Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 lut 2015, 18:37
kosmostrada, cieszę się, że jednak znalazłam dobry moment, żeby jednak coś zrealizować, co niby już dawno było zarzucone.
I nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

A czo ta pralka? Może wąż wyskoczył albo któraś uszczelka i wystarczy wetknąć ?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Enii 15 lut 2015, 18:50
amelia83, super :yeah: :yeah:

Szukałam na necie ale nic nie znalazłam na temat łączenia cytyzyny :bezradny:
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 lut 2015, 18:52
Terapeutycznie trzeba gdzieś wystawic nogę. Bez celu, nie dam się przekonac. I nagle eureka!, skończyły mi się ręczniki papierowe w wyniku ostaniego amoku sprzątaniowego i mam cel! Idę do Rossmanna, wezmę przy okazji psiurka na spacer. Eh nawet się nie maluję, tylko nos przypudruję, okutam się, bo podobno dziś zimnica.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Makabra 15 lut 2015, 18:53
Cyklopka, a co to za eliksiry? :)
Makabra

Spamowa wyspa

przez amelia83 15 lut 2015, 19:06
Enii, no też szukałam coś na temat łączenia cytozyny z antydepresantem i nic nie ma
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Enii 15 lut 2015, 19:22
amelia83, pewnie sami nie wiedza :roll:

kosmostrada, przyjemne z pozytecznym :mrgreen:

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez i_am_a_legend 15 lut 2015, 19:26
Spokojnie można łączyć cytyzynę z antydepresantami, skąd takie obawy i o co? :smile:
i_am_a_legend

Spamowa wyspa

przez Enii 15 lut 2015, 19:30
i_am_a_legend, własnie chodzi o to że to ja mam przewalone bo juz antydepresantów nie biore a jak zacznę brac Tabex to mozliwe że znów jazdy będę miała :evil:

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez i_am_a_legend 15 lut 2015, 19:36
Enii, cytyzyna ma krótki okres półtrwania (kilka godzin), więc jeśli będziesz miała wielkie jazdy, to po prostu to odstawisz. Naprawdę nie ma się czego obawiać. Papierosy robią o wiele większe spustoszenie w Twoim mózgu i organizmie niż cytyzyna. Poza tym, to one same mogą powodować zmienne nastroje. Nie bój się, gra jest warta świeczki (odstawienie papierosów).
i_am_a_legend

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 lut 2015, 20:00
kosmostrada napisał(a):Terapeutycznie trzeba gdzieś wystawic nogę. Bez celu, nie dam się przekonac. I nagle eureka!, skończyły mi się ręczniki papierowe w wyniku ostaniego amoku sprzątaniowego i mam cel! Idę do Rossmanna, wezmę przy okazji psiurka na spacer. Eh nawet się nie maluję, tylko nos przypudruję, okutam się, bo podobno dziś zimnica.

kosmostrada, gdzie Ty Włóczykiju się po nocy ćwiordasz? ;) Wilków się nie bojasz?

Wygramoliłam się spod koca, jednym okiem oglądałam skoki, drugim drzemałam. Wzięłam gorącą kąpiel, żeby rozgrzać te bolące mięśni i jakby ciut lepiej.
Chyba trochę zmarzłam dzisiaj na spacerze, bo było mi chłodno i nieprzyjemnie.

Też przydałby mi się desmoxan, żeby rzucić tą truciznę, ale muszę nabrać więcej sił i odwagi, by to postanowić i zrealizować.
Nic dobrego nie wynika z tego nałogu, chociaż sprawia przyjemność nerwicowcom :?

Spamowa wyspa

przez i_am_a_legend 15 lut 2015, 20:05
mirunia napisał(a):Nic dobrego nie wynika z tego nałogu, chociaż sprawia przyjemność nerwicowcom :?

A wiesz,mirunia, to różnie bywa. Kawa i papierosy mogą wpływać mocno prolękowo (tylko nie każdy cierpi przecież na lęki, niektórzy mają zwykłą depresję). Stymulacja noradrenaliny (i adrenaliny) jest okropna dla ludzi, którzy utożsamiają szybsze tętno, pocenie się i drżenie rąk z reakcją nerwicową.
i_am_a_legend

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 lut 2015, 20:15
Makabra, uczyliśmy się robić ziółka i wyciągi wodne ;)

Fejsbuk mi ciągle wyświetla, żebym dodała kolegę. A ja nie chcę, żeby myślał, że go tam specjalnie wyszukuję, wolę poczekać aż się lepiej poznamy w prawdziwym świecie. Muszę być twarda, muszę wierzyć w życie poza fejsbukiem. Ale dzisiaj mnie podwójnie korci, bo ma urodziny.

-- 15 lut 2015, 19:18 --

mirunia, prawdę piszesz, moja mama się leczyła na nerwicę i nie wyobrażam sobie, żeby mogła jeszcze do tego rzucać palenie. Wolę tak jak jest.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 15 lut 2015, 20:20
cyklopka, :great:
poćwiczyłam z mel b 10minutówke na brzuch, ło matko ledwo się z maty podniosłam :pirate: jakie tempo :shock: a jak się tylko na to patrzy to takie proste się wydaje
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Makabra 15 lut 2015, 20:24
Cyklopka, myślałam, że jakieś eliksiry miłosne, albo coś :P
Makabra

Sortuj wg