Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 mar 2015, 20:41
Heloł Wszystkim!!!

A ja wróciłam właśnie od fryzjera, fryzura odświeżona, odrostów brak, no bogini... :mrgreen: Rano przeżyłam swoje przed terapią, zmęczona jestem. Poza tym u mnie pogoda fiknęła koziołka, rano zimnośc, potem pięknie, a potem znów chmurzyska, słowem cyrk akurat na ból głowy. Nie zliczę, ile kaw wypiłam...
Kupiłam sobie dżinsy na jakiejś wiosennej :shock: przecenie w h&mie, boyfriendy, bo już mnie rurki znudziły. Idę jutro do pracy w nowej fryzurze, nowe spodnie, marynareczka, obcas, no po prostu wiosenny look. ;)
Teraz zasłużona herbatka i relaks...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 10 mar 2015, 20:41
Zebrec, :papa: wasze zdrowie panowie :D u mnie wporządku :)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Zebrec 10 mar 2015, 20:44
kosmostrada, amelia83, cieszę się, że u Was w porządku. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 10 mar 2015, 20:45
kosmostrada, hej bogini i bardzo dobrze :great: ciekawa jestem tego nowego looku :mhm: ;) no to siorbiemy
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez mirunia 10 mar 2015, 20:45
Jestem już wypluskana, włoski ułożone, zaraz jaja z sosem tatarskim zrobię se na kolację /a bioderka rosną!/ :D i już mam luz. ;)

amelia83, to przeszłaś dzisiaj na terapii swoisty chrzest... takie oczyszczenie. Chyba ulżyło Ci trochę, chociaż jak piszesz ciężkie i trudne to było. Dasz radę to dalej pociągnąć :great:
A spotkania z kolegą gratuluję i trzymam kciuki za to miłe spotkanie :great: Widać, że "wiśniowe ściganie" pomogło i OK! :brawo:

Makabra, jutro będzie lepiej, bywają takie dni lepsze i gorsze. Ja teraz też pod wieczór oklapłam już, wychodzi zmęczenie, przedwiośnie też swoje robi. :time:

Witajcie Panowie :papa: i najlepszego!

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 10 mar 2015, 20:46
mirunia, Dzięki !:)
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez Makabra 10 mar 2015, 20:47
Kosmo, hej kochana :*
Makabra

Spamowa wyspa

przez amelia83 10 mar 2015, 20:49
a ja za chwilke pazurki będę malować
wzielam kąpiel nasmarowałam pachnącymi pilingami i od razu lepiej, :)
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 mar 2015, 20:49
kosmostrada, ulalalalala :********** kochana no to koniecznie nowe spodenki pokaz :uklon: :uklon: :uklon: ciekawam ich . Ja dzis przed terapia tez sie zle czulam , roztrzeslo mnie na maxa , wzielam hydre potezna lyzke i wyszlam z domu w swoja codziennosc ...
amelia83, uwielbiam robic kolczyki a 21 ide na gielde mineralow :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Makabra 10 mar 2015, 20:51
Mirunia, raczej nie będzie, czasu nie cofnę :(
Makabra

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 mar 2015, 20:51
Zebrec, Czytałam, że u Ciebie pracowity, ale udany dzień, no i jeszcze atrakcje przed Tobą. Podziwiam, że masz jeszcze siłę nogę wystawic.

amelia83, Słonko, widzę,terapia ruszyła z kopyta. I Kotecek coraz bliżej... Wiesz już jakie będzie miał imię?

Tak jakoś dużo dobrej energii dziś na Wyspie, trochę ciepła i promyków słońca, jak niewiele trzeba. Napawajmy się, bo prognozy są na zimnośc, no jak to w marcu, będzie się zmieniac co chwilę pogoda.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 10 mar 2015, 20:53
kosmostrada, :papa: :papa: witaj!!! no aż banana dostałam na gębusi jak poczytałam o Twoim nowym looku :great:
O mnie też już fryzjer się pyta... też mnie na dniach czeka nasiadówka pod nożyczkami :D
Dżinksy nowe też czynią frajdę i lepsze samopoczucie.... no wiosna na całego w Twojej duszy i ciele :great: :great:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 mar 2015, 20:56
mirunia, kosmostrada, tez sie wybieram do fryzjerki na skrocenie calosci ale to juz po swietach .... :mhm: i zas bede dostawala histerii :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 mar 2015, 21:00
mirunia, No to Ty kochana już wieczorna bogini też jesteś... ;)

platek rozy, Też idę na targi pod koniec marca, już się cieszę. Odkładam kasę, żeby znów jakiś kamyków nakupowac. :yeah:
Spodnie - zwyczajne dżinsy typ boyfriend, zapinane na guziki, takie do noszenia z podwiniętą nogawką, fajne że miękkie niegrube, więc wygodne. No i nie wrzynają się pod kolanem gdy siedzę, jak rurki, co istotne w pracy - żeby mi nogi nie uschły z braku krążenia. ;)

Makabra, będzie oj będzie lepiej, bo ten czas co ci minął, to tak go mało w porównaniu z tym , co przed Tobą...
S. Beckett

Sortuj wg