Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jasaw 13 mar 2015, 16:36
mirunia, platek rozy, witajcie Dziewczynki :D Ja dzisiaj w domu, co jakiś czas zaglądam na forum...

U mnie też pada, więc lenistwo uzasadnione :D

platek rozy, Kochana, masz wyraźnie zaostrzenie choroby od jakiegoś czasu, ale wierzę, że to minie, gdy pogoda będzie Ci sprzyjać!

mirunia, radzę Ci ostroznie z kołnierzem, bo np.mój doktor nie zalecał mi usztywniania szyi, ponieważ to osłabiania mięśnie, usztywnia je i powstaje błędne koło...lepiej poleżeć z poduszeczką pod szyją tylko, by nie zachodziła na kark. To odciąża, a nie powoduje napięcia.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 mar 2015, 16:58
platek rozy, cześć Kochana :papa: nie odzywałam się, bo bardzo źle się czułam z powodu kręgosłupa. Bóle i zawroty głowy dały mi się bardzo we znaki... ledwo łaziłam :silence: Nie miałam na nic ochoty, bo łeb pękał i bardzo się martwiłam tymi objawami.
Też mam czasami dosyć takiego życia, bo te dolegliwości odbierają wszelką radość jego.
Jak się ciut polepszy, to od razu zyskuję na siłach i mam ochotę i werwę na wiele rzeczy... ale jakoś mało ich ostatnio.
Cały czas liczę na powrót tej mocy i nie tracę nadziei na lepsze dni.

Płatuś, wierzę Ci, że jesteś już zmęczona, bo ja też, ale nasze dni z tą "cholerą" zmieniają się jak w kalejdoskopie... raz bardzo barwne i urozmaicone, a innym razem blade, płaskie i niepewne :bezradny:

-- 13 mar 2015, 17:12 --

jasaw, hej Kochana :papa: no mamy paskudny dzień dzisiaj, leje od rana i daje nam w kość ;)
Mój lekarz /neurochirurg/ też nie pozwala mi nosić kołnierza, bo właśnie osłabia mięśnie, ale ja tak na 2-3 godzinki czasami zakładam i nie codziennie i jest mi troszkę lepiej jak odbarczę szyję ;)
Wiem Kochana, znam ten przykaz lekarza, robię to naprawdę rzadko, tylko żeby przyniosło na trochę ulgę.

jasaw, a`propos jedzonka.... jeżeli lubisz potrawy z kaszy gryczanej i białego sera, to proponuję też taką zapiekankę, można dodać jeszcze pieczarki. Takie coś jadłam u Siostry, przepis przywiozła z Kurpiów - to ich regionalna potrawa. Bardzo smaczna potrawa :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 mar 2015, 17:17
jasaw, Aniu :******** tak ja sie mecze od swiat w sumie , sa dni ze lepiej ale sa i dni ze mi sie wstawac nie chce z lozka , robie to na sile i staram sie nie poddawac ale czasami nie powiem nachodza mnie mysli zeby to wszystko zakonczyc.

mirunia, Rozumiem , myslalam walsnie ze moze zle sie czujesz i nie piszesz .
ja tez z kregoslupem ledwo zipie , na taka pogode boli mnie i rece dsretwieja i tezx czasami ratuje sie kolnierzem ---wlasnie mialam go na szyi jak pralam recznie zeby za bardzo sie nie powyginac w rozne strony :bezradny:
Nie wiem juz co ze soba poczac. Nie usmiecha mi sie zycie w taki sposob . Ja tez chce sie cieszyc z niego jak dawniej.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 13 mar 2015, 17:25
mirunia, jasaw, platek rozy, Cześć Wam Kobietki:***
ja dziś pojechałam do swojego chłopaka do Zesławic, Robert kupił bardzo dobry ser wedzony, smakuje jak oscypek :)
Pogoda fatalna, mrzawi deszcz od rana
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Zebrec 13 mar 2015, 17:28
mirunia, zgadza się, tarte surowe ziemniaki. ;)

Babka już w piekarniku, kuchnia posprzątana więc czas na kawę. :yeah:
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 13 mar 2015, 17:28
mirunia, rozumiem, szukamy pomocy gdzie się da, bo w sumie my wiemy lepiej, co nam pomaga, oczywiście czasem można sobie zaszkodzić, ale walcząc z dolegliowościami od lat, człowiek ma temat opanowany :D

Chyba jadłam coś podobnego, chyba na wczasach? Ale wypróbuję kiedyś...ja lubię też extra szybkie danie-makaron z serem i skwareczkami, polecam wszystkim.

platek rozy, Kamilko, ja, jeszcze 2 lata temu, myslałam, że już nigdy nie wyjdę z domu, nie bedę mogła zając się Wnukami. A teraz proszę-wszystko się odwróciło. Nie jestem w pełni sprawna, ale skoro potrafię cieszyć się, to oznacza, że nie jest źle.

Po prostu - MIŁOŚĆ czyni cuda. Tego Ci życzę kochana!!!

-- 13 mar 2015, 16:31 --

Ahma, witaj - deszcz nie deszcz, ważne, że razem jesteście :lol: :!: Też lubię sery wędzone...

-- 13 mar 2015, 16:34 --

Zebrec, fajny człowiek z Ciebie, tak normalnie podchodzisz do życia :great: Rodzinka chyba jest zadowolona, gdy przygotowujesz Im takie pyszności?
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 mar 2015, 17:42
Ahma, :******** o to super , ja uwielbiam takie serki :105:

Zebrec, robisz smaka ta baba:P

jasaw, ja juz wiem ze nie bedzie duzo lepiej , psycholog mi to powiedziala.
moze byc lepiej ale zawsze bedzie wracalo. :why:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 13 mar 2015, 17:48
ja właśnie uwielbiam oscypki :D
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Zebrec 13 mar 2015, 17:48
jasaw napisał(a):Zebrec, fajny człowiek z Ciebie, tak normalnie podchodzisz do życia :great: Rodzinka chyba jest zadowolona, gdy przygotowujesz Im takie pyszności?

Dzięki za miłe słowa. ;) Bardzo lubię gotować więc rodzina przy okazji z tego korzysta. :D

platek rozy napisał(a): Zebrec, robisz smaka ta baba:P

Mam całą blachę więc mogę się podzielić. :D
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 13 mar 2015, 17:57
platek rozy, dziwię się, że p.psycholog tak powiedziała. To nieprofesjonalne...
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Zebrec 13 mar 2015, 18:01
Moim zdaniem też nie powinna tak mówić. :?

III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 mar 2015, 18:03
jasaw, Zebrec, ale ja ja prosilam zeby szczera byla i nie dawala nadziei zludnej .

Spamowa wyspa

przez Zebrec 13 mar 2015, 18:06
To już trochę inna sytuacja.

III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 mar 2015, 18:07
Zebrec, powedziala ze sie poprawi samopoczucie ale juz zawsze bedzie wracala po stresach choroba ....a ja tak nie chce bo co mam sie meczyc z lękami i depresja do konca zycia?>i walczyc o kazdy dzien?

Sortuj wg