Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 07 mar 2015, 20:05
zaczytałam się w książce :105:
a Wy co porabiacie? :****
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez jasaw 07 mar 2015, 20:08
amelia83, Dobry Wieczór :D - ja oglądam skoki :D

-- 07 mar 2015, 19:09 --

Mam kilka ciekawych książek, nie mogę się zorganizować do czytania dzisiaj. Skończyłam prasowanie przed chwilą...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 07 mar 2015, 20:11
jasaw, :great: hejka kochana, :papa: a jak dzionek? kiedy się z Filipkiem widziałaś? :D bo gdzieś czytałam ze dla niego mufiny ostatnio piekłaś
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez jasaw 07 mar 2015, 20:18
amelia83, często widuję się z Wnukami ostatnio. We wtorek spędziłam z Filipkiem całe popołudnie...i to sama z Nim byłam. Było cudownie. Układał puzzle-uwielbia to, budowaliśmy wieże i zamki z klocków, były kręgle itd...gdy wychodziłam, prosił-babcia przyjdź do mnie i wtedy popłakałam się ze wzruszenia :cry:
Z młodszym, Kacperkiem widuję się 2 razy w tygodniu, spędzam z Nim 2-3 godz., gdy Synowa prowadzi lekcje z angielskiego. Też już uśmiecha się pięknie, gdy mnie widzi-to bezcenne wrażenia i emocje.

Muffinki będę piekła jutro, bo dzisiaj dużo czasu zajęło mi prasowanie.

Karinko, nie złość się na Rodziców. Długo mieszkali sami, musicie na nowo przyzwyczaić się do siebie. Będzie OK.
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 07 mar 2015, 20:44
jasaw, bo Ty jesteś wspaniałą babcią jestem pewna !! A dzieci to czują i odwzajemniają :****
uciekam czytać

wczoraj kotecka która chce adoptować miała sterylizacje i myslę ciagle o Niej, chce żeby była moja a ja jej pańcią dowiem się niebawem czy to ja będę mamusią kotecki :zonk: :mhm: :mhm: czasem się zastanawiam czy faktycznie jest inna zainteresowana adopcją kotecki i specjalnie mi powiedziano, że jest wstępnie zarezerwowana a tak naprawdę to mi nie ufają i nie chcą mi jej oddać :oops:
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 mar 2015, 20:53
Makabra, JERZY1962, jasaw, ******witajcie!

Też się zaczytałam. Pisałam Wam, że kupiłam sobie w empiku na przecenie książkę Katarzyny Miller i teraz ją wciągam. Dziś na wieczór każdy ma jakieś zajęcia własne, więc z przyjemnością zakopałam się w książce. Mam już sporo przemyśleń po niej, chyba sobie nawet pozapisuję, żeby na spokojnie o tym podumac przy np. jutrzejszym prasowaniu.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez jasaw 07 mar 2015, 20:53
amelia83, Karinko, nie denerwuj się i nie "kombinuj" :D , niebawem wyjaśni się wszystko...jeśli nie będzie to korzystna odpowiedź dla Ciebie, znajdziesz inne zwierzątko, bo jest mnóstwo potrzebujących ciepłego domu.
Rozumiem Cię doskonale...

A jaką jestem babcią - nie wiem, ale na pewno kocham całym sercem swym :lol:

-- 07 mar 2015, 19:55 --

kosmostrada, Katarzyna Miller jest wspaniałą psycholożką, nie raz słuchałam Jej w programach radiowych...którą Jej książkę czytasz?
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 mar 2015, 20:58
amelia83, Kochana nie wkręcaj sobie takich myśli, dlaczego mieliby Ci nie ufac? Mojej koleżance też pierwszego wypatrzonego kotecka sprzed nosa wzięli.

-- 07 mar 2015, 21:06 --

jasaw, czytam, "Byc kobietą i wreszcie zwariowac" ( ta była na promocji ;) ) - zapis rozmów z terapii grupowej. Rzadko czytam takie książki, ale moja przyjaciółka była na warsztatach z Millerową i powiedziała, że dały jej więcej niż 4 lata cotygodniowej terapii. Podobno niesamowita baba, rewelacyjna terapeutka. Ja znam ją tylko ze Zwierciadła.
Jak pisałaś o tym , że będziesz opiekowac się wnukami, to jakoś tak czułam, że będzie Ci w tym dobrze. Chciałabym byc taką babcią, taką z entuzjazmem i miłością i żeby mi to dawało tak wiele siły i radości.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 07 mar 2015, 21:17
Ja tylko wpadłam życzyć miłego wieczoru, idę udawać, że się uczę :mhm:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 07 mar 2015, 21:22
kosmostrada, dobrze, że wspomniałas o Jej książce, postaram się poszukać czegoś w bibliotece-ja nie kupuje już książek, bo nie mam już gdzie ich upychać, a i finansowe ograniczenia mam.
Kobitka jest naprawdę super!!!

Bycie babcią jest czymś wspaniałym, a obawiać się nie musisz niczego, bo to się samo dzieje Kochana :D
Po usłyszeniu - babciu, kocham cię...miłość i energia opanowuje całe ciało i mózg :yeah:
-- 07 mar 2015, 20:24 --

cyklopka, Tobie też miłego wieczoru życzę :D
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 07 mar 2015, 21:42
kochane ja znam K/Miller ze zwierciadła również, mój ulubiony magazyn
i zawsze miałam chętke na jej książke tez poszukam w biblio
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 mar 2015, 21:48
A ja wrocilam , uffff padam na pyszczek.
Poczatek bardzo ciezki , mdlilo mnie , rece sie trzesly a pozniej sie uspokoilam i krecilam kuprem w rytm muzyki i nalewalam piwko oraz machalam rzesami do klientow i zartowalam , ludzi tlumy :shock: Az w pewnym momencie musieli zaniechac na pol godziny wpuszczanie nowych ludzi na festiwal bo juz nie bylo miejsca.
Zarobilam 200 zl plus dodatkowo z tipow 43 :D i to 43 sobie wydam na cos ladnego :105:
Ide pod prysznic i odpoczac 11 godzin na nogach !

Katarzyne Miller tez cenie i lubie tak a propos dyskusji .
Na inne posty odpisze jutro, dzis juz brak sil.
Ostatnio edytowano 07 mar 2015, 21:54 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Infinity 07 mar 2015, 21:50
Nie mam siły. Mama pijana, brat pijany, chałupę by z dymem puścili, matka coś do tego zbiła a ona ma słabą krzepliwośc to krew się leje. brat śpi na podłodze, matka się dalej kręci, obija o ściany

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 mar 2015, 22:19
platek rozy, :great: :great: :great: Odpoczywaj, jutro pogadamy... :smile:

Infinity, Kasieńko, tak mi przykro... Tulam Cię mocno, bo w żaden inny sposób nie umiem Cię wesprzec... :(
S. Beckett

Sortuj wg