Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 23 mar 2015, 22:21
Sliczny kotek.

:-) a dobrze po wiedzmy

Spamowa wyspa

przez amelia83 23 mar 2015, 22:30
Marcin2013, to dobrze ;)) uciekam poczytać z kotecką i spać paaaaa :papa:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 23 mar 2015, 22:34
Papa milej nocy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez jasaw 24 mar 2015, 02:43
Dzisiaj miałam potworne lęki, już myślałam, że mam to za sobą. Sądzę, że bóle kręgosłupa nasilają te przykre odczucia/?/. Mimo to, wybraliśmy się z Mężem po zakupy, głównie ubraniowe. Myślałam, że będę uciekała z autobusu, gdzieś, byle daleko...
Ale wytrzymałam i dojechaliśmy tam, gdzie planowaliśmy.
Kupiłam kilka fajnych rzeczy. Zmęczyłam się przymierzaniem, wybieraniem. To już nie sprawia mi przyjemności takiej, jak kiedyś... fakt, że płaszczyk ładny /zamówiony przez internet musiałam odesłać, bo był za duży/, ciepły zółty, wełna z domieszką czegoś... Pierwszy raz skusiłam na ten odcień, ale zamarzyłam ożywić się...
Po raz pierwszy / od 30 lat/ także kupiłam spodnie dżinsowe-moi Panowie mnie namawiali od dawna i choć nie przepadam za kobietami w dżinsach w ogóle, a już w moim wieku szczególnie, fason, który wybrałam podoba mi się, dobrze leży -klasyczne, proste, niezbyt wąskie nogawki...
Wróciłam zmęczona tak bardzo, że zasnęłam na 2 godziny nieprzytomnie...dlatego teraz nie śpię.
W weekend mam uroczystości rodzinne, więc coś nowego przyda się.
Najbardziej martwi mnie fryzjer. Chyba naprawdę zamówię wizytę domową :mhm:

-- 24 mar 2015, 01:47 --

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :D
W ciągu dnia nie zaglądam tutaj często, bo czasu brak...ale w nocy przeglądam posty z całego dnia, wiem mniej więcej, co się dzieje na Wyspie...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Enii 24 mar 2015, 07:51
jasaw, kolototerapia jest dobra :great: Ja zauwazyłam że jak mam dzień na NIE to zdecydowanie ubieram sie na ciemno :hide:
Bardzo możliwe że to wina bólów kregosłupa (może podobne odczucia wywolały pierwsze lęki<??)

Najwazniejsze że zakupy udane :great:

amelia83, śliczna jest <3
Nie przestrasz się ze bedzie wymiotowała ale to chyba wiesz że koteczek musi :D

Czekam na @, głowa mnie boli. I ledwo zyje po wczorajszym dniu z menedzerką 8)
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 mar 2015, 09:56
jasaw, Aniu :*********przykro mi ze lęki znow dopadly , niestety tak to bedzie .
Nie wyjdzie sie calkiem z tej choroby i lęki dopadac beda co jakis czas.Moja T tak twierdzi i druga T ktora testy robi tez tak mowi oraz moje wlasne doswiadczenie. :x
Ale dzien stracony nie byl bo zakupy zrobilas fajne! :great: :great: Wyciagnales z kiepskiego dnia ile sie dalo! :brawo:
Dla mnie tez fryzjer gorszy jak dentysta.
Ciekawa jestem ile takie strzyzenie domowe kosztuje?????

Witajcie Wszyscy :******** :papa: :papa:
Ja na terapie zaraz pedze.
Milego dzionka!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 24 mar 2015, 11:41
Enii, nie moge oddac bluzki bo ja uprałam, oderwałam metke i doszyłam koronke a na końcu ja przymierzyłam :?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez jasaw 24 mar 2015, 17:29
Enii, :D platek rozy, :D Ahma, :D

Problemy lękowe nie są mi obce, w końcu znamy się od ponad 40 lat :shock:
Jeśli jednak są one spowodowane konkretną przyczyną / w moim przypadku ból kręgosłupa/, jestem w stanie jakoś funkcjonować.
Najtrudniejsze są lęki irracjonalne...wymagają ciężkiej pracy ;)

Enii, to fakt, że nastrój wpływa na wybór kolorów...
Zakupy naprawdę udane :D

platek rozy, Kamilko, dzwoniłam do jednej z Pań i za zwykłe strzyżenie zażyczyła sobie 100 zł z dojazdem, trochę za dużo. Mam jeszcze kilka telefonów...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez tosia_j 24 mar 2015, 18:38
Enii napisał(a):jasaw, kolototerapia jest dobra :great: Ja zauwazyłam że jak mam dzień na NIE to zdecydowanie ubieram sie na ciemno :hide:

