Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jasaw 15 mar 2015, 09:23
Dzień Dobry Enii, :D zawsze jest ta obawa przed nawrotem złego, ale trzeba iść do przodu. Nie rozpamiętywac, nie "wywoływać wilka z lasu", a pamięć powoli pozbędzie się nieprzyjemnych wspomnień.

Ja jeszcze nie spałam :bezradny: . Nie byłam śpiąca, ale chyba jednak zdrzemnę się chwilkę :mhm:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 mar 2015, 11:10
Hey Kochani :******* :papa:
Juz na prochu od bolu jestem , bo zas w nocy bol migrenowy sie uaktywnil.
Ale chce jak znajde sile podjechac na targi bizuterii i mody.
Maja byc dwie dziewczyny ktore lubie i ktore pieknie projektuja bizuterie , chcialam sie z nimi zobaczyc bo na takich targach zazwyczaj siew idujemy.

Jakie macie plany?
Mnie lęki cos dlawia ale to normalne przy migrenach.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 mar 2015, 11:29
Hejka witam :papa:

platek rozy, nie masz łatwo z tymi migrenami jak czytam to sobie myślę jak z takim czymś można funkcjonować.
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Infinity 15 mar 2015, 12:02
kosmostrada napisał(a):Ahma, wg wagi mam 62 kg. Jest ok, chociaż kiedyś ważyłam więcej i lepiej wyglądałam. Ale wtedy to były mięśnie. Teraz mam ograniczone możliwości ruchu, tyle co w domu cwiczenia na kręgosłup zrobię, trochę jogi i spacery z psem... :(

ruszasz się moim zdaniem całkiem ok, ja tylko z psami spaceruje czasem biegam i też na tym koniec, nie cierpię ćwiczyć w domu.

Nie liczy się ile czy co tylko regularność.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 mar 2015, 13:26
Dzień dobry Kochani!

Jakiś sezon migrenowy - dziś otworzyłam oczy z takim bólem łba, że myślałam, że mi oczy wypłyną... Zwlokłam się , wzięłam procha i wyległam z psem, żeby trochę tlenu tej głowie zapodac. Nie dałam rady pójśc na długi spacer. Teraz ciut lepiej, ale cmi nadal. No ale pogoda migrenowa.
Nie wiem, co będę robic, bo trudno mi głowę w pionie utrzymac, mam nadzieję, że na popołudnie trochę przejdzie i zrealizuje swój misterny plan buszowania w szafie.
Idę sobie zrobic kawę, trochę kofeiny nie zaszkodzi zaaplikowac.

Enii, jasaw, platek rozy, JERZY1962, Infinity, ********miłego dnia moi drodzy!!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 15 mar 2015, 15:15
Czezwam wszystkim kosmo alem sie usmial z tym prodem :-)

-- 15 mar 2015, o 16:27 --

Czes nicholas

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 mar 2015, 17:34
Witajcie Migrenowcy, witajcie Wszyscy :papa: :papa:

Od godziny boli mnie łeb, wzięłam niedawno Apap extra i czekam na efekt. :why:
Byłam dość długo na spacerze z koleżanką i było całkiem dobrze, dopiero pod koniec spaceru poczułam pierwsze sygnału bólu.
Chyba przedobrzyłam z tlenem i ruchem po całotygodniowym marazmie- praca-dom.
Muszę częściej teraz wychodzić po pracy na powietrze i oswajać się z wiosennym zapachem. A może taki migrenowy dzień dzisiaj? :bezradny:
Pogodowo jest nieźle, bo nie leje i było w miarę ciepło, wczoraj dużo gorzej...

kosmostrada, platek rozy, jak tam u Was z migrenką, przeszła?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 mar 2015, 17:39
mirunia, kosmostrada, JERZY1962, Hey Kochani :*********

Ja wrocilam z Targow bizuterii bo glowa przeszla , niestety od jakiejs godziny boli znow :bezradny:

JERZY1962, Masz racje strasznie trudno tak funkcjonowac.
jak sie masz?

mirunia, kosmostrada, u mnie chociaz pogoda ladna dzis ale jakos nie umiem sie niczym cieszyc. Pogadalam troszke na targach , poogladalam pieknosci.
Zmowilam sie nawet z takim panem ktory mieszka niedaleko mnie i robi cudna bizu z zywicy w starych obudowach zegarkow :105: cos wspanialego , jakie kolorki i jakie cudenka tam zatapia.
Do tego robi np designerskie lampy , tez z zywicy i wcale niedrogo.
Bylam z przyjacielem , siedlismy jeszcze na ciachu a teraz znow kiepskam .
Humor niestety kiepski calyc zas mam.
a buuuuu.
Co planujecie na po poludnie ?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 mar 2015, 18:16
platek rozy, o, to nacieszyłaś dzisiaj oczy tą oryginalną biżu z żywicy :105: już sobie wyobrażam jej urok w tych starych kopertach zegarków - połączenie żywicy z metalem /często bywały srebrne koperty zegarków/.
Zaintrygowałaś mnie taką biżu... :105: :105: i tymi lampami... lubię takie ciekawe i oryginalne przedmioty wykonane ze smakiem /chyba nie tandetne?/

Płatku teraz odpoczywam po drugiej części obiadu i piję herbatkę, czekam aż głowa przestanie mnie boleć... po prostu leniuchuję, jutro do pracy :bezradny:

kosmostrada, hej! wyłaź z tej szafy i nie baw się w mola ciuchowego :D

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 mar 2015, 18:20
platek rozy, dziewczyna, która prowadzi mój kurs tańca robi fajne broszki i opaski z koralików i wstążek. Kiedyś przycisnę, może nauczy :twisted:

kosmostrada, dla mnie pogoda dużo lepsza. Jak było szaro, to mi było chłodno i jakoś mniej wesoło. A dzisiaj głupawka.

