Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jasaw 14 lut 2015, 17:41
kosmostrada, :D

amelia83, Karinko, pozwolę nie zgodzić się z Tobą...przypisujesz sobie samo zło...bo jesteś zdołowana, bo coś Ci nie wyszło, OK.
Jednak musisz wiedzieć, że przecież każdy z nas ma życiowe sukcesy i porażki, to normalne...
Czasem mam wrażenie, że ktoś Ci wmówił te negatywne oceny, a tak naprawdę jesteś cudowną ciepłą osobą, serdeczną, empatyczną, a że nie radzisz sobie we wszystkim, ze wszystkim, no cóż-nikt nie jest doskonały...
Zbudujesz siebie od nowa, prawdziwie - inaczej spojrzysz na świat, na siebie, na ludzi...to wszystko może wydarzyć się na terapii, której, to zrozumiałe, obawiasz się. Co jest dowodem na to, że Twoja obecność tam, jest obowiązkowa :roll:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Enii 14 lut 2015, 17:42
amelia83, jest dokładnie tak jak mówi kosmostrada, . Miałam podobnie jak nie wyszlam przez pare dni. Juz na klatce mnie lapało i ze strachem sie ubierałam i wychodziłam.
anhedonia chyba nie bo raczej bys była na luzie i miała wyj#$%56ne na wszytko.

Może za duzo od siebie wymagasz,może chcesz byc idealna :?:

Infinity, o matko :hide: Nie wiedziałam że takie powiklania moga byc przy alergii
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez amelia83 14 lut 2015, 17:49
jasaw, Enii, ale ja chciałabym być w czyms dobra, nie widzę swojej przyszłości, nie piszę tego, żeby pisać, naprawdę mnie przeraża milion rzeczy w tym moim skromnym życiu :(
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 lut 2015, 17:53
amelia83, Słonko, a mi wygląda na to, że twoja główka kombinuje, co tu zrobic , żeby na terapię nie pójśc... Jest możliwe, że rzuci ci wszystkie możliwe kłody pod nogi, ale nie ma opcji, żebyś temu uległa. Znam te gierki dobrze, bo przed terapią do teraz nie mogę zejśc rano z kibla, telepie mnie, ale w cholerę nie dam się nerwicy zmanipulowac. Tak reaguje nasz organizm na wyjście ze strefy pozornego bezpieczeństwa - jest ...ujowo, ale to znam i taplam się w znanym błocku. I nc nie muszę robic, bo jestem taka biedna i sponiewierana. Karinko, nie daj się !
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 lut 2015, 17:54
Cześć dziewczyny,
Widzę, że część wypoczywa, cześć się martwi na zapas.

Wiem, że w tym sezonie macie większe problemy niż ja, ale nikt oprócz Makabry mi nie poradził, czy mam iść dzisiaj do baru czy nie. A to ma niebagatelne znaczenie w kwestii na ile chcę robić uniki, jeśli coś lub ktoś mi nie gra.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 14 lut 2015, 18:00
kosmostrada, byłam na 3 terapiach grupowych i nigdy się tak nie bałam jak teraz...
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 lut 2015, 18:04
amelia83, bać się możesz, ale swoje rób!

-- 14 lut 2015, 17:07 --

Jak ja się kiedyś bałam gdzieś iść, to opowiadałam sobie o tej w głowie o tej drodze, jakby to była bajka.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Enii 14 lut 2015, 18:09
amelia83, tamte nie wypaliły to podświadomie boisz sie że tu tez tak bedzie. Uwież że nasza głowa potrafi nas tak zniechęcicdo działania wmawiając nam leki,obawy itp.

Zacytuje Twój podpis
Jeśli nie umiesz latać, biegnij.
Jeśli nie umiesz biegać, chodz.
Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się.
Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 lut 2015, 18:13
amelia83, niestety organizm reaguje różnie, jest to okropne, ale w tej chorobie jest wolna amerykanka - nie ma zasad.

cyklopka, czytałam dzisiaj, ale nie wiedziałam , że nadal Cię to trapi. Dla mnie odpowiedź jest prosta - idź. Zawsze bardziej się żałuje tego czego się nie zrobiło, niż tego co się zrobiło. Nie darowałabym sobie okazji do dobrej zabawy i spotkania towarzyskiego przez jakiegoś buca. Zwłaszcza, że codziennie nie masz okazji do takich imprez. Zawsze możesz wyjśc i to jest piękne.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 lut 2015, 18:22
kosmostrada, a bo sobie wyobrażam, że ktoś mi wypomni coś z przeszłości, zniechęci nowych znajomych do mnie, abo co :shock:
Ale jak nie będę chodzić, to żadnych więzi z nowymi znajomymi nie stworzę.

