Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 lut 2015, 21:01
platek rozy, piękne kocisko, no futrzak niesamowicie uroczy :105:

Płatku, miałam rybkę /dorsza/ ziemniaki i kupiłam surówkę Vita-smak /b.dobre są/, nie bardzo miałam czas na wielkie pichcenie, bo mnie dzisiaj jakoś z domu wynosiło /ach, to słońce/ kilka razy i szybko bachnęłam rybę na patelnie :D

Spamowa wyspa

przez amelia83 13 lut 2015, 21:07
mirunia, ja miałam flądrę :D
mało się z niej najadłam a tyle grzebania w ościach :P

jak sobie przypomnę jaka kilka lat temu byłam aktywna towarzysko imprezowo i tak ogólnie to tu to tam dawałam radę a teraz rozkminiam nad głupim wyjściem z domu do sklepu...
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 lut 2015, 21:07
mirunia, Uwielbiam rybki :105: a surowek tej firmy chyba u mnie nie widzialam , ja czasami kupuje z firmy Maga , tez niezle ale najbardziej lubie wlasnej roboty marchew z jabluszkiem na slodko w smietance :D :105:

Kochani ide glowe umyc .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 lut 2015, 21:08
Ferdynand k, Ferdziulasty !!!

mirunia, Było tak cudowne ciepłe słońce, że umyłam też od zewnątrz ( po tych deszczach to okna u mnie wyglądają, jakby ktoś chlupnął wiadrem z błockiem), mam nadzieję że zdradzieckie to nie było i mnie nie przewiało.
Ty kochana się nasprzątałaś, ja od Świąt to tak naprawdę ogarniałam, a raz na jakiś czas trzeba się zmobilizowac na porządnie. A ja potrafię tak z powerem tylko w świetle.

platek rozy, postaram się zrobic zdjęcie pazurów, może młodego poproszę.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 lut 2015, 21:32
platek rozy, te surówki to chyba są lokalnych firm, różnego rodzaju, bardzo dobrze przyprawione i naprawdę pyszne.
Też robię marchewkę z jabłkiem i chrzanem, a najlepiej lubię buraczki zasmażane /od dziecka/ i marchewkę z groszkiem, a na stare lata polubiłam brokuły z masłem czosnkowym :D Chyba właśnie jutro sobie zafunduję to zielone warzywo :yeah:

kosmostrada, Eeee, to masz błysk w sypialni i świeżość, lubię jak mam okna pomyte i firany świeże, bo od razu inny zapach w domu.
Również lubię i wolę porządkować przy świetle dziennym z dodatkiem słońca i dobrego nastroju.... a z tym nastrojem bywa różnie. :bezradny:
Marzę już, by otworzyć balkon na całą szerokość i podziwiać zieleń i kwiaty na balkonie :105: :105: :105:

-- 13 lut 2015, 21:33 --

kosmostrada, no pokaż te pazuraski :D

-- 13 lut 2015, 21:37 --

amelia83, Ty nad morzem, to masz rybki do wyboru i koloru. Zawsze będąc nad Bałtykiem to opycham się rybami do syta, świeże prosto z morza od rybaków dorsze, śledzie, węgorze prosto z wędzarni... mniam :yeah:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 lut 2015, 21:37
Cześć wszystkim,
Dzisiaj na raz ogarniałam sprzątanie, umowę do pracy (nie mam w pon. terapii, to idę do TV), przepakowywałam się do szkoły, trollowałam w internecie przez telefon i ćwiczyłam taniec, tak naraz.

A w szkole też były śmieszki i chicholki, ploty z prowadzącą i w ogóle się wszyscy pytali, czemu ładnie wyglądam i czemu mi wesoło. Co im miałam rzec? Że się poznałyśmy kiedy miałam depresję i stąd kontrast?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 lut 2015, 21:41
Ale ze mnie blondyna, dziecko mnie uświadomiło, że mam przy ładowarce też kabelek do telefonu... :hide:
Moje pazurki w świetle nieciekawym, wierzcie mi, że są bakłażanowe :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez i_am_a_legend 13 lut 2015, 21:42
Wow, jakie ładne! :great:
i_am_a_legend

Spamowa wyspa

przez comatom 13 lut 2015, 21:42
witam babiniec :D

-- 13 lut 2015, 20:44 --

.......
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 lut 2015, 21:50
i_am_a_legend, Też je takie lubię... A ty się pojawiasz znikąd, jak tylko jest temat lakierów do paznokci :lol: Witaj, co u Ciebie?

comatom, cze! Nie tylko sam babiniec dzisiaj, bo już Ferdek i Zebrec był. ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Arasha 13 lut 2015, 21:51
amelia83 napisał(a):mirunia, ja miałam flądrę :D

Flądra to moja ulubiona rybka :105:

amelia83 napisał(a):jak sobie przypomnę jaka kilka lat temu tak ogólnie to tu to tam dawałam radę a teraz rozkminiam nad głupim wyjściem z domu do sklepu...

Skąd ja to znam ? Nawet mi nie mów :hide: ( musiałam tylko wykreślić środek cytatu, bo nie pasował do mnie :mrgreen: )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez amelia83 13 lut 2015, 21:51
kosmostrada, :105:
comatom, haha babiniec, hejka :)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez i_am_a_legend 13 lut 2015, 21:53
kosmostrada, cichoooo... ;) Nie mogę się tak publicznie przyznawać do swoich słabości! U mnie dobrze, jestem już zdrowy, chorowałem całe dwa dni. W ogóle to był dobry dzień, mam nadzieję, że Twój również należał do udanych. :)
i_am_a_legend

Spamowa wyspa

przez comatom 13 lut 2015, 21:56
amelia83, kosmostrada, spoko ja tylko na chwilke zaraz spadam-spokojnego wieczoru wszystkim

-- 13 lut 2015, 21:00 --

......
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Sortuj wg