Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 28 mar 2015, 14:21
SIEDZI BO MU CIEPLO NIC SIE NIE STANIE JAK PUJDZIESZ :-)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 mar 2015, 14:43
kosmostrada, amelia83, mirunia, Hey Kochane :*********
Ja wlasnie z miasta wrocialm , bylam po rzemyczek do wisiorkow bo miz abralko , pozniej w Bibliotece naukowej podpisac taka deklaracje wpisowa do Twoarzystwa milosnikow literatury grozy i w biedrze bo pieczarki i smietane bo bede robila zupe pieczarkowa.
A na 19 ide na urodziny.

Nie spalam tej nocy bo ten baran z dolu znow urzadzal dykoteke, pozniej znow bil swoja dziewczyne , zadzwonilam na policje , ale awantury trwaly do 5.30 rano.

kosmostrada, Slonce a moze bez lekow dasz rade! Moze bedzie dobrze. tego Ci zycze z calego serducha!!!! :great: :great:

mirunia, u mnie tez wsrretnie , nie pada ale zimno jak ....
mam w planach na jutro gulasz. :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 mar 2015, 16:05
A ja właśnie piję kawkę popołudniową po zakupach na bazarku z żywnością ekologiczną. Kupiłam pyszny salceson i serek , chleb i białą kiełbasę na jutro na obiad ( już sezon na białą rozpoczęty :smile: ).
Było też stoisko z fajnymi sadzonkami do ogrodu i do domu. Koniec miesiąca to nie zaszalałam, więc kupiłam tylko krzaczek werbeny cytrynowej i stoi sobie już na parapecie, a ja co jakiś czas wkładam w nią nos. :D
Piecze mi się dynia na zupę, zaraz zrobię ciasto i popołudnie minie.
Wyjęłam nasionka z dyni i suszę, ciekawe czy jak wsadzę do ogródka, to mi wyrośnie moja własna dynia piżmowa :?:

platek rozy, Hej Słonko! To aktywną masz sobotę i dobrze. :great: Życzę miłej imprezki!
Oj masz z tym sąsiadem, najgorsze, że nic poradzic nie można. :bezradny: Cieszyc się, że Ci dzień w dzień nie dostarcza atrakcji.
Poka naszyjniki, jak zrobisz, to chociaż oczy pocieszymy. :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez hobbyturysta 28 mar 2015, 16:06
czesc dziefczynki :D jak tam zdruwko ???
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 mar 2015, 16:17
hobbyturysta, Hobbis na Bogow wszelkich Ty chociaz juz nie strzelaj takich byczorow :uklon: :why: :hide: :D :*******

kosmostrada, Kochana aj jakie pysznotki nakupilas !!!! Uwielbiam dobry salceson i biala kielbaske ! :105: Bede na swieta robila zapiekana ze sliwami :mhm: pierwszy raz taka zrobie , wynalazlam przepisa.

Wisiory pokaze tylko jak juz otrzyma klient bo to miala byc wielka niespodziajka dla Jego kobietek.
Kochana ja chyba zbiore jakies podpisy w bloku zeby tego sasiada eksmisja postraszyli w spoldzielni za zaklocanie spokoju i agresje. :bezradny:

-- 28 mar 2015, 16:35 --

ObrazekANGELET

ObrazekI MOTYLEM JESTEM :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 mar 2015, 16:43
platek rozy, cześć Płatuś :papa: cieszę się, że poczułaś się lepiej i masz ochotę na robienie czegokolwiek oraz wyjścia do miasta... to ważne, żeby funkcjonować i zrobić sobie jakąś przyjemność.
A wybryki sąsiada trzeba zgłosić do spółdzielni, skoro taki uciążliwy i spać nie daje po nocach :shock:

kosmostrada, narobiłaś apetytu tym salcesonem :105: za białą kiełbaską nie przepadam :bezradny:
Werbena pięknie pachnie, kiedyś miałam dwa krzaczki w skrzynce na balkonie i też wsadzałam w nią nos :mrgreen: a tak w ogóle, to kojarzy mi się z Przeminęło z wiatrem, jak Scarlett wspominała suknie swej matki pachnące werbeną :105:

