Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Makabra 15 lut 2015, 12:55
Wrrr, jak niektórzy potrafią mnie wkurzyć :evil:
Makabra

Spamowa wyspa

przez tosia_j 15 lut 2015, 13:06
Na czym polega ten powyzszy zart? Stomatolog jako terapeuta?
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 lut 2015, 13:07
mirunia, Dziękuję za wsparcie :D ;) Oj widzę, że masz dzień taki sam jak ja... U mnie to zapewne dołek, po dwóch energetycznych dniach... No i koniec ferii, tak jak mówisz jutro normalnie do pracy, swoje trzeba będzie wysiedziec. Dobrze mi tak było swoje zrobic i zmykac do zajęc własnych... Ja już wylazłam ze szlafroka, jakiś postęp. Też się Kochana lekko rozkręcisz, jak zwykle... Dawaj znaka, jak Ci idzie.

Nie wiem za co się zabrac, znów mnie obowiązek wzywa, bo na pewno jest coś do uporządkowania, zamiast po prostu odpoczywac i się luzowac :time: Nie powstrzymam się, idę poskładac pranie i poprasowac. Boję się, że jak zalegnę, to wpadnę w dół.

Zagoniłam chłopaków do zaniesienia ozdób choinkowych na strych, bo tak się kartony zadomowiły, że wyglądało na to, że przeczekują do następnych świąt. :D

-- 15 lut 2015, 13:09 --

Makabra, Opowiadaj , co Cię rozelziło.

tosia_j, Hej Tosieńko!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez i_am_a_legend 15 lut 2015, 13:21
kosmostrada napisał(a):Jak wskazuje historia - dla idealistów zwykle się może dobrze nie kończy, ale docelowo nie kończy się dobrze przede wszystkim dla innych, w końcu idealizm to ofiary. A dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane - można bardzo szeroko to rozumiec.
Poza tym za idealizmem kryje się często tradycyjny dobrze znany egoizm, podnoszenie swojego poczucia wartości poprzez działania w imię dobra, a często kosztem innych. Tak że ja się boję tzw. idealistów, a podziwiam tych w swej skromności niezauważanych ludzi, którzy po prostu są dobrzy. Nie trąbią, nie rozwijają proporców, tylko robią swoje - idą przez życie, nie krzywdząc, szanując i niosąc pomoc, gdzy tego inni potrzebują, nie oczekując nic w zamian.

Dzień dobry :),

Ja się z Tobą zgadzam w pełni, wiem jednak, że tak dojrzałe spojrzenie na temat wymaga pewnych doświadczeń życiowych, dystansu i trzeźwego spojrzenia. Koleżanka Arasha ma silną potrzebę atencji ze strony innych, nie ma dystansu, bierze wszystko do siebie i jest nadwrażliwa. To widać dość wyraźnie. Łatwo można ją "dotknąć", dlatego też starałem się podsunąć jej jakiś pomysł, a nie krytykować. Wątek dla "nieśmiałych", gdzie mogłaby się wyżyć emocjonalnie byłby, moim zdaniem, dobrym rozwiązaniem. Dla wszystkich. ;) A pisząc o tutejszych egoistach nie miałem, bynajmniej, na myśli Spamowej Wyspy, tylko wspominałem o ogólnym wydźwięku każdej internetowej społeczności zbierającej ludzi z problemami. Często jest tak, że ci, którym się pomogło, znikają, bo wracają do normalnego życia. I wówczas, jednostki arashopodobne mogą czuć się niekomfortowo.

To napijmy się kawy. :)
Ostatnio edytowano 15 lut 2015, 13:28 przez i_am_a_legend, łącznie edytowano 2 razy
i_am_a_legend

Spamowa wyspa

przez Enii 15 lut 2015, 13:22
i_am_a_legend, chyba z czasem przychodzi dystans ;)

-- 15 lut 2015, 13:23 --

tosia_j, :papa:
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez Makabra 15 lut 2015, 13:24
Kosmo, moja babka i jej Trwam :evil:
Makabra

Spamowa wyspa

przez amelia83 15 lut 2015, 13:31
hejka
nie rozumiem o czym można rozmawiać z ludzmi, ja nie mam nic ciekawego do powiedzenia, jestem pusta a ta pustka jest i we mnie i dosłownie, dla mnie to całe wychodzenie z domu naprawdę nie ma sensu, to nie jest tak, że ja tylko tak biadolę...jutro spotykam się z koleżanką na kawę albo na mieście albo u mnie, dawno się nie widziałyśmy, byłyśmy razem w górach kilka lat temu

często nie rozumiem waszych wypowiedzi i nie wiem co odpisać :hide: ale ja już tak mam, ciężko mi jest bez M, będąc razem byłam mniejszą kaleką niż jestem, zasnąłam wczoraj z płaczem i tęsknota
wiem doskonale, ze nie był to dobry związek i razem chcieliśmy rozstania ...byliśmy 7lat razem
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Enii 15 lut 2015, 13:35
amelia83, :*** 7 lat to trochę. Natomiast lepiej że tak wyszło niz jakby były dzieci i wtedy okazało się że nie możesz na niego liczyć...

Nie jestes pusta-- kto Tobie takich bzdur nagadał :nono: :nono: :nono:

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 lut 2015, 13:36
i_am_a_legend, Mądrze mówisz. Piję sobie z Tobą kawkę... Taką banalną neskę z mlekiem, ale zawsze w miłym towarzystwie ;)

Makabra, Ło matko, Maki uciekaj na dwór... :zonk: :D

Enii, A jak Tobie ta niedziela mija?

Piszcie Kochani, bo muszę dziś umysł pozajmowac i chętnie Was poczytam.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Enii 15 lut 2015, 13:39
kosmostrada, próbuje się zrelaksować przed powrotem po 2,5tyg. urlopowania do pracy..

i_am_a_legend, zdecydowanie pora na kawkę

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez i_am_a_legend 15 lut 2015, 13:39
amelia83, mocno depresyjny ton z Ciebie wychodzi! Patrząc na to obiektywnie - wyrażasz się jasno, dbasz o pisownię, masz wiele swoich doświadczeń. Pisz o czym chcesz, tu naprawdę nie chodzi o to, żeby koniecznie wejść w temat. Ludzi jest dużo, ktoś zawsze Ci odpisze. A nawet jeśli nie zauważy, to napisz jeszcze raz, nie martw się takimi pierdołami!

A nie jest tak, że wcale nie tęsknisz za M. (skoro nie był to dobry związek) tylko za samym faktem, że ktoś był..?
i_am_a_legend

Spamowa wyspa

przez Enii 15 lut 2015, 13:40
kosmostrada, próbuje się zrelaksować przed powrotem po 2,5tyg. urlopowania do pracy..

i_am_a_legend, zdecydowanie pora na kawkę

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez Makabra 15 lut 2015, 13:41
Amelia, a dawno się rozstaliście?
Makabra

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 lut 2015, 13:41
amelia83, Kochana po prostu pisz, wcale nie musisz się do niczego odnosic, to jest ta wspaniałośc netu i forum. Tulam Cię mocno. O zobacz jak się jutro zapowiada fajnie - miłe spotkanie. A dzisiaj proszę Cię wyjdź na chwilkę odetchnąc świeżym powietrzem, rozprostowac kostki, jakieś nowe obrazki do mózgu wrzucic.

-- 15 lut 2015, 13:45 --

Enii, To widzę, że podobnie jak ja i mirunia , myślimy o tym, że jutro kurka do pracy trzeba iśc...A tu jeszcze niedziela nie minęła.
S. Beckett

Sortuj wg