Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 06 mar 2015, 16:23
Zalatana23, hejka, no nie było Cie kochana, u mnie zjazd w dół nastroju, tłumacze to @, od poniedziałku terapia, będę miała narzucony porządek dnia i pobudki przed 6 ;)
z pracą ciężko ale kto szuka ten....jak się czujesz w ogóle? :***
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 06 mar 2015, 16:43
amelia83 :papa:
Super z tą terapią, ale zleciało... :great:
U mnie w miarę. Raz lepiej, raz gorzej :bezradny: Staram się nie marudzić i coś robić z wolnym czasem ;)
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 mar 2015, 16:47
Zalatana23, Hej kochana, już chciałam dopytywac się o Ciebie... Dobrze, że jesteś. :smile:
No cóż, tak z tym szukaniem pracy jest, ale wreszcie się uda, zobaczysz. Ja na swoją czekałam baaardzo długo ( niestety czas spędzony z młodym w domu nie działał na moją korzyśc), ale było warto. A jak ogólnie się czujesz?

-- 06 mar 2015, 16:49 --

Zalatana23, o, już napisałaś jak się czujesz. Tylko się nie poddawaj proszę....
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 06 mar 2015, 16:51
kosmostrada heloł !
Ogólnie dobrze. Chociaż w ubiegłą sobotę miałam atak paniki - pierwszy od kilku miesięcy. Ale poradziłam sobie ;)
Pod koniec marca i w kwietniu poprowadzę dorywczo 2-3 szkolenia, to coś zarobię.
A jak u Ciebie?
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 06 mar 2015, 16:51
Czesc Wam,
Ja jutro jade do Gliwic
źle sie dziś czuje, najchetniej poszłabym spać :(
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 mar 2015, 16:54
Witam Wszystkich weekendowo!!! :papa:

Wyszłam z pracy nieco wcześniej ;) poszłam po jagody suszone do zielarskiego i przy okazji zalazłam do rossmanna. Kupiłam krem AA do gębusi i mascarę... więcej grzechów nie pamiętam, bo miałam pusto w portfelu :mrgreen:
Czuję się dzisiaj całkiem nieźle, chyba słoneczko całodniowe mi sprzyja. Jest chłodno, ale słońce dzisiaj pracowało na 5+ :D

Zdążyłam już zjeść krupnik (kosmostrado w garnki mi zaglądasz, czy co? :mrgreen: ) pierogi ruskie, chwilę odpoczęłam i wzięłam się za prasowanie środowego prania póki widno... no i chciało mi się ;)
Wywietrzyłam porządnie mieszkanie... tak mi wiosną zapachniało :yeah:

kosmostrada, fajnie mieć ogródek i kwiatuszki, a latem w piżamie kawę na dworze wypić :yeah: zawsze to czynię u siostry na wakacjach, do tego jakieś babskie czasopismo i :yeah: :yeah: :yeah:
A Ty Kochana znowu w gości...?... taka to pożyje ;)

amelia83, nie ląduj z nastrojem :nono: od poniedziałku czeka Cię praca, która poprowadzi ku lepszemu :brawo:
współczuję tego wstawania i dojazdów, ale wiosna idzie i spędzisz dużo czasu w ruchu. No i kotecek też podniesie Ci nastrój i da radochę :great:

Enii, cytat pierwsza klasa :brawo:

Zalatana23, trzymam kciukasy **

Spamowa wyspa

przez amelia83 06 mar 2015, 16:54
Zalatana23, ja tez nie marudziłam ostatnie tygodnie :D

-- 06 mar 2015, 15:59 --

mirunia, lubie te Twoje pozytywne wpisy i humor :**** :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 mar 2015, 17:03
mirunia, kosmostrada, amelia83, Zalatana23, Ahma, :******* Hey Kobietki

A ja wlasnie bede zajadala spaghetti ktore robilam przed chwilka ( miesko podsmazylam , do tego pucha pomidorkow w zalewie i duzo przypraw ---- oregano , bazylia, papryka slodka , jarzynka i pieprzObrazek)
Po pracy poszlam na zakupy juz na weekend bo przeciez jutro na tym festiwalu bede calyd zien . Taka byla niegramotna kobieta na wedlinach i miesie ze az mnie nrwy zlapaly jak cholera :time: :time: :time: nie mam cierpliwosci do stania w kolejkach :why: :why: :why:
Ale kupilam wszytsko co chcialam , miesko mielone do spaghetti i piekny kawal karczku na promocji oraz serek iwedlinke i do domku przygnalam.
Dzis mam gorszy nastroj jak wczoraj....

