Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 03 mar 2015, 22:21
platek rozy, i zycze Ci zebys natrafiła na takiego lekarza jak ja mam, moja doktor jest fantastyczna i sama wizyta u niej mi pomaga :**** a o tej wariatce zapomnij jędza i tyle
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 03 mar 2015, 22:21
mirunia, dobranoc:*

platek rozy, o niiee:(
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez Makabra 03 mar 2015, 22:22
Płateczku, moim zdaniem do szpitala to Ty się nie nadajesz :*
Makabra

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 mar 2015, 22:27
Makabra, amelia83, kosmostrada dziekuje Wam , dzis staram sie juz nie denerowawac na wieczor.Musze poszukac innego lekarza, nie wiem tylko na kogo znow natrafie.

Po wizycie u niej czuje sie jak ktos totalnie do niczego .

Uciekam Kochani , bo jestem tak zmeczona ze musze sie polozyc.

Spijcie dobrze !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Makabra 03 mar 2015, 22:28
Dobranoc Płatuś :***
Makabra

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 03 mar 2015, 22:33
Zmykam. Dobranoc Kobitki sliczne ;**
Nie dotrzymałem słowa
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez amelia83 03 mar 2015, 22:37
DarkMaster napisał(a):Zmykam. Dobranoc Kobitki sliczne ;**

to tez do mnie? :yeah:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 03 mar 2015, 22:41
amelia83, Przede wszystkim do Ciebie Amelciu: *
Nie dotrzymałem słowa
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez amelia83 03 mar 2015, 23:00
DarkMaster, ojacie jak mi miło :angel: :105:
dobrej nocki :papa:

-- 03 mar 2015, 22:01 --

ciekawe co u Naszej cyklopki może wdepnie tu pozniej
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 03 mar 2015, 23:04
Ja też może zajrzę, ale póki co spadam na film, gdybyś miała ochotę, odezwij sie na PW :)
Nie dotrzymałem słowa
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez cyklopka 03 mar 2015, 23:05
zaczarowanaaa napisał(a):Witajcie:)
Co u Was słychać?
U mnie ostatnio ciężej jeśli chodzi o nerwice i lęki... Chodzę na siłownię żeby troszkę się poruszać i to mi daje siły..:) jej nie wiem czy też tak macie ale przed chwilą wymyśliłam że poslucham muzyki i jedną piosenka sprawiła że się roztelepalam i miałam lęki... Koszmar... Też tak macie? Skąd to? Dlaczego?

Teraz słucham muzyki relaksacyjnej, a chodzi za mną jeden kawałek Placebo, ale nie chcę żeby za mną chodził, bo ten zespół ma moc zmieniania mi nastroju, a w sumie, gdyby nie dawna przyjaciółka w ogóle bym ich nie znała, bo generalnie gatunki typu brytyjski rock alternatywny mnie koszmarnie nudzą.

-- 03 mar 2015, 22:07 --

mirunia napisał(a):Ja wtedy nie mogę oglądać smutnych programów w tv, żadnych "mocnych" reportaży, bo lęk narasta. Omijam to szerokim łukiem!
Gdy mam wewnętrzny spokój, inaczej wtedy odbieram takie programy, czy filmy... ale próbuję nie za często, żeby się nie dołować.
Przestałam się już karmić wszelkimi sensacjami... a po co mi to??? :time:

Ja w ogóle nie oglądam wiadomości, żeby się nie denerwować. Tylko rodzice ciągle grzebią w tym radiu i TV.

-- 03 mar 2015, 22:09 --

kosmostrada napisał(a):Po terapii podjechałam do Lidla na zakupy i stwierdziłam, że nagroda musi byc i kupiłam sobie taką sukienkę jak nasza cyklopka, :yeah: Czekam teraz na ciepełko,zwarta i gotowa. ;) Chodźcie, kupimy sobie wszystkie takie sukienki! :lol:)

O! I to jest słuszna koncepcja :great:
Obrazek
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 mar 2015, 23:10
cyklopka, Hej! Pisałam dziś , że chyba mamy takie same sukienki :yeah: Byłam dziś na zakupach w Lidlu i kupiłam sobie taką prostą w biało-granatowe paseczki. Też powoli jestem gotowa na ciepłośc... ;)

Dobranoc, spokojnej nocy!

-- 03 mar 2015, 23:12 --

O widzę, że już zauważyłaś mojego wcześniejszego posta - tak to ta! Fajniasta nie? :105: Bedziemy śmigac zapaskowane , tylko się ciepło zrobi! :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 03 mar 2015, 23:19
amelia83 napisał(a):Makabra, nie mam swojego typu teraz, nie szukam faceta :P lubiliśmy się, jest wporządku bardzo dla mnie ;)

Polecam raz się spotkać, bez spiny, przez wzgląd na potrzebę budowania relacji z ludźmi i z sobą od nowa. Dla zdrowia :smile:
A jak się będziesz czuła skrępowana czy coś, to drugi raz się nie umówisz i tyle.
Ja się dopiero uczę poznawać nowych kolegów, a nie ładować energię w układanie sobie w głowie scenariuszy. Nawet mnie terapeutka pochwaliła, po raz pierwszy :great:

-- 03 mar 2015, 22:38 --

kosmostrada napisał(a):amelia83, W sumie chłopaki też są do kolegowania, nie tylko do randkowania. Chociaż nie wiem, czy oni też tak uważają... ;)

Najpierw muszę zdobyć zaufanie całej paczki.
Obrazek

-- 03 mar 2015, 22:42 --

Marcin2013 napisał(a):Alesz prosze ide herbatke robic komu komu bo ide do domu :-)

Dla mnie owocową.

Słucham teraz dźwięków, które podobno wpływają na fale mózgowe. Tak dopóki rodzice oglądają ekspres reporterów. Jak trochę uspokoją telewizor, to idę tulić książkę, bo w książce jest bezpiecznie.

-- 03 mar 2015, 22:52 --

platek rozy napisał(a):Musialam odreagowac. O dziwo czuje sie dzis nienajgorzej ale po lekarce zlapalam dola i wkurwa.Pani doktor spoznila sie godzine i miala czasu dla mnie jakies 5 minut bo chciala nadrobic spoznienie , zaproponowala mi ze skoro sie tak zle czuje to mnie umiesci w szpitalu psychiatrycznym na trzy miesiace. :shock: A ja jej powoedzialam ze ja nie jestem chora na chorobe psychiczna , zabijac sie jeszcze tez n ie mysle wiec jakiez sa przeslanki zeby mnie tam umieszczac? Miast pozmyslec nad leczeniem odpowiednim.
I ze po tym szpitalu to ja bym wyszla nogami do przodu bo juz bylam na oddziale dziennym gdzie wrzucili wszytskich ludzi do jednego wora ze schizofrenia , mania przesladowcza i nerwica.I czulam sie gorzej niz przed ta terapia.

Tja, ja wiem jak na człowieka z twoimi zaburzeniami działają długie tygodnie w Kobierzynie, gdzie dają tylko zamulające leki, a lekarze pojawiają się z rzadka. Niech oni se zrobią se puku.

-- 03 mar 2015, 23:01 --

Dobra, odpisałam na osiem stron tematu, mogę się zabierać :papa: :papa: :papa:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zebrec 04 mar 2015, 02:38
Śpicie już? ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Sortuj wg