Ale z kawą to dobry pomysł.

Infinity, ja w domu tylko robię oddechowe i lekkie rozciągające. Nie potrafię w domu robić żadnych wysiłkowych, ani miejsca na to, ani sprzętu, poza tym bez trenera człowiek nie wie czy dobrze robi i może sobie zrobić kuku.

Wstawię na kawę, umyję główkę i idę na tańce. Piwa chyba dzisiaj nie, bo jutro i terapia, i praca. Nie ma kiedy odpocząć po ciężkim weekendzie.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 mar 2015, 18:35
mirunia, Hej Kochana!***** Wszystkie nas dopadło! :( U mnie już lepiej, nawet plan zrealizowałam. Znów wór ciuchów do oddania mojej siostrze. Dziękuję za polecenie lekarstwa - ucho mniej boli i przetrwałam weekend bez atrakcji w postaci Izby Przyjęc. ;) Pójdę na spokojnie do laryngologa.

platek rozy, Słońce!*****Obiektywnie dzień miałaś nienajgorszy, nawet lepszy niż ja. ;) Ja siedziałam w chałupie z pękającym łbem, pojechałam tylko na zakupy do lidla. Pochmurno kolejny dzień. Do doopy taki weekend. Tyle że się wyspałam. Kupiłam sobie na pocieszenie 2 bukiety żonkili.
Pytałaś mnie jakie próbki mam ( nie mogłam odpowiedziec, bo padł mi prąd)- była promocja produktów Palmer's w aptece. Mam oliwkę i balsamy do ciała. Fajne. Wczoraj się nasmarowałam, leżałam i pachniałam. ;)

Marcin2013, Hej Marcinie, no taka czasem nieogarnięta jestem... :D

Ja mam zamiar już się luzowac, deserek tylko zrobię , bo kupiłam truskawy. Posiałam rzeżuchę, zaraz jeszcze wsadzę cebulki na szczypior. No potem standarcik - czytanie, herbatkowanie i wieczorny spacer z psem.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 15 mar 2015, 19:26
Kosmo, zdRza sie
::-)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 mar 2015, 20:05
mirunia, kosmostrada, Obrazek tu zdjecie takiego przykladowego pierscionka , na zywo oczywiscie wyglada wspanialej , i bylo mnostwo wzorow :105:

Lampy widzialam na fotkach i prezentowaly sie naprawde fajnie. Nie kiczowato , sama bym zamowila sobie taka lampe jak bym miala pieniazki (koszt okolo 250 zl wiec nie jakis straszny)

kosmostrada, Niby dzien nienajgorszy ale jakos nie umiem sie cieszyc poki co niczym.
I tak mnie glupie mysli na tym wyjsciu nachodzily :blabla: .

cyklopka, o chetnie bym zobaczyla , bo broszki lubie , sama jednak nie potrafie sklecic :bezradny:

U mnie tez herbatkowanie i troche tv , troche ksiazka. Glowa zas cmi...

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 mar 2015, 20:13
kosmostrada, cieszę się Kochana, że kropelki pomogły i ucho mniej boli- to duża ulga... ale idź, idź do laryngologa niech obejrzy, żeby nie zaniedbać.
To się zabawiłaś dzisiaj w niezłego mola... ale masz zrobiony porządek w szafie :great: mnie to tez czeka, bo półki i wieszaki pełne niepotrzebnych rzeczy. Wystawię przed blok, jak będą się ogłaszać, że zbierają odzież.

Trochę mniej już boli mnie głowa, nawet poprasowałam sobie drobiazgi, żeby się czymś zająć i nie myśleć o swojej "zdechliźnie" - a nie miałam tego w planie... głupiego robota lubi :bezradny: :time: Przy okazji się zagrzałam przy żelazku i rozruszałam.
A teraz siedzę z nogami w misce... oj jak fajnie w soli kosmetycznej pomoczyć pięty ;)

-- 15 mar 2015, 20:21 --

platek rozy, tak, obejrzałam sobie tą biżu w necie, sporo jest zdjęć różności - niektóre bardzo ciekawe.
Znalazłam nawet blog pewnej Pani, która robi m.in. z żywicy i tez inne, ale super oryginalne dla odważnych :D

http://sierzu.blox.pl/html/1310721,262146,169.html?4

Płatku, głowa do góry, ja też trochę w dołku, ale miejmy nadzieję, że nam to minie... trzeba wierzyć!

Sortuj wg