Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez comatom 17 mar 2015, 21:05
:D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 mar 2015, 21:06
Idę się wykąpac, może się otrzeźwię, bo zasypiam na stojąco, a za wcześnie jeszcze lulu.

-- 17 mar 2015, 21:07 --

comatom, no pomarz sobie, pomarz... :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Zebrec 17 mar 2015, 21:09
acherontia-styx napisał(a):Zebrec, ja za to omijam kuchnie szerokim łukiem :mrgreen:
muszę znaleźć męża, który lubi gotować :twisted: :twisted:

Życzę powodzenia! Myślę, że sporo facetów lubi gotować. :D

-- 17 mar 2015, 20:10 --

kosmostrada napisał(a):Zebrec, Hej! Już Ty się nie martw, jakaś mądra kobitka Cię złowi! ;)

Pożyjemy, zobaczymy. ;)

-- 17 mar 2015, 20:12 --

platek rozy napisał(a):Zebrec, a mialam dzis ciezki dzien bo sie balam ze mam raka w lapce :zonk: a to sie okazala rzecz do rehabilitacji :bezradny: 8)?

To dobrze, że nic poważnego. Czasami nie warto za bardzo się zastanawiać nad pewnymi sprawami.

A ja muszę teraz pół wieczora chodzić w butach po domu, bo mnie uwierały i posmarowałem je denaturatem aby się dopasowały. :mrgreen:
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 17 mar 2015, 21:24
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 mar 2015, 21:24
Dobry wieczór :papa:

Nareszcie wylazłam z kuchni i usiadłam. Ugotowałam krupnik z koperkiem i natką pietruchy oraz upiekłam udka /curry/.
Trochę dreptałam po kuchni, więc nogi były w ruchu, na chwilę siadałam z nogami wyżej, by dać im odpocząć.

acherontia-styx, nie miałam do tej pory problemów z obrzękami, zawsze lekarz oglądał i pytał przy problemach z nadciśnieniem /od roku/ czy nie puchną mi nogi. Ale wczoraj miałam dość wysokie RR 170/88 więc poszedł captopril pod język, nogi wysoko i po godz. spadło.
Kupiłam sobie wczoraj Aescin- żel i Aescin-drażetki. Łykam od wczoraj i smaruję masując kostki i podudzia. Mam nadzieję, że to przejściowe... muszę mieć więcej ruchu, już niedługo siądę na rower i powinno być dobrze. A jeszcze problem tarczycowy też sprzyja ponoć obrzękom, zawsze endo oglądała nogi. :bezradny:

kosmostrada, hej, profesjonalizm sprzyja nerwicy i depresji, więc trzeba te poprzeczki stopniowo podnosić i nie zawsze. Wiesz dobrze Kochana o tym :D więc wyluzuj z tymi celami... pomalusiu, kroczek po kroczku i cele będą w zasięgu ręki :D
To dzisiaj byłaś laska na koturnach i spódnisi... nooo, wiosna na całego humor Ci podniosła :great: Dobrze, że masz taką motywację i chęć ubrać się ładnie i wiosennie... i wizyta u kosmetyczki... widać duże postępy u Ciebie Kosmo :great:

platek rozy, Ty Płatuś też przystopuj z tym perfekcjonizmem... wiesz przecież, że nie od razu Twój Kraków zbudowano, a jaki jest piękny! :D
Będzie coraz więcej pogodnych, ciepłych dni, to i humory nam się poprawią, więcej spacerów, słońca /wit.D/ spotkań ze znajomymi... to wszystko powinno pozytywnie wpłynąć na nastrój. A z pewnymi minusami w naszym zdrowiu musimy się pogodzić i je zaakceptować :bezradny:
Z akceptacją i pogodzeniem się ze sobą łatwiej to znieść.

-- 17 mar 2015, 21:25 --

Znowu nasmarowałam elaborat :shock:

Spamowa wyspa

przez Zebrec 17 mar 2015, 21:31
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 mar 2015, 22:15
acherontia-styx, :lol: :lol:

mirunia, Boszsz jak mądrze mówisz. :uklon: No moja T. nawet dziś powiedziała , że zmieniłam image... :mrgreen: Staram się Kochana , staram, żeby tą wiosnę przywitac w lepszym stanie. Tak, staram się spokojnie i bez miotania się. Różnie wychodzi.
Też już czekam na rower w weekendy. Daleko jeżdzic nie mogę, bo kark boli, ale zawsze trochę pośmigam. ;)
U lekarza będziesz , to o nóżkach powiedz, wiem, że wszyscy o te obrzęki pytają, więc widocznie to istotna sprawa.
A tak w ogóle, to lubię te Twoje elaboraty... :D

Zrobiłam cwiczenia na kręgosłup, wymyłam się i teraz miło w łóżeczku poleguję... Nowa książka w łapkę, hmmm, co tu zacząc czytac? Lubię takie dylematy... :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 17 mar 2015, 22:44
czesc
u mnie dobrze :D sciskam mocno :papa: :**** :papa:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 mar 2015, 23:14
Dobry wieczór, u mnie św. Patrykowo, obróciłam zielonego browara, ale że względu na pracę dziś i jutro, to tylko w domu, oglądając M jak Miłość, którego nie lubię, ale wyjątkowo się coś więcej działo.

Psychiatra mnie zdenerwowała, bo coś jakby nie rozumiała, co mówiłam. Mam kwetę do 200 i zobaczymy jutro :shock:
No i zapomniała mi się dowiedzieć o badania na brzuszek :cry:

-- 17 mar 2015, 23:13 --

No nie ma was?

Znowu w weekend 3 sprawdziany, a ja oprócz nauki to jeszcze trochę popracować muszę, nie. Udaję, że dzisiaj zaczynam ;)
W sobotę, tak między sprawdzianami mam spotkanie w fanklubie. Za punkt honoru mam w końcu uśmiechnąć się do kolegi i zapytać czy magisterkę mu się sama pisze, przygotowuję się do tej misji od miesiąca. Co jakiś czas się tylko pukam w główkę, że przecież do tej pory z kolegami normalnie rozmawiałam, więc tego się powinnam trzymać, w końcu nic się nie zmieniło oprócz tego, że mam priorytety na liście kolegów, których chciałabym bliżej poznać.

Bo wiecie, ja się nie zakochuję, bo mi leki blokują te receptory, gdzie normalnie te neuroprzekaźniki skaczą. Ja tylko obiektywnie rozważam jak można być tak przystojnym, zdolnym i mieć takie subtelne poczucie humoru :bezradny:

-- 17 mar 2015, 23:49 --

Myślę o sobie jako o parowozie. Czasem jadę powoli, ale nie mam jak zawrócić, ani zjechać z torów.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Megi_ 18 mar 2015, 09:20
Witam Was :*********
odebrałam wczoraj wyniki z tarczycy i TSH w górnej granicy normy. Dobrze ze moja endokrynolog kiedy powiedziała mi ze, żeby do niej czesto nie latac wystarczy sms z wynikiem i ona odpisze ile Eutyroxu brac. I tak tez sie stało :) dawka potrójna :P wierze ze bedzie lepiej!!!!
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 mar 2015, 09:56
Wiam :papa: i o zdrowie pytam ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 mar 2015, 12:11
Megi_, JERZY1962, cześć!
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 mar 2015, 12:32
cyklopka, siemka, miłego dzionka życzę :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez comatom 18 mar 2015, 13:36
:D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Sortuj wg