Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 lut 2015, 11:38
PannaNatalia napisał(a):Jadę na terapię,będzie ciężko bo akurat przerabiam dzieciństwo.Dziś z T będziemy oglądać moje stare zdjęcia...Miłego dnia Spamowa Wyspo! :)

Ej, czemu my takich ciekawych rzeczy nie robimy. Tylko gadanie i gadanie.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 13 lut 2015, 12:12
cześć Kochani :)
pomalowałam się i próbuję nie zastanawiać się jak się czuję, to osłabia :roll: czy cos się zmieni w moim bezsensownym życiu :? chyba nie mam wyjścia jak wierzyć, że terapia mi pomoze...jednego jestem pewna....nie chcę żeby tak wyglądało moje życie

-- 13 lut 2015, 11:17 --

Obrazek

-- 13 lut 2015, 11:20 --

ja nie mam problemu by pokazac się bez makijażu a Wy?

-- 13 lut 2015, 11:27 --

Zalatana23, też trzymam kciuki :):**** Megi_, :****
ja nie mam pojęcia jaka praca by mi odpowiadała, nie jestem w niczym dobra, szkoda, ze niee mam zdolności pisarskich, siedziałabym w domu i pisała, jakieś artykuły czy książki :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Megi_ 13 lut 2015, 12:36
amelia83, nigdy nie miałam problemu pokazywaniem sie bez makijażu bo jakos spoecjanie nigdy sie nie malowalam :P

Pare lat temu tez tak myslałam, szukałam swojego miejsca. Każda praca była nie dla mnie...Czasem cos mnie zaciekawiło,ale to na chwile... Przez przypadek trafiłam tutaj gdzie jestem, na tematyke całkowicie odmienna od studiów i jakiegokolwiek wczesniejszego doswiadczenia i jest super :)
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 lut 2015, 12:44
amelia83, moje koleżanki bez umycia i wyprostowania rano włosów oraz pomalowania się nie wyjdą z domu :shock: A to niby ja coś mam z samooceną ;)

-- 13 lut 2015, 11:49 --

Ja bym chciała napisać książkę, w której wszystkie postacie są cyklopami i mają imiona od surowców roślinnych :mrgreen: Tylko fabuły zero :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Makabra 13 lut 2015, 12:50
Jak mija dzień? :)
Makabra

Spamowa wyspa

przez amelia83 13 lut 2015, 12:52
Megi_, cieszę się, że jesteś zadowolona :105: to mega dużo, pracować gdzie się dobrze w tym czujesz co robisz :105:
cyklopka, nie lubię zbytniej sztuczności w wyglądzie
parzę sobie herbatkę w zaparzaczu, chcę odstawić kawę, wczoraj i dziś wypiłam tylko malutką kawkę rano

-- 13 lut 2015, 11:53 --

cyklopka, Ty to jesteś zajebista :great: chciałabym mieć głowę pełna pomysłów ;)

-- 13 lut 2015, 11:56 --

Makabra, hejka :) ja się dziś uśmiecham nawet ;) a jak Tobie mija?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Makabra 13 lut 2015, 12:59
Amelia83, tak sobie, jakoś niezbyt cieszy mnie perspektywa Walę Tynek i powrotu do szkoły :roll:
Makabra

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 13 lut 2015, 14:24
Grrrr wkurzona jestem :pirate: czekałam pól godziny na T aż w końcu poszłam do rejestracji zapytać czy pani M już przyszła-okazało się,że wczoraj wzięła wolne a dziś się do nikogo nie odezwała i skoro pół godziny się spóźnia to raczej jej nie będzie.Niepotrzebnie się stresowałam dziś i nastawiałam na bolesne wspominanie dzieciństwa.T mogła mnie uprzedzić albo chociaż powiadomić panie z rejestracji,że zamierza jeszcze brać wolne. W dodatku pobrudziłam koszulkę mamy,bo leciała mi krew z nosa :evil:

Wracając do tematu Waszej rozmowy już kiedyś pisałam,że mogę wyjść z domu bez makijażu.Jak nawet się umaluję to niezbyt to widać.Mój chłopak przez dłuższy czas myślał,że się nie maluje i powiedział,że lubi jak jestem taka naturalna,bez grama fluidu :D Co do pracy,to ja akurat swoją lubię.Już się nie mogę doczekać wiosny,kiedy ruszy sezon,zaczną się mecze,będę miała więcej klientów :105:
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 lut 2015, 14:26
Hej moi mili!
Ale słoneczko piękne u mnie! Wróciłam od kosmetyczki, namówiła mnie na pazury, żebym jeszcze zrobiła. Policzyłam kasę i stwierdziłam, że kurcze nie mogę wciąż na sobie oszczędzac i mam znowu spokój z pazurami na 2 tygodnie. Zmieniłam prawie czarny granat na prawie czarny bakłażan. :yeah: No to dzisiaj dopieszczenie zaliczone, mogę zabierac się za sprzątanie.
A dzisiaj na obiad sushi... :zonk: Zobaczymy jak wyjdzie...
amelia83, ja tam też nie mam problemu z chodzeniem bez makijażu. Z reguły rano z psem idę bez, dopiero maluję się przed wyjściem do pracy.

