Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez i_am_a_legend 25 lut 2015, 18:03
Makabra napisał(a):Z czymś jeszcze Ci się kojarzę? :> A co do dalszej części... Zastanowiem siem 8)

Tak, z tym, że wzbudzasz czasem silne emocje u płci przeciwnej i jesteś pyskata. :P
i_am_a_legend

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 lut 2015, 18:05
caly dzien jakis niepokoj mnie dreczy , nie moge sobie znalezc miejsca, jem teraz obiad i najchetniej bym umarla.
Jak tu zyc z takim bagazem ?
Za oknem leje , nie wiem co tu zrobic ze soba , co z robic ze swoim zyciem. MOpS mi jeszcze decyzji nie wydal , trwam w zawieszeniu co tez przyczynia sie do moich lękow.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Makabra 25 lut 2015, 18:08
i_am_a_legend napisał(a):
Makabra napisał(a):Z czymś jeszcze Ci się kojarzę? :> A co do dalszej części... Zastanowiem siem 8)

Tak, z tym, że wzbudzasz czasem silne emocje u płci przeciwnej i jesteś pyskata. :P

Może w końcu któryś mnie unicestwi z tych silnych emocji 8) Jestem :mrgreen:
Makabra

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 25 lut 2015, 18:34
hej :papa:
Usmażyłam te pancakes vel placko-racuszki i wyszły pyyyszne :-) I jakie zdrowe :105:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez Makabra 25 lut 2015, 18:37
Zalatana23 napisał(a):hej :papa:
Usmażyłam te pancakes vel placko-racuszki i wyszły pyyyszne :-) I jakie zdrowe :105:

Daj jednego <prosi>
Makabra

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 lut 2015, 18:41
platek rozy, taki dzisiaj chyba dzień.
Coś mi się widzi, że w przyszłym miesiącu jednak wejdzie jakiś antydepresant, bo niedawno myślałam, że depresja jest wyleczona, ale depresja to jednak coś co się czai, gdzieś krąży, boję się, bo nie chcę się już nigdy czuć tak jak kiedyś.
Staram się nie tracić kontaktu z ludźmi, ale teraz jeszcze korzystam z wolnej środy, zrobiłam sobie wyszukanego drinka (pepsi z żubrówką dębową) i gram w grę.

Rozmyślałam trochę o tym, że dla mnie rzeczywistość nie jest wiele realniejsza od wyobrażeń, brakuje mi kogoś, komu mogłabym o tym opowiedzieć. Normalnie tak, wziąć pod rękę i powiedzieć, drogi kolego, mam taki a taki problem z rzeczywistością, może ci się to na początku nawet wydać interesujące, ale zabierz mnie choć na trochę z tego miasta, bo chcę w końcu pożyć na prawdę.

Kiedyś jak byłam mała, lubiłam trójwymiarowe slajdy, na których były różne scenki ustawione z figurek. Jedną z bajek była wycieczka misiów w góry. Byliśmy z rodzicami za miastem na skałkach, przyglądałam się temu niebu, tej trawie, tym skałom i tak się czułam, nie wiem jak nazwać to uczucie, ale że to jest wszystko taka sama makieta jak na tych slajdach.

-- 25 lut 2015, 17:42 --

Zalatana23, że pyszne, to się zgodzę, ale dlaczego placuszki miałyby być zdrowe? :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Makabra 25 lut 2015, 18:43
platek rozy napisał(a):caly dzien jakis niepokoj mnie dreczy , nie moge sobie znalezc miejsca, jem teraz obiad i najchetniej bym umarla.
Jak tu zyc z takim bagazem ?
Za oknem leje , nie wiem co tu zrobic ze soba , co z robic ze swoim zyciem. MOpS mi jeszcze decyzji nie wydal , trwam w zawieszeniu co tez przyczynia sie do moich lękow.

Cho na przytulasa :*** Musisz jakoś do tego czasu dotrwać, nie denerwuj się na zapas :***
Makabra

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 lut 2015, 18:45
cyklopka, Kochana :*********czai sie oj czai , wiem o tym sama i nagle znow sie ja ma a czlowiek myslalal z e juz lepiej.
Tez gre odpale, Gram sobie w taki lunapark (smieje sie ze to lupanar) zarzadzam nim , inwestuje ,,, chociaz w grze mam pieniadze :bezradny:

Zalatana23, :******** uwielbiam pancaksy , tez niedawno robilam ale raczej dietetyczne to one nie sa ....

Makabra, :********* :papa: :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Makabra 25 lut 2015, 18:46
Ja sobie niedawno Simcity zainstalowałam, ale jakoś mnie nudzi trochę :roll:
Makabra

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 lut 2015, 18:50
platek rozy, a ja na Gwiezdnych Wojnach dostałam jako bonus apartamenty na różnych planetach i mogę urządzić moim postaciom mieszkania. To jest o tyle fajne, że mogę swoimi postaciami robić to, co widziałam w filmach, czyli np. przebywać w tych samych miejscach, mieć podobne statki kosmiczne, a nawet zwierzęta pociągowe :mrgreen: Chociaż najpierw chcę zrealizować część fabularną gry, stoliki i łóżka będę przestawiać, jak już na prawdę nie będę miała nic lepszego do roboty
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Makabra 25 lut 2015, 18:55
A co w tych "Gwiezdnych Wojnach" można fajnego robić? :)
Makabra

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 25 lut 2015, 18:55
Makabra łap!!!
Pancake'i robiłam wg przepisu Anny Lewandowskiej - są na mące ryżowej, z otrębami, mlekiem kokosowym, bananem itp Zdrowe w tym sensie, że bez mąki pszennej i bez cukru. Ja dodałam jeszcze żurawinkę ;)
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 lut 2015, 19:08
cyklopka, a to fajna ta gra :) :D ja moze tez sie rzuce na jakas w tym stylu . Zawsze to zajete mysli czyms innym :)

-- 25 lut 2015, 19:09 --

Zalatana23, mniami , ja uzywam teraz maki ciemnej , pelnoziarnistej , pwoiem Ci ze duzo lepsze wychodza na niej pysznosci.

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 25 lut 2015, 19:15
płatku też jej używam :mrgreen: Ta ryżowa też jest pełnoziarnista.
Zainspirowana przepisem kupiłam dziś nasiona Chia. Nigdy o nich nie słyszałam.
http://organeoblog.pl/nasiona-chia-lecz ... asionkach/

Najważniejsze, że zjedliśmy te placki z ogromnym smakiem ;-)

Sortuj wg