Co bedziecie porabiac?
mirunia, Jaki tusz nabylas?
Tez musze do rosska bo nie mam chusteczek.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 mar 2015, 17:09
Zalatana23, Jakoś się trzymam, chociaż wściekle walczę z napadami lęków przed niektórymi wyjściami. Trzymam kciuki za szkolenia!

mirunia, Hej Słonko!!! Tak, ja znów na spotkanie towarzyskie, zapraszają to idę. :D Ciężko, ale się zawzięłam, bo wiem, że mi to wyjście do ludzi potrzebne. Najwyżej szybko wrócimy, blisko mamy.
No ja raczej w piżamce na ogródek to niekoniecznie, bo przy ulicy, w środku miasta, a i sąsiedzi by mi pod szlafrok zaglądali z okien. :D Ale popołudniową kawkę z fajką i gazetą jak najbardziej.

-- 06 mar 2015, 17:16 --

platek rozy, Witaj Plateczkowa!!! To robotny dzień dziś miałaś, praca, zakupy, pichcenie... Jutro nastrój Ci się polepszy, bo zarobic pójdziesz, a i wśród ludzi pobędziesz. Tylko ubierz się dobrze i butki wygodne weź. :smile:

Idę myc głowę i pazury malowac... Przyznam się, nie chce mi się wychodzic, choc tak bardzo lubię gospodarzy... :why:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 06 mar 2015, 17:23
platek rozy, amelia83, mirunia, Cześć :****

Ja byłam w rossmanie i kupiłam fluid do twarzy na promocji i naklejki do frencha :D

-- 06 mar 2015, 17:24 --

kosmostrada, hej kosmo
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 mar 2015, 17:36
kosmostrada, jak już wyjdziesz z domu i zrobisz pierwsze wejście, to dasz radę i będziesz się dobrze bawić.
Trzeba trenować wyjścia do ludzi i udzielać się towarzysko... sama wiesz, ale rozumiem Cię, bo mam tak samo przed każdym wyjściem, jakiś nieuzasadniony lęk :bezradny:
Lampka wina wyluzuje Cię i będzie ok :great: A jutro opowiesz jak było ;)

platek rozy, pyszny obiadek upichciłaś, smakowity sos... :D
Kochana, kupiłam zwykłą mascarę miss sporty za 9,90. Innym razem kupię może lepszy ;)
Aktywny dzień miałaś dzisiaj, to teraz odsapnij sobie, bo jutro zarabiasz ciężko na chlebuś, ale pójdzie Ci gładko :great:

amelia83, :D :******

-- 06 mar 2015, 17:40 --

Ahma, witaj :papa: to też fajny masz zakup

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 06 mar 2015, 17:46
mirunia, musze jeszcze szampon do włosów kupić
na razie umyłam włosy i zakreciłam na jutro
u mnie dzis obiadu nie ma, zamówiłam pizze peperoni :D
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez amelia83 06 mar 2015, 17:51
ja ostatnio kupiłam w roku szampon schaumy rózowoniebieska ze względu na piękny zapach :105: a lubie tez timotei 2w 1 najbardziej ogórkowy
ja zjadłam dorsza z kapusta kiszona trochę na siłe bo nie mam apetytu
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 mar 2015, 17:52
Ahma, Hej! To sobie fikuśne pazurki zrobisz... :smile:

mirunia, no wina na pewno nie odmówię, wiem, że kacyk będzie jutro, ale co tam... ;)
Co Kochana planujesz na jutro?
A z tymi tuszami to różnie bywa, moja koleżanka kupiła sobie jakiś mega drogi i to była masakra a nie maskara, co miała na oczach. :lol: Ja też kupuję w rossmanie.

Pazurki i głowa mi schną. Maseczka wsiąka. A jelitka z nerwu się odzywają. Jak tu normalnie życ.... :bezradny:
Idę zjeśc kawałek czekolady. Miałam nie jeśc słodyczy, ale w cholerę, może mnie cukier uspokoi.
S. Beckett

Sortuj wg