a jak ja mam wszystkie bluzki czarne to cos znaczy?
outsider

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 24 mar 2015, 19:20
tosia_j, tym pytaniem przypomniałaś mi pewną sytuację :smile:
na studiach facet od pedagogiki na zajęciach coś mówi (już nie pamiętam na jaki temat) i w pewnym momencie rzucił, że ludzie ubierający się na czarno są uważani za smutnych/nudnych.... jego mina była bezcenna gdy zorientował się, że ja siedzę w pierwszej ławce w CZARNEJ bluzce :lol:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez amelia83 24 mar 2015, 19:23
cześć kochani
u mnie na terapii niedobrze, zle się tam czuję, obco, na innych terapiach było mi dużo lepiej...
a do tego ta pustka, bezsens, brak emocji :roll:
jak wróciłam do domu to kotecka się cieszyła jakie to słodkie :105: :D :D
jasaw, :*** i tak kochana dużo udało Ci się zrobić mimo lęków, super!!
tosia_j, chyba nic nie znaczy :D lubisz czerń
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 mar 2015, 19:27
Witajcie Dziewczynki :papa: :papa:

Siadłam sobie odpocząć, bo trochę zmęczona jestem dzisiejszym dniem. Po pracy, jeszcze przed obiadem dostałam "weny" i umyłam okno w kuchni, uprałam firankę i jeszcze wilgotną powiesiłam. Okno lśni, świat inaczej wygląda, a firanka jak nowa :mrgreen:
Pozostałe okna pod koniec tygodnia będą miały pucowanko... tak stopniowo, żebym sobie nie zrobiła bidy w kręgosłupie :shock:
Zaparzyłam teraz liście jagody i popijam... cudowne lekarstwo na różne rewolucje jelitowe, chyba nawet lepsze niż owoc czarnej jagody :great:

tosia_j, mam jeden, jedyny mały sweterek czarny do białej bluzki i wkładam go bardzo rzadko. Nie dobrze jest mi w czarnym, spodnie owszem mam czarne.
Czarny kolor jest elegancki /nie ujmuję mu urody/, ale to kolor depresyjny, ponury i co tu dużo mówić dla mnie smutny.
Świat kolorów jest tak piękny, można się nim bawić dowolnie i wielorako. Barwy leczą, nastrajają w zależności od rodzaju koloru. Wszystkie ciepłe barwy są poprawiające nastrój i pobudzające /oprócz brązu- to ponoć niedobry kolor, chorobotwórczy/.
Zimne kolory uspokajają, łagodzą nastrój.
A ciekawi mnie, dlaczego ubierasz się wyłącznie na czarno? :shock:

jasaw, Kochana, przykro, że Cię dopadła ta zmora lękowa :shock: , ale tak z nami bywa, że ból powoduje zmartwienie i lęk.
Super, że dałaś mu radę i nie pozwoliłaś się mu zawładnąć, czego dowodem są udane zakupy :great: To w podobnym kolorze mamy płaszczyki, też wełenkowy. :D ciepła, jasna żółć.
A to domowe strzyżenie.... strasznie drogo :shock: ja za trwałą z modelowaniem zapłaciłam 65zł.

Płatuś, jak tam dzisiejsza terapia i samopoczucie? Dzisiaj cieplutko i super wiosennie!

-- 24 mar 2015, 19:29 --

amelia83, acherontia-styx, :papa: :papa: cześć Dziewczynki ***

Spamowa wyspa

przez amelia83 24 mar 2015, 19:44
mirunia, hejka kochana :*** to obrotna jesteś :great: ja jutro z oknami ruszę :bezradny:
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 mar 2015, 19:50
Ahma, acherontia-styx, jasaw, mirunia, amelia83, tosia_j, :********Hey kobietki .

jasaw, to bardzo duzo za strzyzenie domowe, ciekawe czy ceny u innych fryzjerek beda podobne?
Mnie mecza irracjonalne lęki ale i takie od samopoczucia zlego tez.

amelia83, Kochana ale moze pozniej bedzie lepiej , jesli pewne rzeczy tam przerobisz?

mirunia, o to juz u Ciebie widze wiosenne - przedswiateczne sprzatanie:) :great:
Ja znow nosem krece na swieta.
Na terapii omawiamy teraz moj perfekcjonizm , nie lubienie siebie w chorobie , oraz dazenie za wszech miar do samodzielnosci bez chwili slabosci.
Ciezka tematy bo ja na slabosci sobie pozwolenia nie daje.
Stad moje karcenie sie i wieczne niezadowolenie z tego jak zyje teraz.
T powtarza ze jestem przeciez samodzielna a ja powtarzam ze nie tak jak dawniej i ze nie umiem sie zaakceptowac taka.I nad tym pracujemy.

A dzis po terapii polecialam na miasto za butkami , pozniej zakupy i zahaczylam o sklep medyczny kolezanki , nastepnie obiad i do sasiadkiz ajrzalam , bo dzwonila ze robila czystki w szafie i dostaly mi sie diwe sukienki w ktore sasiadka nie wejdzie .Jedna sliczna z kremowej koronki taka do kolan ( bede ja nosila do balerin i mojej kurtki z eco skory) a druga taka olowkowa , czarno biala ala lata 50 , bardzo wyjsciowa , elegancka .
No a teraz mam kawe i sprzatam.:) i tyle z mojego dnia.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg