Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 mar 2015, 10:48
hobbyturysta,:******** Hobbis ja nie umiem juz byc silna ja teraz jestem slaba. Zycie mi obrzydlo w tej formie.
Monotematyczna sie robie z ta depresja.
Ani makijaz nie cieszy ani nawet te nowe ciuszki z ciuszkolandu .Wiesz co to oznacza dla kobiety ??? :why:

-- 21 mar 2015, 10:51 --

Naplakalm sobie kaluze i sie w niej utopie! O to bedzie piekna smierc. :roll: :pirate:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 mar 2015, 11:50
Dzień dobry!!!

Nastawiona byłam na sobotę atrakcyjną, a jedyną atrakcją jaką mam to ból biodra i głowy i okropny stan, aż mnie mdli i telepie mnie, nie mogę wcisnąc w siebie śniadania. Tylko palę i piję kawę. Pogoda wilgotna i bura. Twarz mnie pali chyba od alergii, nie wiem, czy to nowy krem, czy po kosmetyczce, w każdym razie wapno łyknęłam i tyle mogę zrobic.
O taki mam dzień, mam nadzieję, że Wam ta sobota przyniesie jakieś przyjemności, albo chociaż spokój i odpoczynek.

platek rozy, Plateczkowa*****, mam nadzieję, że jakoś ta sobota Ci się rozwinie i choc troszkę lepiej się poczujesz. Nie daj się! Tulam! Ja też się postaram postawic do pionu, razem nam będzie raźniej się starac.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez maniek123321 21 mar 2015, 13:20
wescie dajcie mi jakies zajecie na ta zmulona sobote bo zaraz zwariuje a te kolejne kawy wypite pod rzad napewno w tym nie pomoga.
pompki byly a sprzatac tego pjerdolnika mi sie wcale nie chce :roll:

kobity co wy robicie w tych domach procz plakania, uzalania sie nad soba, sprzatania, gotowania i masturbowania sie?
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 mar 2015, 15:20
kosmostrada, :*********Kochana oc na tulance wspierajace ! Mam nadzieje ze samopoczucie Ci sie poprawilo??? Bol glowy minal .Co porabiasz?

Ja wrocilam z koraliczkami, ubralam sie na przekor dolowi w ta kiecke dzinsowa z ciuszkolandu , zalozylam cienkie rajstopki , kozaki za kolano i kurtke z eco skory. Nie poprawilo mi to jednak nastroju , chociaz potrafilam zartowac z takim sprzedawca kamykow.
Teraz staram sie obiad odgrzac(mam pierogi ruskie) sasiadka pozniej mnie na ciacho zapraszala , nie wiem czy pojde bo sie mi chce plakac.

maniek123321, w domu malo siedze.Obnosze sie z moja choroba po swiecie a co!

:lol:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez jasaw 21 mar 2015, 15:29
platek rozy, Dzień Dobry Kamilko...dzisiaj okropny dzień, ja nie nadaję się do niczego.
Miałam jechać po zakupy ubraniowe, ale nie mam ochoty zupełnie. Chyba nie ruszę się z domu...
W nocy ma padać śnieg w całym kraju, może to przyczyna złego samopoczucia ogólnie...?
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 mar 2015, 15:44
jasaw, Dzień dobry Kochana! Widzę dziś jakieś wszystkie jesteśmy liche... Mam nadzieję, że to faktycznie pogoda i jej zmiana nas postawi na nogi.

platek rozy, Nic nie porabiam ciekawego... :( Pogoda beznadziejna, z domu nie wylazłam, z psem młody lata, a ja ciągam nogą po domu żeby nią ruszac, a zarazem unikac bólu. Więc coś tam dłubię w chałupie, piję herbatki ziołowe, gadam przez telefon, poczytuję i tak mi mija ten dzień.
Czuję się lepiej, bo miałam straszną schizę z tą twarzą, że mi powieki opadły i zapuchłam i mi tak zostanie... Ale wapno trochę pomogło i już tak nie pali i opuchlizna zlazła. Nawet udało mi się kanapkę zjeśc.
Idź na ciacho, trochę się odprężysz i coś dziac się będzie.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez jasaw 21 mar 2015, 15:50
kosmostrada, tak myślę moja Droga. Mam tak potworny ból barku, że też nie mam siły na nic. A za tym natychmiast idzie słabsza forma psychiczna, wiadomo.
Ja ugotwałam obiad, za dużo powiedziane-rosół nastawiłam, włączyłam pranie, mam nową książkę i będe dzisiaj "zalegać" w domu...
Piję od ponad tygodnia czystka-ciekawa jestem, może to też ma to wpływ na mnie-czystek-oczyszcza :mhm:
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 21 mar 2015, 16:11
cześć kochani :****
u mnie kiespko, dziś jeszcze większy spadek formy, od kilku dni mam ochote pobeczeć a nie mogę, :bezradny: a potrzebuję łez
od wczoraj miałam siostrzeńca na noc, już pojechał
wieczorkiem idę do kina
jestem obojetna, smutna, wszystko bez sensu, terapia bez sensu, a ja sztywna i wycofana, nie potrafie się tam wyluzować, otworzyć, przed terapią miałam się lepiej :bezradny: :why:
czytam książkę,
jutro popołudniu przyjeżdża kotecka moja :105: :105:
a na obiad przychodzi rodzina jutro i nie wiem jak kotecka to zniesie, czy ich nie odwołać....no nie wiem
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 mar 2015, 16:27
amelia83, Hej hej! Ojej, Ty też w kiepskiej formie? No co za dzień. :bezradny: Czekamy tu już na zdjęcia kotecki. Zobaczysz lepiej się poczujesz, jak będziesz miała taką istotę do opieki, do tulania, obowiązek i przyjemnośc. Przewertuj internet jak wychowywac, karmic itp. kota to głowkę zajmiesz, mi przynajmniej takie odwrócenie uwagi pomaga.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 mar 2015, 16:27
Witajcie Dziewczynki :papa: platek rozy, kosmostrada, jasaw, ściskam Was w sobotnie popołudnie :*****
U mnie pogoda dzisiaj piękna, słoneczna i bardzo ciepła. Wychodziłam po zakupy dość późno, więc zgrzałam się okutana szalikiem, ale z gołą głową /nową fryzurą ;) / musiałam się porozpinać i noga za nogą, by na słońce zerknąć wróciłam mokra do domu.
Ale samopoczucie mam w miarę ok.
Ugotowałam pomidorówkę na udku, odkurzyłam całą chałupę, pomyłam wszystkie podłogi i sprzątnęłam łazienkę. Zmęczyłam i zgrzałam się okrutnie tym sprzątaniem, ale już się odświeżyłam i przebrałam, bo plecy były mokrusieńkie.... starość nie radość :mrgreen: i SKS!
Teraz odpoczywam sobie po obiadku przy małej kawce.
Kupiłam jakąś ilustrowaną prasę to przejrzę i mam nowy nr Skarbu z rossmanna do zerknięcia.

