Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 lut 2015, 19:03
plus rano 20 minut na nogach na dworzec, tam z dworca do terapii 20minut (szybkim krokiem) i sporotem to samo, dziś mnie szpyry bola bo jeszcze z kumpelką połaziłam
jest mi zimno, zrobiłam sobie herbatke z cytryna miodkiem i syropem malinowym i świeczuszka waniliowo-pomarańcza się pali :D

-- 18 lut 2015, 18:14 --

zalatana na pewno coś lepszego znajdziesz dla siebie a my Tobie mocno kibicujemy kochana ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 lut 2015, 19:42
amelia83, :********* ciesze sie ogromnie z tego iz na terapie sie dostalas !!!!!! :great: zreszta wiesz bo juz na fb cieszylam sie jakis czas temu :)

miruniaTulam Cie goraco :********* mam nadzieje ze juz lepiej sie czujesz?
Ja owszem biore tego spamka ale n mam wrazenie ze mnie dodatkowo rozwala :why: :why: ten lek jest do kitu. we wtorek w przyszlym tyg mam wizyte i powiem to lekarce.

kosmostrada dziekuje , mam wrazenie ze juz nie bedzie lepiej nigdy. Leze i wstac nie moge. Najchetniej bym sobie takiej lezacej kopa zasadzila! Moze bym sie otrzasnela.

Bylam w biedrze po smietane bo bede jutro robila potrawke z kuraka w zielonym curry , a le pychot w biedrze , sa stekiz rekina ktore uwielbiam ( tyle ze portfel pusty) i taka meiszanka lososia i rekina na zupke badz na potrawke ---- slina mi na sama mysl cieknie!
A tak poza tym to tkwie w jakims gownianym iluzorycznym swiecie ktory moj mozg bierze co dzien za pewnik i robi ze mna co chce.
Czuje sie slaba , nijaka , zmeczona na maxa i nie chce mi sie zyc.
Nie w tej formie , nie w ten sposob.

Nawet mi sie nie chce juz malowac.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 18 lut 2015, 19:53
amelia83 :-***
Super, że się dostałaś!!! Będzie coraz cieplej i jaśniej , więc lżej Ci będzie przeżyć tą 5:30 ;)

płatku ja właśnie wcinam na kolację kanapkę z kozim serem z biedry, mniam :105:

mirunia dzięki :-***

Młodemu się bigosiku zachciało, rozmrażam poświąteczne zapasy :mrgreen:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 lut 2015, 20:07
jetodik, Fajnie , że odczuwasz tą zmianę na lepsze. :great: Ale to widac w avku. W Beckecie się nie zaczytuję, ale to kanon literatury z górnej półki wg mnie. No i dla mnie to zdanie z podpisu - genialny motywator.

mirunia, Boszsz Kochana, co robic...Byle do jutra, byle do weekendu, byle do wiosny... Ciebie też mocno tulam. Może jednak to przesilenie wiosenne wcześniej przyszło?

platek rozy, a u mnie nie widziałam steków z rekina, a wszak bliżej morza jestem. Dobrze, że gotowac Ci się chce. Ale jest jedna dobra myśl - masz w przyszłym tygodniu wizytę u lekarza. Może jednak coś wymyśłi.

A propos Biedry, dzisiaj pani kasjerka mi szepnęła, że są super rajstopy, baby biorą jak opętane, bo tanie a dobre jakościowo, a rzadko bywają. No to se strzeliłam 3 pary po pięc zeta z kawałkiem za sztukę. I teraz pytanie, czy to się liczy za sprawienie sobie przyjemności? ;) Chyba byłoby to jednak naciągane - zwykłe czarne rajstopy... :bezradny:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 lut 2015, 20:09
a ja wychiloutowana bo jogę ćwiczyłam :D Zalatana23, :*********
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 lut 2015, 20:12
https://www.youtube.com/watch?v=AJtDXIazrMo

-- 18 lut 2015, 20:14 --

Zalatana23, smacznego :******** :) lubie kozie sery:)

kosmostrada, kurcze a ktore to te rajstopy? Nie widzialam :bezradny:
Steki sa w zamrazarkach , jak beda wez bo przepyszne :)
A co do lekarki to nie wiem czy ona cos bedzie umiala wymyslec , po prostu ona w ogole jest przeciwniczka lekow a mnie nie ma co juz zapisac.
Kochana no troche mala ta przyjemnosc ;) ale wszytsko zalezy od zasobnosci portfela:) moj juz dwa lata cieniuski ze o matko.
Ostatnio edytowano 18 lut 2015, 20:20 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 18 lut 2015, 20:17
kosmostrada jakie te rajstopy???
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 lut 2015, 20:28
Zalatana23, a jakiej pracy ogólnie szukasz? :D
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 lut 2015, 20:29
platek rozy, Nazywają się o dziwo ;) rajstopy damskie z mikrofibry, czarne płaskie "rajstopowe" opakowanie z damskimi nogami w szpilach, 40 DEN, o doczytałam - produkt polski. Rajstopy jak rajstopy, ale wiesz ile w Calzedonii trzeba dac za te kryjące. A czasami są na raz.
A może jednak olśni twoją lekarkę, a przynajmniej Cię umiejętnie wesprze.

Przyjemnośc nie musi przecież kosztowac, a przynajmniej nie musi dużo. Ale jakoś trudno mi się cieszyc ze zwykłych czarnych rajstop, chyba muszę znależc na dziś coś innego. Chyba se zaliczę rysowanie potworów w pracy :D

-- 18 lut 2015, 20:30 --

Zalatana23, masz info w poście do Platka ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 lut 2015, 20:30
kosmostrada, :D :D
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 lut 2015, 20:34
kosmostrada, to jutro zerkne u siebie :********Moje przyjemnostki tez sa za grosiki :)

https://www.youtube.com/watch?v=AJtDXIazrMo pocwiczylam :D endorfiny produkuje

Spamowa wyspa

przez tosia_j 18 lut 2015, 20:37
Młodemu się bigosiku zachciało, rozmrażam poświąteczne zapasy :mrgreen:

dla mnie to jest absurd - obchodzic swieta a nie przestrzegac dzis postu...ale to znak naszych czasow
outsider

Spamowa wyspa

przez i_am_a_legend 18 lut 2015, 20:38
kosmostrada, a 40 DEN to takie grube czy cienkie? Widać lakier na paznokciach, gdy się je założy, czy nie? Porozmawiajmy o tym! :105:
i_am_a_legend

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 lut 2015, 20:40
tosia_j,:******* ja obchodze swieta Bozego Narodzenia bo lubie te potrawy ktore sie wtedy przygotowywuje , do tego lubie atmosfere swiat a wierzaca nie ejstem :) u mnie jako ze jestem Wegierka po dziadku , bardziej sie wierzylo w Dracule niz w Boga :) taka rodzina ale sadze ze wiara to sprawa tak indywidualna ze nie nalezy sie do niej mieszac .

Sortuj wg