Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 14 lut 2015, 22:29
hejka :*** Arasha wiesz, ze to jest wątek spamowy tak jak dzienne wrony, każdy może sobie pisać do kogo ma ochotę, ja tez czasami nie piszę bo nie mam nic do napisania, nie mam ochoty ale bardzo lubię to miejsce, to działa przynajmniej dla mnie jest terapią...czy na dziennych wronach też chcesz wprowadzać takie porządki :mhm:
wróciłam od siostry, było wesoło, winko piłyśmy

o 22 na tvn-ie rewelacyjny film Pamiętnik melodramat, za każdym razem na nim płaczę :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Enii 14 lut 2015, 22:30
Arasha, w pewnych kwestiach się zgodzę. Tu jak na poprzednim wątku (pierwszym załozonym przez Nerwosolka :papa: ) na początku było inaczej. Z założenia był to watek na luzie, by się pośmiać, odreagować, by patrzeć na pozytywne aspekty zycia itp. Była nas tu garstka, każda nowa osoba była witana. Lecz nadszedł dzien gdy komus zaczeło to przeszkadzać. Zrobiła się tu wielka afera, ale szybko wróciło do normy .Dużo osób podglądało a teka że nie chcieli pisać to- no przepraszam ale nikt nikogo nie zmusi.. Poczatki Spamowe były całkiem inne niż to co tu teraz :twisted:

Mineło troche czasu. Niektórzy odchodzili,zrobiło się pare nieporozumień wyjaśnionych i nie wyjaśnionych. Tak jest na forach że każdemu nie dogodzisz.. Nie jest to fajna sytuacja ale cóż...Nikt nikomu na siłe nie bedzie się narzucał.

Odnośnie Wieśka zawsze tak wpadał na chwilkę ;)

-- 14 lut 2015, 22:31 --

amelia83, super :great:
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez comatom 14 lut 2015, 22:33
Enii, :papa: a pamietasz kto wymyslił nazwe...? spamowa wyspa-stare dobre dzieje :D
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Makabra 14 lut 2015, 22:34
Wiesia czasem trudno zrozumieć, może dlatego nikt mu nie odpisywał ;)
Makabra

Spamowa wyspa

przez Enii 14 lut 2015, 22:35
Infinity, aż łezka mi się zakręciła jak przypomniałam sobie te stare czasy Spamowej :105:

Arasha, a może niektórzy niektórych ignorują za nie wyjasnione sytuacje 8)

-- 14 lut 2015, 22:36 --

comatom napisał(a):Enii, :papa: a pamietasz kto wymyslił nazwe...? spamowa wyspa-stare dobre dzieje :D

No pewnie ale nie pamietam jakie inne były pomysły w ankiecie :shock:

-- 14 lut 2015, 22:37 --

Makabra, Wiesiu specyficzny ale nikt go nie lekcewazył

-- 14 lut 2015, 22:37 --

comatom, :papa: :papa:

-- 14 lut 2015, 22:38 --

...a i żeby nie było że chcę siać ferment :nono: :nono:

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez Makabra 14 lut 2015, 22:39
Poczułam ostatnio miłość do brokułów :shock:
Makabra

Spamowa wyspa

przez comatom 14 lut 2015, 22:42
powtórka z rozrywki :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Spamowa wyspa

przez Enii 14 lut 2015, 22:42
Makabra, hahaha nie tylko Ty.Mój już nie może na nie patrzeć, a ja je KOCHAM --tylko martwi mnie że prawie wszystskie sa z Hiszpani :evil:

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez Makabra 14 lut 2015, 22:45
Enii napisał(a):...a i żeby nie było że chcę siać ferment :nono: :nono:

Aż mi się Chada przypomniał :mrgreen: https://www.youtube.com/watch?v=jYX76uw23xQ
Makabra

Spamowa wyspa

przez tosia_j 14 lut 2015, 22:46
Widzialam Walentynki!
Dzis bylam u fryzjera i była tez pani do uczesania. umyto jej włoski, suszą, ukladają, lakierują...mąż prosi aby ją uczesano na miss. fryzjerka - ze sie postara. on doglądal osobiscie. potem dopilnowal czy jej na pewno wyschly, zeby sie nie przeziebila. i wyszli czule trzymajac sie za rece i patrzac w oczy. nawet dowidzenia nie odpowiedzieli mi z tego zapatrzenia.
tak koło 80tki
outsider

Spamowa wyspa

przez Arasha 14 lut 2015, 22:46
Enii, dziękuję za Twój głos w sprawie i że na mnie nie wyskoczyłaś od razu, chociaż mnie nie znasz. Doceniam ;) Starałam się napisać najobiektywniej, jak tylko się dało :bezradny:

Mam nadzieję, że będę miała okazję jakoś bliżej Cię poznać, chociaż wpadasz tu bardzo rzadko ;)
Co to za drugie miejsce, o którym wspominasz ? Co się z nim stało ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 lut 2015, 22:47
Infinity, Kochana, potrzebujesz obrońcy, opieki , przytulenia, ale w realu. Przez neta, możemy Cię tylko wysłuchac i wesprzec. A obrońcy w necie nie potrzebujesz, bo mówisz, co myślisz i szczerze opowiadasz o sobie. Masz chyba najbardziej skomplikowaną sytuację z nas wszystkich i zapewne dlatego też nie możemy Cię wesprzec, tak jak byśmy chcieli. Bo po prostu nie wiemy, co powiedziec. Ja mogę wypowiadac się w temacie np.agorafobii, ale nic nie wiem o alkoholiźmie w rodzinie. Więc mogę Cię tylko wirtualnie tulac.

Arasha, Więcej uwagi poświęcam zapewne tym, którzy mi ją poświęcają - naturalne. A na pewno nie będę wszystkich zasypywac postami, bo A) nie jest w mojej naturze narzucac się B) nie mam czasami wiedzy ani doświadczenia w jakimś temacie C) nie odczuwam potrzeby miec zdania na każdy temat D) nie dąże do tego by mnie wszyscy lubili i ja nie muszę lubic wszystkich.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Makabra 14 lut 2015, 22:47
tosia_j napisał(a):Widzialam Walentynki!
Dzis bylam u fryzjera i była tez pani do uczesania. umyto jej włoski, suszą, ukladają, lakierują...mąż prosi aby ją uczesano na miss. fryzjerka - ze sie postara. on doglądal osobiscie. potem dopilnowal czy jej na pewno wyschly, zeby sie nie przeziebila. i wyszli czule trzymajac sie za rece i patrzac w oczy. nawet dowidzenia nie odpowiedzieli mi z tego zapatrzenia.
tak koło 80tki

Też tak chcę :105:
Makabra

Spamowa wyspa

przez Bukowski 14 lut 2015, 22:47
Czuję miętę do brokułów. :mrgreen:
Bukowski

Sortuj wg