Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 lut 2015, 10:06
Witajcie :********
Ja noc mialam nawet przespana , nie wymiotowalam juz.
Za oknem piekne slonko a ja juz sie bojam jutrzejszej wizyty u dentysty.
Co dzis planujecie?
Moze pojde na spacer.
W sumie to dolek mam.
Nie wierze ze bede jeszcze kiedykolwiek zyla inaczej , lepiej.
Nie dla mnie juz rzeczy ktore dla innych sa zwyczajne typu wyjazdy , stala praca , poznawanie nowych ludzi... Lista jest zbyt dluga , nie chce wiecej wymieniac bo sie rozplacze.
czuje sie jak kaleka zyciowa .

Obrazek

Na oslode .

Milej niedzieli.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez hobbyturysta 22 lut 2015, 10:08
oj sporo tutaj kalek zyciowych :) nie jestes sama
dziekuje za kawke ale za duzo slodkosci w niej jak dla mnie
jak tam wszyscy obecni ? i jak samopoczucie :D
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 lut 2015, 10:17
hobbyturysta, :papa: :papa: :papa: hey , moje jak widac ---ujowe :bezradny:
A Ty jak ?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 lut 2015, 10:39
platek rozy, witaj, dzień dobry *** ! Cieszę się, że już nie zwracasz, widać kisielek pomógł :bezradny:
A samopoczucie, wiadomo, żeś osłabiona po wczorajszym dniu. Zjedz lekkostrawne śniadanie i próbuj wyjść na słońce.
Dzisiaj u mnie jest od rana słonecznie. Umyję zaraz głowę, bo wczoraj mi się nie chciało i też po paru godzinach wyjdę na dwór pospacerować i ucałować słoneczko :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 lut 2015, 10:44
mirunia, Czesc Kochana:*********
Mnie to sie juz nic nie chce.
Wstalam z dolem , zawsze rano jak wstaje to mnie przeraza caly ten dlugi dzien , nie mam w sobie takiej radosci jaka mialam dawniej gdywstawalam i czekal mnie nowy dzien a ja chcialam go zapelniac roznymi zajeiami. Teraz zajecia mnie przerazaja, a dzien doluje.
Od dwoch lat nie ciesze sie perspektywa dnia.
Zadnego.

Tez musze glowe umyc ale to pozniej.
Nie dziwie sie ze ludzie popelniaja samobojstwa bo jak ma sie tak zyc ....nie chce.
I na terapii musze pwoeodziec ze chce wrocic do poznawczo behawioralnej bo psychodynamiczna nie pasuje mi , nie wnosi nic do mojego zycia.Jest stagnacja a ja sie wkurzam na jakies drzewa genealogiczne bo ten temat przerabialam po smierci mamy.
ja musze sie nauczyc inaczej myslec , jak sie nie naucze to umre.