Megi_, Wiem jak to jest taki poranek, praktycznie każdy tak u mnie wygląda. Ale Kochana da się przyzwyczaic i wypracowac postawienie się do pionu, a potem dzień już idzie. Mam nadzieję, że z biegiem dnia nastrój Ci się poprawił.

Zalatana23, Przeraźliwie mocno trzymam kciuki!

W mądrej książce , którą ostatnio czytałam, napisali, że najistotniejszą domeną satysfakcji, istotną statystycznie dla ochrony przed epizodami krążeniowymi ( poniekąd również przed depresją) jest praca. Potem dopiero życie rodzinne, życie seksualne. Co ciekawe najmniej istotny z punktu widzenia ochrony okazał się standard życia.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Megi_ 13 lut 2015, 14:38
kosmostrada, mnie sie z psami to zdaza nawet wyjsc w pizamie :yeah: a mieszkam w bloku.

sushi.....uwielbiam !!!!!! ale nigdy sama nie robiłam takze podziwiam :brawo:
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez Zebrec 13 lut 2015, 14:51
Cześć wszystkim! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 13 lut 2015, 15:06
kosmostrada, Megi_, Zebrec, PannaNatalia, witam Was serdecznie...wpadłam na chwilkę tylko...

Poczytałam Was :D , ucieszyłam się, że Kamilka zaliczyła wizytę u dentysty bez wiekszych sensacji, że Koleżanki ze spamowej sa kreatywne, uzdolnione artystycznie, i że Zebrec, mam nadzieję, zaliczy egzamin :lol: W ogóle jakoś optymistyczniej się zrobiło, to chyba zasługa słońca :mhm:

amelia83, zacytowałaś cudownie mądrą sentencję...bliskość prawdziwa nie tworzy problemów, akceptuje nas takimi, jakimi jesteśmy po prostu :!:

Ja, z racji wieku, raczej poza domem nie pokazuję się bez makijażu, skropienia ulubionymi perfumami...

Pozdrawiam Wszystkich gorąco :D

-- 13 lut 2015, 14:09 --

Czy wiecie co się dzieje z zaczarowaaaną?
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 13 lut 2015, 15:12
Zebrec, jasaw, cześć :papa:
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 lut 2015, 15:23
Witam Wszystkich :papa: :papa:
"13-tego zawsze w grudniu jest wiosna!"

No tak pięknie i słonecznie dzisiaj, że urwałam się z pracy wcześniej i poleciałam kawał drogi na cmentarz. Zrobiłam porządek po "zimie", zapaliłam znicze i wróciłam spacerkiem do domu. Trochę namachałam się tam, bo plecy miałam mokre jak wróciłam, musiałam zmieniać koszulkę :shock:
Ale mam satysfakcję, po pierwsze długi spacer po słońcu, po drugie zrobiony porządek i zapalone znicze.
Trochę dziwnie mi szło w tym słońcu, jakieś małe odrealnienie miałam, jakby mnie oślepiało i usypiało... człowiek odwykł od takiego ostrego światła :bezradny:
Zakupy po drodze zrobione, zaraz obiad odgrzeję, bom zgłodniała po tym spacerze :D

kosmostrada, trzymam kciuki za udane sushi :great: na pewno wyjdą dobre zawijańce, - smacznego!

I chyba to święte słowa i racja, a propos satysfakcji z pracy i ochroną przed depresją itp. chorobami. Gdyby nie konieczność wstawania co rano oraz obowiązki w pracy, nie wiem jakbym sobie dawała radę i wypełniała dzień, by mieć jakieś zadowolenie. Jeszcze jesienią i zimą jako tako, bo dzień krótki, mniej wyjść i spacerów, /jeżeli są to krótkie i szybkie, bo ciemno, zimno.../ ale wiosna, lato bez obowiązku wstania do pracy ciężkie by były, tym bardziej, że nie mam działki ani ogródka.

Bez makijażu również umiem się obejść, ale staram się podkreślać oczy maskarą. :D

Sortuj wg