Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 22 mar 2015, 18:51
kosmostrada, jusz jest zamówienie na nie wydamy w dobre rece :-)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 mar 2015, 18:58
Marcin2013, No odetchnęłam z ulgą, bo jednak 4 pieski to już jest trochę kłopotu ze znalezieniem nowego domu...Poważną rozmowę musisz przeprowadzic ze swoją sunią, bo co cieczka to będą szczeniaki. :mrgreen: Mi się udało moją przez 13 lat upilnowac.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 mar 2015, 19:13
kosmostrada, Bedziesz gluta na wloski robila?
Ja lezakuje z ksiazka i ogladam "Przyjaciol" jestem mega zmeczona .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 22 mar 2015, 19:17
To zniom gadam i. Mnie nie sucha :-)

Spamowa wyspa

przez Enii 22 mar 2015, 19:19
mirunia, Umnie to samo z pogodą.Śnieg z deszczem :shock: :shock:

Kosmo faceci w domu rzucili sie wczoraj na obiad że dzis znów musiałam robić ( a z założenia miał byc na dwa dni).

Jutro rano mamy spotkanie strategiczne z menedżerka :hide: Tak mi sie chce iść :hide:

Brwi zrobione. Czeka mnie jeszcze zrobienie pasty cukrowej.

cyklopka, a to łobuz. Moja to delikatnie gryzie jak coś chce nochyba że ktośsie z nią draźni to potrafi. Najgorsze są te pazurki 8)
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 mar 2015, 19:22
Jutro dentysta aaaaa :mhm: :mhm: :hide:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 22 mar 2015, 19:23
Czesc eni kope lat

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 mar 2015, 19:37
platek rozy, oczywiście, że gluta robic dziś będę, siemię zakupione. :great:
A dentystę przetrwasz, jak zwykle. Będę trzymac kciuki! Ja dopiero na koniec kwietnia jestem umówiona, od razu na 2 zęby... :zonk: Pamiętaj , że masz w kieszonce magiczne tabletki, więc w ogóle luz. ;)

Enii, Osz, to przy garach dziś znów stałaś. Trzeba było tak jak ja wczoraj - pizzą nafutrowac. ;)
No niestety jutro poniedziałek. Też nie za bardzo chce mi się do roboty iśc, ale co zrobic. Byle do Świąt, będzie chwilka odpoczynku.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 mar 2015, 19:46
kosmostrada, pochwal sie jutro jakie wloski po glucie :D
Dziekuje za kciukasy :******** mam nadzieje ze dam rady u dentystki. Chociaz sie bojam no ale trzeba byc twardym! Ja z lękami z eba zrobilamw dwa tygodnie a sasiadka z drugiej klatki choidzie ze zlamanym trzy miesiace bo ona sie dentysty boi , chociaz lękow nie ma zadnych innych .
Normalnie medal se na czole zawiesze :P za ta odwage .

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 mar 2015, 20:08
kosmostrada, he,he, jaka chwila odpoczynku w święta? Przed świętami się narobisz, w święta też trzeba się pokrzątać... stół - kuchnia, a odpoczynek w międzyczasie i we wtorek w pracy ;)
A swoja drogą, też mi się nie chce jutro iść do pracy :shock:

Byłam jeszcze raz dzisiaj na spacerze i nie było mnie w domu ponad 2 godz. Jakoś szybko minęła ta niedziela :bezradny:
Umyłam teraz głowę po tych specjałach fryzjerskich, po 2 nocach sterczały mi we wszystkie strony :mrgreen: Teraz sama muszę je jakoś ułożyć :shock:

platek rozy, no normalnie bohaterka jesteś z tym dentystą i nie tylko :great: medal i to wielki masz ode mnie :!: :idea:
Tylko Ty Płatuś tego nie widzisz i nie doceniasz siebie, a potencjał siedzi w Tobie... chociaż my też czasami tak mamy.

Enii, u mnie pogoda dość szybko się poprawiła, wyszło słoneczko, tylko zimno było i wietrznie.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 mar 2015, 20:19
Enii, moja kotka jest taka delikatna i lekka i puszysta, a jak jej poziom gniewu wzrośnie, to potrafi chapnąć mocniej niż pies. Dzisiaj poszło oczywiście o czesanie, nie lubi szmata być czesana.

A drugą, krótkowłosą można szczotkować godzinami na wysoki połysk i tylko motor zapuszcza.

Koty to wariatki.

-- 22 mar 2015, 19:22 --

mirunia, przed świętami planuję potraktować pieczenie jako przyjemność i w ten sposób się zrelaksować :smile: I rozgrzać przed urodzinami, bo chcę obciastkować wszystkich znajomych. Cieszę się, że są. Pół roku temu myślałam, że nikogo nie ma.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 mar 2015, 20:46
cyklopka, masz w takim razie super misję ciasteczkową :great: godna szacunku, skoro dla znajomych :uklon:
A radość zwielokrotniona widzę, bo z pieczenia, i z posiadania tych znajomych, których obdzielisz słodkościami... gratuluję!

A przede wszystkim radość urodzinowa Obrazek

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 mar 2015, 20:56
mirunia, myślę, że jak się zajmę rzeczami przyjemnymi, jak pieczenie i noszenie ciastek, to nie będę myśleć o tym, które to urodziny, ani żałować, że od dawna już nie miałam przyjęcia urodzinowego, a zwłaszcza takiego jak na amerykańskich filmach ;)

W ciągu pół roku poznałam koleżanki ze szkoły, zaczęłam się regularnie pojawiać na spotkaniach fanklubu, bywałam na warsztatach wokalnych i tanecznych i wszędzie dostawałam sygnał, że jestem mile widziana :shock: Myślę, że to trochę zasługa tego, że się leczę, być może kiedy byłam młodsza nie byłam lubiana przez swój własny lęk przez odrzuceniem :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 mar 2015, 21:19
cyklopka napisał(a):mirunia, Myślę, że to trochę zasługa tego, że się leczę, być może kiedy byłam młodsza nie byłam lubiana przez swój własny lęk przez odrzuceniem :bezradny:

To masz wielkie powody do radości, że to wszystko zaczęło się zmieniać na korzyść i poczyniłaś wielkie postępy :brawo: :brawo: :brawo:
Zaangażowałaś się we wszelkie warsztaty taneczno-wokalne, spotkania ze znajomymi, plus zajęcia szkolne... to wszystko działa na plus u Ciebie i oby tak dalej... tak trzymaj :great:

Sortuj wg