Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 14 lut 2015, 11:58
Obrazek

Dla Wszystkich smutasów wklejam Radosne Grażyny :smile:

U mnie dziś piękne słońce,dosyć ciepło.Dzisiaj Walentynki a ja jak co roku spędzę je sama..

-- 14 lut 2015, 11:28 --

Obrazek
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Infinity 14 lut 2015, 12:59
Walentynka dla Was

Obrazek

-- 14 lut 2015, 12:41 --

Znów się podziębiłam :why: Od kilku dni czuje się nie wyraźnie. Zmierzyłam, temperatura podwyższona i coś mam z pęcherzem.

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 14 lut 2015, 13:44
Obrazek

Patrzcie jakie cudeńko powstało niedawno w mojej miejscowości :105:Jest to portret mjr.Raginisa,namalowany na podstawie oryginalnego zdjęcia. Jutro mam zamiar iść na spacer i dokładnie obejrzeć wszystkie murale(jest ich chyba 6)
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 lut 2015, 13:56
Infinity, Kuruj się moja droga, żeby Ci się jakieś paskudztwo nie rozwinęło, aspirynę, urosept, nospa, rutinoscorbin, co tam w domu masz. W zarodku zduś paskudę!

PannaNatalia, No to fajny plan spacerowy masz na dziś.

Zmęczyłam się... Odsapnę chwilkę, umaluję się i pójdziemy na spacer. Wierzyc się nie chce, że takie cieplutkie słoneczko może byc w lutym. :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Infinity 14 lut 2015, 14:41
kosmostrada, no tak tylko że ani aspiryny ani rutinoskorbinu nie mogę bo mam uczulenie. Wszystko co zawiera kwas acetylosalicylowy lub jest nie wskazane przy alergii (jakaś reakcja krzyżowa czy coś), czyli większość środków czy ziółek przeciwgorączkowych może się skończyć dla mnie zgonem. Miałam zapaść po jednej tabletce etopiryny.
Poza tym jestem zdania że jeśli temperatura nie przekracza 38 nie powinno jej się obniżać. Gorączka leczy i organizm sam powinien sobie z tym poradzić.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 14 lut 2015, 15:13
Witam ;)

Nigdy się nie uśmiecha bo... nie chce mieć zmarszczek http://onet.tv/k/wyluzuj/nigdy-sie-nie- ... czek/n45em
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez amelia83 14 lut 2015, 15:56
:****
a ja jak zaczęłam pucować ogarnęłam dużo więcej i siostra wpadla z synkiem, kilka rzeczy mi wystawi na tablicę może uda się coś sprzedać, chciała mnie wyciągnąć na spacer a mi się dziś nie chce, znowu lęk jak sobie pomyślę o wyjściu i do tego zobaczyłam swojego fejsa w lustrze i stwierdziłam, że nie będę starszyć
to są moje pierwsze samotne walentynki od 13 lat :roll:

-- 14 lut 2015, 14:57 --

PannaNatalia, a Grażyny są świetne :yeah:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez jasaw 14 lut 2015, 16:01
Dzień Dobry :D

JERZY1962, niewiarygodne, a jednak... ;)

Dzisiaj od rana odwiedziny Wnuczka wprawiły mnie w dobry nastrój. Wystarczy, że powie-"babcia-kocham" i ja już jestem w "siódmym niebie"...<3!
Wprawdzie Walentynki nie są dla mnie świętem, ale dla podtrzymania dobrego nastroju Mąż kupił mi serduszko z czekoladkami z likierem wiśniowym...
Zrobiłam prosty mus czekalodowy i zjemy z truskawkami, które również kupił.
Obiad mam, więc lenistwo pełne dzisiaj...
Obejrzymy skoki, mamy ciekawe książki i będzie fajnie :yeah:

Pozdrawiam wszystkich!!!