Dziewczynki, widzę, że coś niedomagacie dzisiaj :( może faktycznie to na zmianę pogody, bo jutro ma być u mnie brzydko i zimno... dzisiaj jest pięknie!
Te wszystkie bóle barków i bioder, to z pewnością Wasze barometry się odzywają... trzeba dać im odpocząć i nie fatygować, pomasować, pogłaskać i natrzeć żelem p/bólowym.
jasaw, wszystko możliwe, że czystek zaczął powoli działać i oczyszcza organizm... wtedy mogą dokuczać różne dolegliwości... ale skoro ma pomóc, trzeba przeczekać cierpliwie.

-- 21 mar 2015, 16:31 --

amelia83, Ciebie też tulę i ściskam... :papa: jutro nastrój poprawi kocio :great:

Spamowa wyspa

przez tosia_j 21 mar 2015, 16:33
Cienkie rajstopki :( nie....no ja wymiekam
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 mar 2015, 16:35
mirunia, Mirunia!!!***** Chociaż Ty w dobrej formie, aż mi się lepiej na sercu zrobiło, bo obawiałam się, że też dołączysz do grona jęczliwców.
Masz prawdziwy pierwszy dzień wiosny! To może to Twoje słoneczko do mnie przywędruje jutro i będę mogła pospacerowac, na kawkę na powietrzu pójśc i ogólnie lepiej dychac.

Wysłałam chłopaków po pizzę, niech chociaż mam taką atrakcję, że obiad poda mi ktoś pod nos. A na wieczór zamówiłam wielkie opakowanie lodów do kolejnych odcinków. O!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez jasaw 21 mar 2015, 16:48
amelia83, mirunia, tosia_j, kosmostrada, mimo wszystko, w grupie raźniej. Ktoś gorzej się ma, ktoś lepiej i jakoś można przeżyć, wspierając się wzajemnie :D

mirunia, podejrzewam właśnie czystka...ale zniosę to, jeśli ma pomóc, tym bardziej, że wierzę w moc ziół. Bardzo lubię. Herbatka ta jest smaczniejsza niż herbata czarna, przynajmniej teraz bardziej mi smakuje...

amelia83, na pewno zwierzaczek potrzebuje spokoju w nowym miejscu, ale może uda Ci się odizolować Ją od gości :mhm:

kosmostrada, bardzo ssłuszna decyzja, ja też czasem tak robię...może dobry pomysł z tą pizzą. mam jakieś kupony rabatowe, a zresztą chyba dzisiaj czy jutro, są dni pizzy?? Mam tylko rosół... :bezradny:
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 mar 2015, 16:54
kosmostrada, Kochana, ogólnie dzisiaj nie jest źle, nie mogę narzekać, bo bywało dużo gorzej. Ale teraz już opadłam z sił, a miałam taki kilkugodzinny zryw do roboty - /po porannym zamuleniu /.
Kosmo, ja takie opuchnięte oczy z opadniętymi powiekami miałam wczoraj. Przyłożyłam sobie kostki lodu, pomasowałam tym lodem i poprawiło się!

A na pizzę to pójdę chyba dopiero po świętach, bo mam wielką ochotę na taką cieplutką i ciągnącą :D

Trzymaj się kanapy Kochana i kocyka, jutro będzie już dobrze :D

-- 21 mar 2015, 16:57 --

jasaw, tak jest, ziółka górą.... pij Kochana i na efekty trzeba poczekać. Jak taka dobra, to tez sobie kupię taką czystkową herbatkę :D

Idę na spacer, bo dzwoni Rodzinka po mnie :great:

Sortuj wg