Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jasaw 27 mar 2015, 23:31
amelia83, dobrze Wam razem, macie siebie - jak to wiele znaczy, nie muszę Ci tego tłumaczyć!

-- 27 mar 2015, 22:31 --

tosia_j, to i ja wpadnę na fb...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 mar 2015, 23:33
amelia83, masz kototerapię :great:

A ja sobie dzisiaj myślałam, jak się czasem nie mogę z klientem dogadać, ale widzę, jak on całuje kota, to myślę, że źle nie będzie.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 27 mar 2015, 23:43
jasaw, cyklopka, :D :D czasami nie wierzę że Ją naprawdę mam <3 <3
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 mar 2015, 12:02
Dzień dobry!!!

Kochani , czyżbyście entuzjastycznie korzystali z uroków soboty? ;)
U mnie chwilami wychodzi słoneczko, ale ja dziś mam dzień domowy. Nareszcie pospałam, teraz powolutku ogarnę, zobaczę jak się dzień rozwinie, ale bez żadnego ciśnienia. Muszę odpocząc po tym tygodniu. Jedyne co napewno - muszę młodemu jutro na imprezę upiec ciasto i zrobic zupę dyniową - kupiłam wczoraj dynię piżmową i będę testowac smak.
Wczorajsza impreza sympatyczna, ale byliśmy już o 11tej w domu, bo tyle mi wystarczy, a w zasadzie tyle wytrzymuję udzielania się towarzyskiego.
Dziś pierwszy dzień schodzenia z leku. :zonk:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 28 mar 2015, 12:11
Czes spiochu i iprezowiczu :-) milego dnia rzycze

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 mar 2015, 12:18
Marcin2013, :D Hej Marcinie! Tobie też miłego dnia! A Ty dziś z wyrka wylazłeś, przestało padac u Ciebie?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 28 mar 2015, 12:23
Przestalo padac ale z wyrka nie wychodze chyba rze mnie silomb z tor wyniosom :-)

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 mar 2015, 13:01
Cześć Kochani :papa: :papa:

Sobota paskudna, leje cały czas, mokro, wilgotno i chłodno :hide: a wczoraj było lato, dopiero na wieczór się rozpadało. Moje świeżo umyte okna są zachlapane, aż mi się płakać chce, tyle mojej pracy... a tu bęc i po błysku!

kosmostrada, miałam na dzisiaj zupełnie inne plany, wyjściowe... porządek na cmentarzu, no ale w taką pogodę plany wzięły w łeb! Coś porobię w domu, popichcę na kilka dni, żebym miała z głowy jak wrócę z pracy. Nie omieszkam też wypocząć trochę leżakując :D

Kochana, ciekawa jestem jak zareagujesz na odstawianie sulpirydu... fajnie, że już z tego wychodzisz na prostą. Oby skutecznie i bez większych "atrakcji", żeby organizm na spokojnie przyjął nowe wyzwanie i bronił się sam!
Ja mam wizytę pod koniec kwietnia i pewnie też powoli będę zmniejszać dawki esci, tak myślę, że po ponad pół roku to odpowiedni czas na schodzenie z leku.

Marcin2013, Tobie to dobrze, leniuchujesz całymi dniami... a może pomógłbyś przy porządkach? :D ruch dobrze robi na ogólną zdrowotność :D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 mar 2015, 13:13
Marcin2013, :lol:

mirunia, Hej Kochana! Dlatego ja sobie okna zostawiam na ostatnią chwilę, coby mnie szlag nie trafił... ;) Powinnam miec już czwartek wolny w robocie, więc wtedy chałupę do błysku doprowadzę.
Co do odstawiania, to niestety nie wynika to do końca z wychodzenia na prostą, tylko z tego że specjalnie nie działa, a uboki w postaci tej cholernej prolaktyny są. Więc doktor chce zobaczyc jak będę jechac na własnych hormonach i wtedy będzie ewentualnie kombinował z jakimś innym specyfikiem. Postaram się jednak działac bez chemii, zobaczymy... Bojam się strasznie , co będzie. :zonk:
Kochana, ta pogoda tak specjalnie Ci zrobiła, żebyś dziś poodpoczywała. :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 mar 2015, 13:31
kosmostrada, chyba masz rację, dzisiaj pisany jest mi odpoczynek do góry kołami :lol: jak Marcinowi :lol:

Trzymam kciuki w takim razie, by udało Ci się bez chemii wrócić do stabilizacji... nie bojaj się, bo ja też się bojam kwietniowej wizyty i decyzji doktorka, a raczej Jego propozycji... schodzić - nie schodzić. Jak zareaguję na zmniejszanie dawki? Już bym chciała normalnie funkcjonować, bez tych prochów, :bezradny: chociaż zdarzają mi się jeszcze chwile lęków, przed różnymi wydarzeniami... co za cholera? Z odważnej i energicznej kobity zrobił się cykor!

Wstawiłam już mięsko na gulasz, dusi się, a ja kawkuję :D

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 28 mar 2015, 13:32
mirunia, kosmostrada, nikt mnie nie prosi to zostaje przy lenu :-)

-- 28 mar 2015, o 13:33 --

Nowlasnie lerzymy do gury kolami :-)

Spamowa wyspa

przez amelia83 28 mar 2015, 13:56
hejo :)
okna pomyte, ogarnięte w chałupie
włosy wysuszę mejkapa nałoże i ide siostrę odwiedzic :D
miłej soboty :****
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 28 mar 2015, 14:01
amelia83, dziekujemy i wzajemnie a nie lerzysz z nami do guty kolami :-)

Spamowa wyspa

przez amelia83 28 mar 2015, 14:19
Marcin2013, :P
żal mi zostawiać kotecke leży mi na kolanach i chyba nie chce zebym wychodziła :?: :bezradny:
M. Luther King

Sortuj wg