Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 mar 2015, 20:33
Witajcie ponownie!!!

Jestem cała w telepawce, bo dentystka mnie zczapiła, bo lekarstwo tylko uzupełniła i "jak już tu Pani siedzi to zrobimy trójeczkę" :hide: Łeb mnie boli, szczęka boli, nawet nos boli, bo nie pożałowała znieczulenia i teraz nawet nochal mam znieczulony. Palic nie daję rady fizycznie, taka jestem zamrożona. Ledwo zipię po dzisiejszym dniu. Dobrze, że jutro wolne...
Co mi humor poprawia, że przebrałam się po przyjściu z pracy, coby na obcasach nie latac, w moje nowe dżinsory i są super. Viva lidl! ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 mar 2015, 20:39
Ahma, ja tez utylam ostatnio 2 kilo , albo moze napecznialam bo mam okres a wazylam sie wlasnie wczoraj....Przy lekach to ciezko schudnac , wiem bo biore hormony .

acherontia-styx, :shock: to bedzie problem , a ja dawniej moglam miec krew pobierana milion razy a teraz sie bojam jednego :roll:

kosmostrada Dzielna Dziewczynka! :great: :brawo: :brawo: :brawo: w pon ide do dentystki :mhm: :mhm: :mhm: i juz sie bojam ale w razie czego bede sobie spiewala "mam benzo w kieszeni" jak mantre to mnie czasami mocno uspokaja , takie spiewanie zamiast zazywania :pirate: :lol:
A dzinow jestem ciekawa no!

-- 19 mar 2015, 20:46 --

Ide klasc na wlosy gluta z siemienia lnianego , ponoc dziala cuda i pieknie je wygladza.Moze mam nie po kolei w glowie ale wlosy bede miala sliczne! 8)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 mar 2015, 20:49
platek rozy, Plateczkowa*****, ładnie byś wyglądała w tych spodniach. Jak ja wyglądam ok, a ja chudej doopki nie mam i udko sportowca też, więc nie we wszystkich spodniach mi dobrze.
No to teraz w ogóle już na luziku idziesz do dentysty, tabletki w kieszonce i Królowa Świata! :mrgreen:

acherontia-styx, Oj bidulko! Ale cieszy mnie bardzo, że starasz się z humorem podchodzic do tematu. A z wizyty u lekarza zadowolona jesteś?

-- 19 mar 2015, 20:51 --

platek rozy, daj znac jak Ci to siemię zadziałało, to może też sobie strzelę, a co... :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Enii 19 mar 2015, 20:53
kosmostrada, wlosy ladnie skrętu nabierają :D

-- 19 mar 2015, 20:54 --

Idę w końcu kielkownice zrobić :hide:
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 19 mar 2015, 20:55
platek rozy, ja okresu nie mam od 3 lat przez leki właśnie i dlatego tyje :(
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 mar 2015, 21:00
kosmostrada, ObrazekTu dziewczyna dawala fotke po nalozeniu gluta i wysuszeniu :)
Ja wlasnie siedze z nim na wlosach .Zdam realcje jutro jakie wlosy mam
.Teraz to zaluje ze kasy na takie boyfriendy nie posiadam :why: bo bym miala do biegania fajne.Kochana przeczytalas ta Millerowa?

Ahma, to dziwe sie ze lekarz na taki stan nie reaguje bo to nienormalne.Prolaktyne masz pewnie za wysoka.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 19 mar 2015, 21:02
Ahma przepraszam ale nie umim inaczej

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 mar 2015, 21:17
kosmostrada, cześć Obolała :papa: no to Ci zafasowała znieczulonko niezłe, że nawet papieros do kitu :shock: ja po takim znieczuleniu to jeden po drugim paliłam, żeby poczuć :mrgreen:
Dobrze jest wypić ciepłe mleko po znieczuleniu, żeby odtruć organizm i szybciej mijają te objawy drętwienia szczęki, języka, ust i nosa :zonk:

Kosmo, żebyś nie była taka osamotniona w tej "biedzie", to dołożę swoją z dzisiejszej nocy. Dwa razy w nocy zerwał mnie na równe nogi refluks, ale taki okropny, że kwas aż do nosa mi się dostał! :why: Myślałam, że zwariuję... Jak usnęłam jakoś, to po 2 godzinach powtórka z rozrywki :why:
Znowu na równe nogi i biegiem do kuchni szukać IPP - nie znalazłam, a mam. Na lodówce leżał Ranigast max więc szybko połknęłam, przepłukałam usta, bo kwas w gębie okropny...
Mogę zapomnieć o jedzeniu twarożku na kolację i kruchych ciasteczek... a to cholerka wszystko przez mirtę, bo taki apetyt mam po niej :hide:
Jutro rano łykam IPP i tak przez kilka dni połykam, to może podleczę ten refluks - coś łokropnego..........
Ostatnio edytowano 19 mar 2015, 21:22 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 19 mar 2015, 21:22
Marcin2013, to sie naucz
platek rozy, lekarka wie ze nie mam okresu, musze brac dalej te leki
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez comatom 19 mar 2015, 21:30
Marcin2013, nie pszejmuj sie karzdy pisze jak umi ja tysz tszasem robje glópie blendy ale tak józ mam
wienc wzóc na lóz -karzdemu tszasem siem zdarzy prawta? :great:

a maz tu panne na poprawe

-- 19 mar 2015, 20:31 --

:D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 19 mar 2015, 21:32
No i gitata coma :-)

Spamowa wyspa

przez amelia83 19 mar 2015, 21:35
cześć :papa:
u mnie od wczoraj spadek formy, położyłam się w dzień jak się obudziłam myślałam, że jest już rano telefon mnie wyrwał z drzemki

byłam w kinie po bilety na sobotę na 'ciało' :yeah:

na terapii jakoś tak dwuznacznie, mieszane mam odczucia i nie mam ochoty tam jeździć
boje się, ze nie zdążę uporać się ze wszystkimi problemami jakimi chciałabym się zająć i że tracę czas, bo czuję się jeszcze gorzej niż przed nią...
ludzie wspierają, mówią, że mieli tak samo, też sobie tłumaczę, że musi być gorzej żeby mogło być lepiej, dam sobie czas
bo od przyszłego tygodnia rusza typowa już terapia w grupach zamkniętych
tak bardzo dziś walczyłam ze sobą, żeby tam zawlec swój zad, na siłę

najważniejsze co mnie cieszy to kotecka będzie w niedzielę
dziś dostałam paczkę-kuwete zamówiłam cudna jest już czeka na Nią :105:
zjadłam musli z mlekiem i czekam na serial
podczytam co u Was :***
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 19 mar 2015, 21:40
platek rozy, ja nie tyle boje się pobierania co wkurza mnie, że będę siedziała nie dość, że na czczo do 12 pewnie, jak nie dłużej to jeszcze będę musiała wypić tą ohydną glukozę :P
kosmostrada, czy zadowolona ciężko powiedzieć, nie powiedział mi nic czego bym się nie spodziewała, czyli że szpitala nie uniknę, bo tego w warunkach ambulatoryjnych nie idzie zdiagnozować, bo potrzebne jest wykonanie próby głodowej, a z racji, że to niebezpieczne robi się tylko w szpitalu i kazał porobić dodatkowe badania krwi jeszcze.
za to jutro na bank będę niezadowolona jak usłyszę cenę za wykonanie tych badań :evil: szykuje się, że ponad 200zł zostawię :-|
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez comatom 19 mar 2015, 21:44
amelia83, :papa:
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Sortuj wg