Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 mar 2015, 13:47
Dzień dobry Wyspiarzom :papa:

Żeby nie było mi dziś nudno przy tej zgniłej pogodzie, wzięłam się za gotowanie barszczu ukraińskiego, który wymaga sporo pracy, ale raz na jakiś czas lubię go upitrasić :great: poza tym uwielbiam :yeah:
Mam więc zajęcie, wprawdzie przyziemne, ale o takie mi chodziło, żeby nie "nadwerężać" umysłu myśleniem górnolotnym o życiu itp.
I dobrze mi z tym... powiązałam przyjemne z pożytecznym :D chociaż kręgosłup dalej napieprza :hide:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 mar 2015, 14:32
Witajcie Ludkowie!!!

Ja dziś też przyziemnie - latam ze szmatą i mopem. U mnie pogoda dziwna - rano słońce , teraz chmurzyska - ospałośc i "nic mi się nie chce". Kupiłam sobie w lumpku za 1PLn ( :shock: ), zepsutą bransolkę z fajnymi kamykami, więc jak skończę sprzątac łazienkę, to zasiądę do przyjemnego zajęcia - sklecę sobie własne biżu korzystając z tych kamyków i takich z moich zasobów. Trochę kreatywności, trochę uważności i na koniec przyjemnośc i satysfakcja.
Obawiam się, że czeka mnie laryngolog, bo ucha nadal boli. W poniedziałek popędzę po skierowanie.

mirunia, widzę rozwiązania na dzisiejszy dzień masz podobne jak ja. ;) Barszczyku zazdroszczę :105: , ja dziś pichcę "polędwiczki" z dorsza, ale dopiero na wieczór.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 14 mar 2015, 14:47
Witam wszystkich sobotnie :papa:

kosmostrada, o widzę że będziesz sie bawić w coś podobnego jak platek :smile:
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 14 mar 2015, 15:00
hejka :)))))) byłam u Karmen nooo jestem mega zakochana <3 <3
moja kochana będzie za mną dopiero w przyszły weekend najprędzej
niech ten tydzeń szybko zleci
:105: :105: :105:
remont i nie chce mi się tego sprzątać, gdyby jeszcze nie było nikogo w domu a tak oni mnie irytują strasznie :evil: :evil: :evil: :silence: :silence: :silence: :silence: :silence:

mam zadanie domowe z terapii (historia życia) :zonk:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 mar 2015, 15:14
kosmostrada, :papa: barszczyk gotowy, wyszedł pycha! Zapraszam na michę z wkładką żeberkową :D

Kochana, jak Cię tak ucho boli, to nie czekaj aż do poniedziałku, leć na jakiś dyżur typu "wieczorynka".
Czyżby nasz Jerzyk zaraził Cię tym "boleniem" ? ;) :D albo zawiało bez czapki, bo wiosna zawitała...
A póki co, znalazłam krople do ucha, może tymczasem sobie zakroplisz, by zapobiec dalszym objawom:

http://www.doz.pl/apteka/p3004-Otinum_2 ... mg__g_10_g

Polędwiczki z dorsza... mmmiam :105: smaczna, chuda rybka... lubię dorsza, to ja też zazdroszczę :D
Tak, przyziemna sobota dobrze robi na głowę, chociaż już mnie dopadło to "nic mi się nie chce" :bezradny: i z doskoku, pomalutku ogarniam chatę.

Spamowa wyspa

przez Makabra 14 mar 2015, 15:30
Hej, a mi przykro i jestem wściekła jednocześnie :(
Makabra

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 mar 2015, 15:42
No i bransolka gotowa... Szybko poszło.

-- 14 mar 2015, 15:48 --

Przepraszam, ale jakoś dziwnie mi poszedł ten obrazek bransoletki...

mirunia, Dziękuję, że mi przypomniałaś o tym leku, :uklon: polecę popołudniu z psem do apteki. Spróbuję poczekac do poniedziałku, jak wyrobię, bo nie chce mi się dnia spędzac na izbie przyjęc.

JERZY1962, Hej Jerzyku! Nooo robię sobie biżu, tak dla przyjemności. Jak się dziś czujesz?

amelia83, No to lada moment kotecek w twych ramionach na stałe! :great:

Makabra, Hej! a co się wydarzyło?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Makabra 14 mar 2015, 15:51
Kosmo, moja babka doskonale wie, co mnie denerwuje, a jednak robi to z premedytacją (mówię np. o przedrzeźnianiu mnie). Widzi, że już jestem wkurzona, to jeszcze dolewa oliwy do ognia, a potem jaka to ona nie poszkodowana...
Makabra

Spamowa wyspa

przez amelia83 14 mar 2015, 16:01
kosmostrada, ale piękna, :105:
Makabra, mirunia, JERZY1962, helloooo jak samopoczucie Jurku bo co u dziewczyn to już wiem... ;)
jaka jestem podjarana kotecką, machała ogonkiem i bawiłam się z nią piórkiem :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 mar 2015, 16:10
kosmostrada, śliczna ta bransola, w kolorze, kształcie kamieni i taka masywno-solidna :great:
Mam z tych kamieni wisior i kolczyki - /przypomnij mi nazwę kamieni-skleroza/ są dość ciężkie, o metalicznym kolorze :D
W sumie pasuje do wielu rzeczy :great:

Makabra, nie reaguj... udaj, że nie widzisz i nie słyszysz, to najlepsza reakcja na upierdliwych i złośliwych ludzi :pirate:

amelia83, sprzątaj, sprzątaj, będziesz miała cacy w domku na przyjście nowej lokatorki :D

Spamowa wyspa

przez Makabra 14 mar 2015, 16:13
Mirunia, łatwo powiedzieć... Ja tych rzeczy na prawdę nienawidzę, bardzo źle mi się kojarzą i od razu mam odruch obronny...
Makabra

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 mar 2015, 16:18
amelia83, Dzięki Słońce...W realu ładniejsza, bo z hematytów i ma taki metaliczny odcień.

Makabra, No niestety starszym ludziom trzeba wiele wybaczyc, staraj się złapac dystans i niech sobie babcia gada...

Chyba zgarnę psa i pójdę do tej apteki, bo za ciemno na dalsze klecenie biżu, a już naprawdę nie chce mi się dziś więcej sprzątac. Zwłaszcza, że już za rogiem święta i będzie pretekst do szaleństwa porządków.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Makabra 14 mar 2015, 16:20
Kosmo, ja już na prawdę znoszę to jej wieczne narzekanie, ale niech nie przypierdziela się do mnie...
Makabra

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 mar 2015, 16:21
mirunia, Kochana, to hematyt. zgadzam się, pasuje do wielu rzeczy. Mam nowośc na poniedziałek do pracy. :smile: I jak, dalej walczysz ze szmatą, czy odpuściłaś jak ja? ;)
S. Beckett

Sortuj wg