-- 14 lut 2015, 15:03 --

amelia83, Karinko, bywają takie dni, ale miną...wierzę, że pokonasz męczące Cię problemy i będzie lepiej...
Jeszcze nie jedne Walentynki przed Tobą :!:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 14 lut 2015, 16:34
jasaw, :**** 'babcia kocham' :105: cieszę się Aniu, że jesteś w świetnej formie, czytając Cię aż chcę się uśmichać
jakoś specjalnie nie obchodziłam walentynek, jestem zdania, żeby okazywać uczucia na co dzień czy w gestach czy słowach, nie samotna tylko sama, taka myśl mnie naszła
dostałam tulipany od taty i tata z tekstem 'zeby mi się w życiu ułożyło' popłakałam się :P
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 lut 2015, 16:35
PannaNatalia, jasaw, amelia83, kosmostrada, JERZY1962, :********** calusy ;)
A ja dzis bylam n a spacerku i w biedrze oraz w aptece i w tej ostatniej przezylam maly horror .Mialam do odebrania lek ktorego wczoraj nie bylo a ze to tania apteka to kolejki bywaja niesamowite , zwlaszcza w sobote i po poludniami w zwykle dni.
Dzis bylam 11 a przede mna sznur babc , nie wiem tylko czemu babcie nie przyjda w tygodniu , rano jak jest spokojniej :bezradny: nie mniej jednak stalam w tej malej aptece w ciasnocie i duchocie ponad 20 minut , i jak doszlam do kasy to z nerwow zrobilo mi sie tak slabo , ze malo nie wpadlam w panike , powtarzalam sobie tylko w myslach nic Ci nie jest , kupisz lek i wyjdziesz a nie ma sie czego bac , jak fikniesz to ci pomoga.
Kupilam i nie byłabym soba gdybym zaraz nie pomyslala a guzik nie dam sie , ide dalej i pojde do marketu w tlok ludzi bo nie beda mna rzadzily lęki! :silence: :silence: :silence:
I poszlam ogarniac reszte spraw ze sluchawkami i muzyczka na uszach.
Tez kochacie tyle w kolejce stac? jak sie wtedy czujecie????Nienawidze malych , ciasnych i dusznych pomieszczen :hide:

Oczywiscie nastroj mi sie pospul tym malym incydentem ////////
Zdecydowanie wole targi jedzeniowe i tlumy ludzi na nich :smile:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez amelia83 14 lut 2015, 16:44
platek rozy, :****** ja jak mam lęki to albo wszędzie , zależy od dnia albo ich nie mam wcale :bezradny: nie wiem od czego to zależy
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez jasaw 14 lut 2015, 16:51
amelia83, :great: też bym się wzruszyła :cry: Kochany Tata :!:

-- 14 lut 2015, 15:55 --

platek rozy, Kamilko, ja też już osiagnęłam ten etap...nie pozwalam lękom dezorganizować mojego życia...chociaż boli często - przyśpieszone bicie serca, drżące nogi, zawroty głowy - ja idę dalej, do przodu :D
Trwało to ponad 4lata ;) Dlugo, ale skutek najważniejszy....

-- 14 lut 2015, 15:57 --

amelia83, Karinko, zależy od tego, czy jesteś wyciszona, czy masz złe mysli w głowie, czy walczysz ze sobą, czy też jesteś pogodzona... ;)
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 lut 2015, 17:24
No i po spacerze. Długo szukaliśmy miejsca na kawkowanie, bo chciałam koniecznie żeby było na powietrzu i na słońcu. Ale udało się! Nawet musiałam się rozpinac i zdejmowac czapkę, przeklinałam siebie, że nie wzięłam okularów przeciwsłonecznych. Nieważne - fotony przyjęte w ilości zadowalającej. ;)
Wrzuciliśmy też w siebie szarlotkę na ciepło z lodami, bo była promocja z kawą. Miałam nie jeśc w weekend słodyczy, żeby zapączkowanie wyrównac, ale co tam...
Ja kcę już takiej pogody do właściwej wiosny!!!
Przez chwilę nawet odczułam przypływ dawnej siebie, eh dla tej chwili warto było dziś otworzyc oczy.

A mirunia wciąż gdzieś fotony łapie?

platek rozy, Twardziel jesteś Kochana i dobrze. Brawo, nie dajesz się zołzie!
jasaw, Cieszy mnie to, że dla Ciebie dziś taki miły dzionek!
amelia83, Kochana bardzo Cię proszę wystaw nóżkę jutro za próg. Choc na chwilkę. Lepiej się poczujesz. Zresztą wiesz, że im dłużej nie wychodzimy, tym trudniej się potem przemóc...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 14 lut 2015, 17:34
jasaw, ja kiedyś nie miałam lęków :why: miałam silne depresje, a lęki mam od kilku lat :cry:
a często mam lęki takiego typu, ze wszystko mnie przeraża, to jak patrzę na innych ludzi, przebywam z nimi - ja nie ogarniam nawet 1/10 tego co robią, nie jestem zaradna,
jestem zależna, niedojrzała i unikająca- to trzy typy osobowości które do mnie pasują :oops: :oops: :(
nic mnie nie cieszy, nie ciekawi, nie intereuje, wszystko męczy, zmuszam się prawie do wszystkiego- mam może anhedonie(niemożność przeżywania, emocji) ???

-- 14 lut 2015, 16:39 --

kosmostrada, :****
uwielbiam szarlotke na ciepło z lodami :105: jadłam w poniedziałek :P albo serniczek, serniki kocham i kruche ciasta :105:
M. Luther King

Sortuj wg