy radę!! Marcin2013, cześć ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 29 mar 2015, 13:18
amelia83, czesc my nie damy rady :-)

Spamowa wyspa

przez Zebrec 29 mar 2015, 13:35
Witajcie po weekendzie kochani! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 29 mar 2015, 13:47
Zebrec, czesc jak to po?? :shock:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 mar 2015, 16:01
No i pojechalam na jedzonko , bylam na pysznym wielkim ziemniaku ktory byl nadziany kurczakiem , pekinka , pomidorem , ogorkiem , prazona cebulka i mial dwa sosy 1000 wysp i czosnkowy. Niebo w gebie , ogromna porcja i nowy smak poznany :) Na pewno z checia wroce by wyprobowac inne wersje nadzienia :)
No i humor mam lepszy bo jednak dzien nie zmarnowany .

Jak Wam niedziela mija?

Zebrec, :papa: :papa: :******** buziaki :) wypoczety?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 29 mar 2015, 16:29
platek rozy, to sobie przynajmniej coś dobrego zjadłaś.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 mar 2015, 16:49
platek rozy napisał(a):kosmostrada, Kochana a moze po cwiartce schodz z leku???? Zeby nie bylo tak drastycznie ... ja zawsze tak odstawialam.A w nocy to sadze ze sie nakrecilas ze bedziesz miala mniejsza dawke i to przez to :**********
Wlasnie ja w z iolowe tez nie wierze ale ra z Ci powiem mialam homeopatyczne na zatoki i pomogly :D chociaz moze sobie to wmowilam , ale nie wiem bo katar mi ladnie schodzil a nie moglam nosa wydmuchac takie mialamz atoki zaczopowane... :bezradny:

Ziołowe to nie to samo co homeopatyczne :nono:

Zioła zawierają wiele ciekawych substancji leczniczych oraz witaminy i mikroelementy.
Homeopatyki nie zawierają nic.

Proszę nie mieszać bytów, bo będę musiała znowu zrobić wykład :nono:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 mar 2015, 16:55
Witajcie Spamowicze Niedzielni :papa: :papa: Palmy poświęcone?

Widzę, że dziś jakoś smętnie na Spamowej, zdrówko kuleje, nastroje na bakier :( a no tak u nas bywa, że nie wiadomo jak rano wstaniemy, czy w miarę normalnie, czy z podkulonym ogonkiem :bezradny:
U mnie dzisiaj pogoda dopisała, jest ślicznie, więc i nastrój koło południa poprawił się. Miałam dzisiaj niezłe tempo... dopiero zjadłam obiad :shock: późno jak na mnie w niedzielę.
W południe byłam w kościółku, wpadłam na chwilę do domu po siaty i na papieroska i poszłam do kauflandu zrobić zakupy herbaciano-kawowe /pustki w szafce/. Wróciłam obładowana dwoma siatami :shock:.... ale dotarłam jakoś do domu. Wypiłam kawkę, zapaliłam, odsapnęłam i pojechałam autobusem na cmentarz /miałam być wczoraj, ale lało/. Sprzątnęłam, zrobiłam nowy "wystrój" i powoli wróciłam na piechotę dla zdrowotności....
No i w sumie nabiegałam się dzisiaj, ale plan wykonany, nastrój poprawiony... a teraz siedzę z nogami na żyrandolu :mrgreen:
Nie powiem, że nie miałam lęków rano, bo miałam! Z nieco już mniejszym szłam do kościoła, tam jeszcze początek lękliwy, ale powoli, powoli doszłam do siebie i poczułam błogi spokój :105:

Mam nadzieję, że teraz czujecie się lepiej, jak to po południu bywa i słoneczko też Wam Kochani przyświeca... :papa:

platek rozy, brawo za wyjście na Targi... :brawo: smaczności spróbowałaś, ciekawa jestem tej potrawy :105:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 mar 2015, 16:57
kosmostrada, ja w miesiące ciepłe, długo dniowe, na przełomie wiosny i lata często nie mogę sobie miejsca znaleźć. Chociaż w tym roku może być inaczej :mhm: Natomiast jak mama miała lęki czy depresję, to tłumaczyła, że dany miesiąc jest koszmarny. Prawie każdy był. Sierpień, wrzesień, styczeń :hide:

-- 29 mar 2015, 16:00 --

platek rozy, Przespałam się mocno i dopiero jem obiad.
mirunia, o to miałaś dzień z rozmachem :brawo: Ja chyba dopiero na 18 do kościoła, a za oknem faktycznie ładniej.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 mar 2015, 17:03
cyklopka, No ja niestety w homeopatię nie wierzę, więc mi specyfik raczej nie pomoże... :bezradny:

platek rozy, :brawo: No to masz zaliczony dzień z aktywnością i przyjemnością.

Ja jestem po gościach i wspólnym obiadku. Bransolkę młodemu zrobiłam, sobie jedną też. Ale światło słabe i kręgosłup mnie pobolewa od siedzenia przy stole i nizania koralików, więc na dzisiaj skończyłam działalnośc artystyczną.
Pada deszcz, więc na razie nogi nie wystawiam.
Podobno masakryczne ciśnienie u nas, jutro ma byc jeszcze gorzej. :silence:

-- 29 mar 2015, 17:11 --

mirunia,Hej Słonko! ***** O Kochana, to pełen szacun za mobilizację! Śrubki dostałaś, że nie wiem... ;) Cieszę się, że rozchodziłaś poranny spleen i już na wieczór masz spokój.
Ja też już mam pustki herbaciane, ale czekam do wypłaty, bo w tym miesiącu poszły mi nawet zaskórniaki i mam na chleb i tyle. Byle do środy.
Jakieś specjalne herbatki kupiłaś?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 mar 2015, 17:11
kosmostrada, to dobrze, że nie wierzysz. Kiedy homeopaci widzą, że ktoś już pojął, że nie ma żadnej substancji leczniczej, zaczynają gadać o niezbadanych energiach i inteligentnych bytach. Wiem, bo przeczytałam wiele artykułów. Pseudonauka prawie zawsze zaczyna argumentację od nauk przyrodniczych, a kończy na demonach.
I Miss Forum

Sortuj wg