Umyję główkę, to mogę iść.

Przynajmniej, że pójdę gdzieś na Walentynki (na piwo i Gwiezdne Wojny) i coś dostałam na Walentynki (dwie piątki z chemii ). :great:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 14 lut 2015, 18:29
amelia83, Karinko, ja też nie mam ,żadnych zdolności, manualna kaleka, artystycznie uboga, choć kultura jest mi bliska. Nie umiem robić na drutach, na szydełku, nie potrafię ulepić dobrych pierogów, choć szósty kryżyk się zbliża, itd, itd...ale zaakceptowałam to. Jestem jaka jestem, ale na pewno kochać potrafię prawdziwie, szczerze i serce oddałabym bliskim...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 lut 2015, 18:29
cyklopka, Baw się dobrze! Gratuluję piątek!

Muszę wyskoczyc po zakupy do lidla , w końcu były w planie, coby jutro nie zawracac sobie tym głowy.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Infinity 14 lut 2015, 18:39
Enii, na leki tak podobnie jak po użądleniu pszczoły czy osy. Puchnie krtań i można się udusić.

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 lut 2015, 18:41
Dzień dobry Wszystkim i każdemu z osobna :papa: Witajcie w przepiękną sobotę :D

Ale mi nogi w d... wlazły po dzisiejszym fotonowaniu :roll: Zrobiłyśmy z koleżanką kilka rund po parku, później zaliczyłyśmy alejki na skwerze... a tłok był jak na Marszałkowskiej... ludzie powychodzili ze wszystkich domowych zakamarków łapać promyki słońca. :D
Tak łażąc to tu, to tam, zaszwendałyśmy aż na nowe osiedle domków jednorodzinnych... i oczy powychodziły nam z orbit :shock: jakież piękne osiedle i jakież cudne domki, większość parterowe, tak fajnie rozłożyste i łamane z cudnymi dachami. :105: Mamy zamiar ciepłą wiosną zobaczyć je w pełnej krasie zieleni i słońca. :D

Po powrocie zjadłam gorącą zupę... dzisiaj jadłam obiad od tyłu, bo drugie było przed spacerem :mrgreen: i lektura tego, co żeście naskrobały dzisiaj :D
Fajnie, że większość z Was Dziewczynki miło spędziła sobotę i aktywnie. Chyba warto było wykorzystać słoneczny dzionek.

amelia83, Kochana, znam ten strach przed życiem i podobnie było ze mną jesienią, zanim zaczęłam brać esci... też wszystko było takie trudne i nieosiągalne, bolało życie i wszystko było bez sensu, do tego lęki przed wszystkim... dosłownie.!
Ale biorąc leki powoli dochodziłam do siebie, pracowałam nad sobą, w lękach mimo wszystko wychodziłam na zewnątrz, do ludzi.
Nie bój się Kochana terapii, tam poczujesz się po pewnym czasie bezpiecznie... tylko zacznij!
A Tatę masz super! dobrze być kochaną Córeczką, ale próbuj się usamodzielniać i w tym pomoże Ci terapia. Trzymam kciuki. :great:

kosmostrada, mhmmm szarlotka na ciepło i lody...... ostatnio jadłam... oj dawno! :mrgreen:
Również aktywną miałaś sobotę, po obowiązkach zasłużone przyjemności i słońce w nagrodę. Tak, tak mogłoby już tak być do samej wiosny :D

cyklopka, zrób się na bóstwo i idź do klubu... kiedy będziesz chodzić, jak nie teraz. Wykorzystaj dobre moce i chęci i biegaj do młodych rozerwać się!

-- 14 lut 2015, 18:42 --

Eeeeee, znowu na pół strony naskrobałam elaborat :mrgreen:

Sortuj wg