Też popijam, ale herbatkę i podjadam krówki /oj moje bioderka!/

-- 28 mar 2015, 16:45 --

platek rozy, śliczne, a te z motylkami jakie fikuśne :great:
strasznie duże te zdjęcia :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 mar 2015, 16:59
mirunia, Slonce daje Wam po oczach kolczykami :mrgreen: :pirate: hihihih.
Ty tez widze w nastroju?
ja troche mialam dzis placzliwy z rana ale pomyslalam o nie , nie dam sie! Trzeba porobic cos przyjemnego.
Teraz umylam glowe zeby wygladac jak ludz na urodzinkach, uloze wlosy na prostownicy przed wyjsciem samym.

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 mar 2015, 17:07
platek rozy, ja też umyłam niedawno głowę i same mi schną włoski, bo suszarka mi zrobi strasznego szopena po świeżej trwałej :mrgreen: muszą mi same wyschnąć, rękami je tylko układam :D

Zrób się Kochana na bóstwo i idź na imprezkę rozerwać się w miłej atmosferze :great:

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 28 mar 2015, 17:09
witajcie :papa:
U mnie też dziś pochmurno, ale spacerek 8km znowu zaliczyłam. Nawet nie wiedziałam, że tak blisko mam takie piękne tereny :shock:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 mar 2015, 17:14
mirunia, wlasnie mam to samo jak susze to sie robi mi takie na glowie siano :o :bezradny: a Co bedziesz porabiala Slonce?
Ja oczywiscie lekkiego stresa juz mam przed impreza:(
jak zawsze od kiedy choruje.

Zalatana23, Hey :********* o ja tez spacerki uskuteczniam , na kije chce wrocic jak sie wypogodzi i ociepli.
A kolo Ciebie piekne sa rejony :105:

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 mar 2015, 17:32
Płatuś , dzisiaj odpoczywam, ugotowałam obiad, sprzątnęłam w kuchni i teraz siedzę w ciszy i spokoju, bo zaczęła mnie głowa boleć.
Łyknęłam Ibum forte /ledwo przełknęłam takie wielkie/ i relaksuję się po 2 dniach sprzątania i myciu okien. Bolą mnie wszystkie mięśnie i kręgosłup po tej robocie... oj głupi człowiek, jak się dorwie :hide:

Zalatana23, to niezły spacer miałaś w okolicznych stronach i przy okazji wycieczka krajoznawcza :great: 8km to sporo, a pogoda może i dobra na taki spacer, bo nie zgrzałaś się, a porządnie natleniłaś :D

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 28 mar 2015, 17:34
płatku ja właśnie myślę o kijach, ale z psem to chyba niewygodnie by mi było ;)
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 28 mar 2015, 17:40
Hobit mendo spoleczns bana masz :-)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 mar 2015, 18:09
Już po obiedzie, ciasto upieczone, jakaś taka wypompowana jestem, wszystko mnie teraz strasznie męczy... Co jest do cholery :?: Może sobie jakiś żeń szeń kupię , czy co, bo w końcu bez przesady, nie można tak funkcjonowac... :time:

Zalatana23, Hej hej, nasza spacerowiczko długodystansowa!

platek rozy, a mi się bardziej te skrzydełkowe podobają. Zawsze jak patrzę na Twoje kolczyki, to żałuję, że nie mam dwóch uszu przekłutych. :D
Mamy te jazdy przed wyjściem, ale nie można się dac francy, bo życie towarzyskie nam jest potrzebne.

mirunia, Oj żeby ból głowy Ci przeszedł! To pewnie jak zwykle ciśnienie paskudne.
Ja też mam siano na głowie, jak suszarą wydmucham... :bezradny:

hobbyturysta, Cze!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg