Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 19 mar 2015, 21:54
comatom, hejka, co tam u Ciebie?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez comatom 19 mar 2015, 22:07
amelia83, tak sobie bez zmian-bywało lepiej....ale cóz trzeba sie jeszcze pomęczyc troche
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 mar 2015, 22:08
acherontia-styx, o żesz, to nagródki ciuszkowe chyba będą musiały poczekac... :( Ja tak popłynęłam z kasą na lekarzy i lekarstwa w lipcu i sierpniu. No coż, najważniejsze, żebyś wiedziała na czym stoisz ze zdrówkiem.

mirunia, O patrz co za cholera Cię dopadła... Chyba dietę musisz Słonko zmienic i zobaczyc, czy to pomoże. Mam nadzieję, że to jakaś paskuda jednorazowa tak Ci nockę umiliła.
Ale czytałam, że piękny spacerek dziś machnęłaś :great: Dotleniona, kostki rozruszane, ciasteczka wychodzone... :D

amelia83, Kochana na początku zawsze jest pogorszenie. Mówiła mi to T. i doktorka powiedziała, że moje lęki i doły mimo leków, wynikają z procesu terapii. Cierpliwości, docelowo będzie lepiej!

Ahma, też nie mam okresu od leków.

platek rozy, Enii, ale co mam sobie papkę z siemienia zrobic i sryt na głowę?

platek rozy, Millerową skończyłam. Muszę kupic lub pożyczyc pierwszą jej książkę z tych grupowych terapii. Strasznie dużo dało mi to do myślenia. Zrobiłam znowu dzięki niej kroczek do przodu w terapii.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 mar 2015, 22:42
kosmostrada, mam nadzieję, że już wróciło Ci czucie na nosku... ale ząbek zrobiony i mały sukces za Tobą :great:

Tak Kochana, trochę zmodyfikuję dietę, szczególnie kolacje, bo w ciągu dnia nigdy mi się to nie zdarzyło :bezradny:

acherontia-styx, trzymam kciukasy za dobre wkłucia i niezłe wyniki :great: bądź dobrej myśli!

Ja już spadam lulu... dobrej nocy wszystkim Spamowiczom :papa:

Spamowa wyspa

przez comatom 19 mar 2015, 22:47
tez nie mam okresu teraz przynajmniej wiem ze to przez leki a juz sie martwiłem-dzięki dziewczyny :D kosmostrada, mirunia, amelia83,
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 mar 2015, 22:48
acherontia-styx napisał(a):u mnie pod Lidlem to pewnie bitwa od rana była w stylu tych pod Grunwaldem jak się mohery ustawiły i jak znam mentalność swego miasta :mrgreen:

Na szczęście obczailiśmy z ojcem takiego Lidla, że się spokojnie da zrobić zakupy, nawet w dzień, kiedy ciuchy rzucą 8)

W ogóle zamiast się uczyć to się zacieszam na sobotnie spotkanie, myślę w co by się ubrać, chętnie bym już zamieniła puchowy płaszcz na skórzaną kurtkę. A oprócz tego, że będzie masa przystojniaków w okularach i kraciastych koszulach, to mam nową koleżankę, co się zgadałyśmy przez fb pod pretekstem gustowania w takim jednym wokaliście i się też w końcu zobaczymy.

-- 19 mar 2015, 21:49 --

mirunia, dobranoc :papa:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 19 mar 2015, 22:59
cyklopka, u mnie na nieszczęście tylko jeden Lidl, w którym byłam może z 2 razy w życiu :lol:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 mar 2015, 23:03
A w ogóle to koleżanka ze szkoły się strasznie śmiała z ludzi, którzy kupują ciuchy w Lidlu, fakt, jest to trochę cebulackie grzebać w tych koszach i rozrzucać szmaty bez opakowań na wszystkie strony, ale z drugiej strony w tej jej Zarze i Orsay'u to przecież towar szyty przez tych samych Chińczyków :bezradny:
Nie dam się, będę z dumą nosić moje ciuchy z hipermarketów spożywczych (mam jeszcze cudną bluzę i ledżinsy z Carrefoura), zubożała szlachta, ale zawsze szlachta 8)
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 mar 2015, 23:12
kosmostrada, http://www.alinarose.pl/2012/09/natural ... iemie.html ja gluta robilam wedlug tej dziewczyny ;)
A wloski mam ladnie wygladzone :) i mieciutenkie :105:

cyklopka, tez mam z Lidla kilka rzeczy, miedzy innymi szara welniaczkowa sukienke ktora uwielbiam :mrgreen:

Ide do lozka z ksiazka i pogapie sie na tv.
Dobranoc Kochani :papa: :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 mar 2015, 23:16
comatom, Na tej Spamowej to potrafią podbudowac, co? :mrgreen:

cyklopka, Ja też jestem dumna i blada z kombinowania ciuchów z różnych źródeł i moje spodnie z lidla są zaje.... O! Niczym się nie różnią od drogaśnych dżinsów. Jeszcze raz o!

Jakie to fajne , jak człowiek ma ochotę się ubrac i sprawia mu to przyjemnośc. Dawno tego nie czułam. Idzie ku lepszemu! :great:

W poszukiwaniu cienkich skarpetek rozbebeszyłam dziś w szafie mój dział bieliźniany. I czas schowac skarpeciory i rajstopy grube na tyły. Wiosna! :D Wiem, co jutro z rana będę robic....

-- 19 mar 2015, 23:17 --

platek rozy, dzięki Kochana za przepis, śpij dobrze!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez comatom 19 mar 2015, 23:18
kosmostrada, :D
to ja tez spadam z Płatkiem do spania :angel: :papa:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 mar 2015, 23:31
kosmostrada napisał(a):Jakie to fajne , jak człowiek ma ochotę się ubrac i sprawia mu to przyjemnośc. Dawno tego nie czułam. Idzie ku lepszemu! :great:

No to ja mam podobnie - piąteczka!

Chyba jutro zmieniam płaszcz na kurtkę.

W ogóle mówię sobie, nie rozpędzać się z wyobraźnią, dzwonił telefon koło 21-szej, a ja myślę, o! ktoś mnie chce na randkę zaprosić. A tu tylko dziewczyna z wolontariatu o jakieś wejściówki, a ja i tak jutro zajęta :roll:

Byłam dzisiaj w barze ze znajomymi z kursu tańca.
Stwierdzam co następuje, nie ogarniam nic na sprawdziany jutro i po jutrze, nie ogarniam tańca szkockiego, dobrze, że chociaż jedno piwo ogarnęłam, a teraz udaję, że się uczę :105:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 mar 2015, 23:40
cyklopka, poucz się Kochana, ale mam wrażenie oparte na lekkim doświadczeniu życiowym, że kontakty międzyludzkie są jednakowoż ważniejsze od piąteczek na świadectwie. Więc kibicuję Ci entuzjastycznie w Twoich weekendowych spotkaniach, aczkolwiek za sprawdziany też kciuki trzymam ( ale nie z takim zapałem... ;) )

comatom, Spij dobrze, ale nie wiem co na to Twoja połówka , że z Platkiem idziesz spac... ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 mar 2015, 00:08
kosmostrada, bo tak bym chciała, żeby te znajomości, które teraz zawieram zostały w moim życiu, nie chcę kolejnej grubej krechy czy innego szlaczka na koniec rozdziału.
A szkoła też nie ma mi służyć do bujania się ze sprawdzianami, tylko do zdania egzaminu zawodowego.

No i to już jest namiastka życia :smile:
I Miss Forum

Sortuj wg