Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 mar 2015, 18:11
cyklopka, kosmostrada, acherontia-styx, Zebrec, :********* :papa: :papa:

Ja wlasnie obiad zajadam , dzis zalatwilam duzo spraw, bylam u Madzi , pozniej byla m zaniesc kolczyki klientce , biblioteka bo mialam odlozona ksiazke z zamowienia, i na koniec zakupy.
A i tak mnie nic nie cieszy.Chodze podminowana , z jakims lekiem pod skora i bolacym brzuchem.
Siet , siet , siet!

kosmostrada, ja tez sie musze ze slodyczami poograniczac! Nie udaje mi sie to poki co i niebawem to ja mysle ze sie bede toczyla :P
Kochana kiedy do lekarza idziesz?
Nie odczuwam zmiany u siebie:( no moze sie zabijac nie chce z taka ochota jak w piatek.

cyklopka, ja tez mam teraz klopoty w relacjach z ludzmi :bezradny: a nigdy nie mialam.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 mar 2015, 19:33
Godzinny spacer w ostatnich promieniach słońca zaliczony, endorfinki naprodukowane i mam nadzieję słodycze trochę wychodzone. Tak jak przewidywałam 1,5 kg do przodu. Gdybym nie uważała to po 3 miesiącach nie mieściłabym się w drzwiach. Pieprzone leki! :hide:
Zjadłam mandarynki, to mój ostatni posiłek dzisiaj, oj będzie ciężko...
Na pocieszenie czytam przepisy na ciasta i zastanawiam się, co upiec na weekend.

platek rozy, idę do doktora w następny wtorek. Trochę zła jestem, że przed świętami muszę z kasy wyskoczyc, ale trzeba pogadac.

Czy macie jakieś dalekosiężne cele, plany? Bo ja właśnie nie mam. W sumie takie życie z dnia na dzień nie jest chyba złe i pewnie na tym na razie trzeba poprzestac. W moim magicznym notesiku zapisałam - cele? pragnienia?, będę czekac na odpowiedź z mojej głowy. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 16 mar 2015, 20:12
Ale wy dugie posty piszecie
:-) siema,

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 mar 2015, 20:18
platek rozy, teraz nie mam problemów z poznawaniem ludzi, ale nie jestem pewna jak będzie z utrzymywaniem sensownych relacji dziejących się w świecie rzeczywistym, nie w głowie.

kosmostrada, wyjść za mąż za zabójczo przystojnego wrażliwego intelektualistę, zostać gwiazdą disco polo, napisać książkę, w której wszyscy bohaterowie są cyklopami i mają imiona od surowców roślinnych, przejechać Stany Zjednoczone retro vanem od Nowego Jorku do San Francisco...
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 16 mar 2015, 20:20
cyklopka napisał(a):

[b]kosmostrada
, wyjść za mąż za zabójczo przystojnego wrażliwego intelektualistę, zostać gwiazdą disco polo, napisać książkę, w której wszyscy bohaterowie są cyklopami i mają imiona od surowców roślinnych, przejechać Stany Zjednoczone retro vanem od Nowego Jorku do San Francisco...

cool :great: mogę się przyłączyć? :mrgreen:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez amelia83 16 mar 2015, 20:22
dobry :)
ja mam dziś dobry dzionek
na terapii bardzo fajnie, ludzie, więcej rozmawiam i się otwieram' z czego jestem zadowolona
mam już 'materiał na potencjalną dobra koleżankę' :mrgreen: :D
dziś ciekawe zajęcia i ogólnie atmosfeera
i wstałam z dobrym nastawieniem i chętnie tam podreptałam :D
umówiłam się na piątek do kina na 'ciało' bardzo chcę zobaczyć ten film :105: :yeah:

buzioooolki :****
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 16 mar 2015, 20:24
Ja tesz tak chce jak cyklopka :-)

-- 16 mar 2015, o 20:26 --

Czes anelcia to fajnie :-)

-- 16 mar 2015, o 20:26 --

Czes anelcia to fajnie :-)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 mar 2015, 20:40
acherontia-styx, Marcin2013, no to gramy w totolotka i będą pieniądze na wycieczkę :great:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 16 mar 2015, 20:49
cyklopka, :great: a ja zobaczyć francję, podróżować tajlandia, indie i australia w pierwszej kolejności
otworzyć kawiarnio-herbaciarnie z książkami gdzie będę piekła ciasta :105: :105: mieć domek i pełno w nim zwierząt kotów psów :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 16 mar 2015, 20:59
cyklopka, w trujke mamy wieksze szase wygrac cos :-)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 mar 2015, 21:03
acherontia-styx, Marcin2013, amelia83, Witajcie!!!

acherontia-styx, Jak się czujesz kochana, bo poczytywałam w innym wątku, że zdrówko Ci szwankuje? Kiedy będziesz miała wyniki?

amelia83, miło to wszystko słyszec Słońce! Wiedziałam, że szybko się zaaklimatyzujesz, bo o to łatwo , gdy ktoś jest tak fajny jak Ty. :smile:

cyklopka, amelia83, Ojej dziewczyny, ale macie piękne pragnienia! :105: I to jeszcze cały zestaw! Tak bardzo zazdroszczę!
Ja na razie w moim magicznym notesiku wpisałam jedno - pojechac jeszcze raz do Paryża i posnuc się , pojeśc pyszności, pokupowac herbat i dziwnych specyfików w dzielnicy azjatyckiej. Myślę, że jest to marzenie osiągalne dla mnie...

Ktoś jeszcze zdradzi swoje marzenia i cele? ( To tak miło słuchac i takie to jest energetyzujące...)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 16 mar 2015, 21:10
kosmostrada, :papa: :******* :oops:
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 16 mar 2015, 21:21
Witaj kosmo

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 mar 2015, 21:24
amelia83, też lubię wymyślać menu do kawiarni, nawet miałam taki koncept nazwy i wystroju :105:
A do psów i kotów dołożyłabym jeszcze osiołki i organizowała spotkania terapeutyczne z nimi. Osłoterapia :105:
I Miss Forum

Sortuj wg