Spamowa wyspa

przez amelia83 22 lut 2015, 11:24
platek rozy, mirunia, hobbyturysta, heja
Kamilka trzeba wierzyć, ja się trochę ostatnio podniosłam, wiesz, że też mam takie myśli całuję kochana
jak mi dziwnie rano bez kawy, herbatka, bez fajki
okazało się, że koleząnka nie pali od kilku dni i się wspieramy damy radę, nie będą fajki mną rządziły
ta koleżanka przyjeżdża na kilka di do pl wiec się ciesze ze się zobaczymy :yeah:
:D obie też prawie w tym samym czasie zakończyłyśmy 7letnie związki, prawie zawsze spotykaliśmy się w czwórkę :D
na razie za bardzo nie czuję głodu fajkowego
wczoraj pod wieczór podjadałam krówki, jabłka słonecznik
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 lut 2015, 11:38
platek rozy, Kochana, tulę Cię bardzo w tych pesymistycznych myślach... dawno Cię takiej nie widziałam/czytałam!
Zły poranek minie i rozkręcisz się powoli do lepszej kondycji psychicznej.
Ja też mam ostatnio nie najlepszy nastrój, ale staram się nie pisać takich negatywnych scenariuszy. Wiem, że też nie będzie już tak, jak dawniej, pocieszam się jak mogę... oby nie było gorzej. My samotne osóbki po prostu nie mamy wsparcia na co dzień kogoś bliskiego, brak tej radości i bliskości... ale nie dajmy się popaść w większy pesymizm.
Zobacz, ile rzeczy i spraw ogarniamy same w tym naszym życiu, nikt przecież za nas tego nie robi... TO MY SAME CHWYTAMY DZIEŃ i DAJEMY RADĘ Z TĄ TRUDNĄ DLA NAS RZECZYWISTOŚCIĄ. Czyż nie jesteśmy Tytankami????
Wiem, łatwiej by było zrzucić wiele obowiązków na kogoś, kto byłby obok i umiałby jeszcze nas duchowo wesprzeć. Więc to, że dajemy radę ciągnąć ten wózek z balastem, jest wielkim plusem dla Ciebie, dla mnie i wielu innych osób.
Modlę się, by ten balast nie był za duży, to dam radę go ciągnąć.

Umyłam główkę, wypluskałam się i coś wrzuciłam na ząb, żeby wziąć esci.... które też pozbawia mnie sił i osłabia... :bezradny:

-- 22 lut 2015, 11:40 --

amelia83, witaj Kochana... super :great: trzymam kciuki!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 lut 2015, 12:05
amelia83, :******** Hey Slonce , kibicuje Ci z calego serca z tym rzucaniem papieroskow :)
Co dzis bedziesz porabiala?

mirunia, Kochana ja to wiem ale juz mam dosc ze wszytsko okupuje takim wysilkiem woli , dawniej to bylo naturalne , normalne a teraz moj dzien wyglada tak ze musze sie bardzo pilnowac zeby dawac rade.

jak Twoj kregoslup?

Umalowalam oczy.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 22 lut 2015, 12:06
Witam wszystkich :papa:

Mnie też dnie nie cieszą a noce szybko mijają.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez amelia83 22 lut 2015, 12:23
ćwiczyłam jogę, teraz czytam książkę Carra, podjadam w międzyczasie
popołudniu pojde do siostry jak będą w domku :D
[/płatekb] och, jak bardzo rozumiem to ze te rzeczy które teraz wymagają od nas mega siły i stresow kiedyś były naturalne lub prawie naturalne tak było to u mnie, no niestety
tak jak pisze[b]mirunia
jesteśmy tytankami! i mimo wszystko, mimo iż tego nie zauważamy na codzięń :!: tulaski
JERZY1962, :papa: :papa:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 lut 2015, 12:27
JERZY1962, Jerzyku witaj :******** jak sie czuejsz? ja teraz mam to samo , wstaje bez zadnej radosci , zawsze od dwoch lat.

amelia83, a ja dzis chce pocwiczyc jak znajde sile to moje Brazillian cardio ale nie wiem , poki co poplakalam sobie teraz sie staram doprowadzic do uzytku, skonczylam wczoraj czytac Mankella.
Dzis poszukam cos nowego.

Nie chce byc tytanka , chce byz zwyczajna kobieta , tylko tyle .

Spamowa wyspa

przez amelia83 22 lut 2015, 12:29
lecę :papa:
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 lut 2015, 12:34
amelia83, :papa: :papa: :papa: papatki Slonce :*******

Spamowa wyspa

przez amelia83 22 lut 2015, 12:35
platek rozy, tez chciałabym być zwyczajną babka a nie jestem !!!!!! i co zrobię, mogę się starac być trochę lepsza niż byłam wczoraj!! 13 lat moja droga ku 'normalności' zastanów się czy chcesz być sczęsliwa czy zdrowa ? tak mi kiedyś na terapii mówili
M. Luther King

Sortuj wg