Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 15 lut 2015, 16:01
i_am_a_legend napisał(a):amelia83,

A nie jest tak, że wcale nie tęsknisz za M. (skoro nie był to dobry związek) tylko za samym faktem, że ktoś był..?

być może...
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez i_am_a_legend 15 lut 2015, 16:01
Makabra napisał(a):Nie znasz się, to kobiecy przysmak 8)

Tak, wiem! Kiedyś miałem taką bliską sercu towarzyszkę, która wcinała czosnek na surowo, zagryzając brokułami i szpinakiem! I potem miała ochotę na ars amandi... A ja nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że leży koło mnie zielonozębny, ziejący smok. :P No ale miłość wiele znieść potrafi. ;>
i_am_a_legend

Spamowa wyspa

przez amelia83 15 lut 2015, 16:02
ależ tu napłodziliście postów :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Makabra 15 lut 2015, 16:02
i_am_a_legend napisał(a):

Tak, wiem! Kiedyś miałem taką bliską sercu towarzyszkę, która wcinała czosnek na surowo, zagryzając brokułami i szpinakiem! I potem miała ochotę na ars amandi... A ja nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że leży koło mnie zielonozębny, ziejący smok. :P No ale miłość wiele znieść potrafi. ;>

Uff, jednak nie jest jeszcze ze mną najgorzej :mrgreen:
Makabra

Spamowa wyspa

przez amelia83 15 lut 2015, 16:21
Makabra napisał(a):
amelia83 napisał(a):od środy rzucam palenie, siostra mnie namawia, żeby od środy popilecowej, ona jest wierząca a ja przecie kur?#2@# dostanę

Tak po prostu, czy z jakimś Desmoxanem?

chyba desmoxan kupię, mam zamiar tyle wyjarać przez te dwa dni, ze mi się będzie chciało zygać , najłatwiej mi się udawało rzucać fajki na mega kacu
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Enii 15 lut 2015, 16:34
amelia83, ja ostatnio pytalam sie pediatry i niestety mi odradziła gdyz antydepresiaków nie biorę. Ta cytyzyna nie jest obojetna i jak mamy stany depresyjne/nerwowe to ona jeszcze je poteguje. Jak bierzesz antydepresiaki to nie masz tak rozregulowanej chemii w mózgu...
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez i_am_a_legend 15 lut 2015, 16:40
Enii, chodzisz do pediatry? Kurczę, czasem niebezpiecznie jest tak pisać do kogoś, bo potem rodzice to zobaczą i będzie jakiś zonk czy coś! ;)

Cytyzyna to trucizna, podobnie jak nikotyna. Tyle tylko, że ta druga pobudza nam układ nagrody podczas palenia i dlatego uzależniamy się od palenia. Cytyzyna zajmuje receptory, do których przykleja się nikotyna, więc palenie staje się aż niesmaczne po dwóch, trzech dniach, a my stajemy się smutniejsi. No ale i tak warto spróbować wytrwać tych kilka tygodni. A, i trzeba uważać na sny, potrafią być mocno pokręcone. ;>
i_am_a_legend

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 15 lut 2015, 16:42
czy ktos wie jak naprawic ta cholerna pralke?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Enii 15 lut 2015, 16:45
i_am_a_legend, rodzinnej a przy okazji pediatry ;)

I tak walsnie się zastanawiałam czy to czasem Tabex nie namieszał mi 8) .. Bralam go w sumie 3 razy z marnym skutkiem..

Ja dobrze spałam
:mrgreen:
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez Makabra 15 lut 2015, 16:45
Ahma napisał(a):czy ktos wie jak naprawic ta cholerna pralke?

No właśnie, są tu jacyś faceci?
Makabra

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 lut 2015, 16:50
i_am_a_legend napisał(a):

:great: :great: niech żyje Miłość i brokuły! :D

Dzień dobry Wszystkim, których dzisiaj nie witałam ! :papa:

Byłam na dworze, brrr zimno dzisiaj i nieprzyjemnie, taka zimna wilgoć.
Dużo nas dzisiaj na Spamowej i fajnie! :D
Zagęszczenie jak na Marszałkowskiej, ale może uda mi wbić ;)
Widać misja spełniona, a Misjonarka kontenta….

kosmostrada – nie jest tak z Tobą źle, skoro odfajkowałaś prasowanie i teraz obiad, super, że się rozkręciłaś. :great:
Mnie pobolewa głowa, mam ją dzisiaj taką ciężką, w ogóle jestem dzisiaj ociężała i siedzę w dole, mimo, że próbuję się z niego wygramolić…. Widać taki dzień dzisiaj. :(

Najgorzej, jak pomyślę o jutrzejszym poranku i pracy, ale może nie będzie źle, nie ma co zakład... ma być dobrze. :D
Ostatnio edytowano 15 lut 2015, 16:54 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez i_am_a_legend 15 lut 2015, 16:51
Makabra napisał(a):
Ahma napisał(a):czy ktos wie jak naprawic ta cholerna pralke?

No właśnie, są tu jacyś faceci?

A co to za seksizm! Równouprawnienie mamy. :!:

Ja jestem facetem, ale lubię dbać o siebie, leżeć i pachnieć. Mam też kilka dni w miesiącu, gdy jestem nieznośny i proszę nie mieć o to do mnie pretensji. A w ogóle, to foch. :P
i_am_a_legend

Spamowa wyspa

przez Argish 15 lut 2015, 16:53
Ahma, zaczęła mówić do ciebie?
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 lut 2015, 16:58
i_am_a_legend napisał(a):Ja jestem facetem, ale lubię dbać o siebie, leżeć i pachnieć. Mam też kilka dni w miesiącu, gdy jestem nieznośny i proszę nie mieć o to do mnie pretensji. A w ogóle, to foch. :P

Masz też takie niewieście przypadłości z fochem? :D

Sortuj wg