Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 18 lut 2015, 23:24
kosmostrada napisał(a):tosia_j, Tosieńko, to wiele Cię to na pewno kosztowało i stąd ten nerw co? Ja standardowo trzymam kciuki, żeby podczas ceremonii wszystko poszło dobrze i tak jak sobie to zaplanowałaś.

wiec ty to pamietasz? wzruszylam sie :why:
outsider

Spamowa wyspa

przez amelia83 18 lut 2015, 23:38
Argish, 'twoje ciało i umysł jest bardziej Twoje' , bardzo fajna jest na kręgosłup, na postawę, mówi się, że jest lepszy orgazm :P
relaksuje, uspokaja, pomaga ogarnąć myśli, ja polecam bardzo :yeah:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 lut 2015, 01:33
kosmostrada, i tak jest uczucie chłodnego na skórze, nawet jak próbuję ogrzać w rękach.

Skończyłam nudny film, który męczyłam chyba od 4 dni. Pozytywy są takie, że wiem już jakie aktorki się podobają koledze. Więc chyba przy odrobinie szczęścia i kredki do oczu mogłabym nawet być w jego typie.

Inna rzecz, że bohaterki większości tych filmów to wrażliwe wariatki, a to już w pakiecie obowiązkowym mam ;)

Chociaż to trochę niesprawiedliwe, że ludzie o niewyszukanym poczuciu humoru lubią pisać o sobie, że są krejzi, a każdy wariat ci powie, że jest zdrowy :)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Megi_ 19 lut 2015, 09:16
Witajcie :papa:
dziś juz jest fatalnie...od rana...wczoraj w domu nie miałam sił na nic, zle sie czulam. A dzis od rana strach ze znowu tak bedzie. Do tego babcia męża (która w znacznym stopniu przyczynia sie nieswiadomie do mojej nerwicy) zaczęła znowu swoje wywody o bałaganie (!) w moim domu o tym ze remont musimy zrobic i to nie tak jak my chcemy ale tak jak ona ma wizję ( tylko wtedy nam doloży! w d...mam jej kase)...wyszłam z domu z płaczem...
Kupiłam sobie wczoraj Biofer, moze zelazo mi pomoze na moje ciagłe zmeczenie
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez Enii 19 lut 2015, 09:26
hej

Megi_, powiedzcie jej stanowczo że nie życzycie sobie by wtracała sie w wasz dom i w wasze zycie..Co można to można. Ja bym sobie na to nie pozwolila.. Reklama ING banku mi sie przypomniała ;)
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez Megi_ 19 lut 2015, 09:32
Enii, to nie jest takie łatwe. Babcia duzo nam pomaga z córa, jak jest chora (jak teraz). Czesto nam gotuje, to z natury bardzo dobra osoba. Tylko własnie czasem ma takie odpały i mówi co slina na język przyniesie nie zdając sobie sprawy ze mi to sprawia ogromną przykrość

Spamowa wyspa

przez Enii 19 lut 2015, 09:35
Megi_, porozmawia jz nia tylko tak szczerze. Jak taka rozmowa nie przyniesie skutku to i nastepny a mąż co na to?

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez Megi_ 19 lut 2015, 09:40
Enii, mąz uważa ze przesadzam. Jego te docinki babci nie ruszaja. Ale to nie on biega ciagle i sprzata tylko ja. Jak dla niego mozemy zyc w bałaganie. Czasem by sie nam przydało odrobine bałaganu ale nie mozemy sobie na to pozwolic ze wzgledu na babcie

Spamowa wyspa

przez Enii 19 lut 2015, 09:43
Megi_, koniecznie z babcia porozmawiaj ..

-- 19 lut 2015, 09:48 --

amelia83, uwielbiam assany na kręgoslup. Boje sie troszke bo mozna sobie krzywdę zrobić, ale nie mam kiedy iśc do ortopedy sprawdzic czy moje skrzywienie nie poglębiło się :evil:

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 19 lut 2015, 10:59
Megi_ znam ten ból ... Ja mam tak z mamą. Terapia uświadomiła mi, że czuję się przez nią ciągle kontrolowana, że nie traktuje mnie jak dorosłej kobiety ale jak dziecko. Wszystko po mnie poprawia, ciągle coś robię nie tak :bezradny: W dużym stopniu przyczynia się to do mojej nerwicy.
Moja mama mieszka z nami. Podjęłam decyzję o sprzedaży domu, inaczej się wykończę....
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez Enii 19 lut 2015, 11:07
Zalatana23 napisał(a):Megi_ znam ten ból ... Ja mam tak z mamą. Terapia uświadomiła mi, że czuję się przez nią ciągle kontrolowana, że nie traktuje mnie jak dorosłej kobiety ale jak dziecko. Wszystko po mnie poprawia, ciągle coś robię nie tak :bezradny: W dużym stopniu przyczynia się to do mojej nerwicy.
Moja mama mieszka z nami. Podjęłam decyzję o sprzedaży domu, inaczej się wykończę....

Ja też. Natomiast nie pozostawiam tego bez echa.Może kiedys zrozumie :roll:

Dobra decyzja...

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez Megi_ 19 lut 2015, 11:19
Zalatana23, dokładnie tak jest ze mna, ciągła inwigilacja. Jak babcia jest u nas to nawet moja piżamę potrafi w równiuteńki kwadracik poskładać z dobrego serca :mhm: moja nerwica jest ewidentnie z nia związana ...

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 lut 2015, 12:16
A ja i tak trochę zazdroszczę tym, co mają babcie, nawet te, co się trochę wtrącają, bo rodzice mojej mamy zginęli jak była dzieckiem (stąd nerwica), a druga babcia miała depresję (głównie od źle leczonej tarczycy, ale jednak ).

Dużo bym dała za taką mądralę w moherowym bereciku, którą by obchodziło moje/nasze życie.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 lut 2015, 12:38
Megi_, Zalatana23, Babcia, czy Mama chce się czuć potrzebna, doceniona i stąd jej zaangażowanie w Wasze życie i chęć pomocy.
Tylko jak mówi przysłowie "kotka można zagłaskać na śmierć", dlatego ze strony babć i matek powinien być zachowany dystans do życia swoich dzieci, wnuków. Szkoda, że nie wszystkie te bliskie osoby o tym wiedzą.
Przecież całe życie uczymy się na błędach swoich i innych i jest to najlepsza szkoła życia.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Sortuj wg