Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 lut 2015, 19:20
Uff ostatnia rehabilitacja, teraz tylko zmobilizowac się do cwiczenia w domu. Wracając wpadłam do Biedry po mleko i masło i co ja paczę - pączki po 45gr. No to się nie powstrzymałam... :mrgreen:

cyklopka, tak jak pisze Mirunia, decoupage do zegarmistrzowska robota. Ja zaczynałam od drewnianych świeczników, pudełek i takich tam pierdółek. Bardzo dobre terapeutycznie, bo wymaga skupienia, rozwija wbrew pozorom kreatywnośc, zwłaszcza jak jeszcze podmalowujesz (np. dodajesz cienie). Bardzo lubiłam, żałuję że nie mam już na to czasu. Ale może jakiś weekend jednak poświęcę...Zachciało mi się po tym gadaniu.

mirunia, to my naprawdę siostry sisters, bo nawet dekupażowałyśmy sobie. :D

Ferdynand k, oj Ferdziu, przykro mi, że tak się czujesz. :( No ale jak bez zleconych badań poszedłeś do lekarza, to wiadomo było że cię obsztorcuje. Jak nerw Ci minie na pewno na spokojnie znajdziesz rozwiązanie. Najwyżej nowy lekarz - trudno...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Makabra 12 lut 2015, 19:26
A wiecie może, czy szczęka może boleć z powodu niskiego ciśnienia?
Makabra

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 12 lut 2015, 19:27
Czesc wam
byłam dzis u psychiatry poszłam drugi raz, wypisala l4, teraz moge odetchnac,uff
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 12 lut 2015, 19:35
kosmostrada, zjadłam chyba piąty pączek , moja mama była w biedrze mówiła ze już wyrżarli wszystkie, nic nie było
Makabra, nie mam pojęcia
Ahma, hejka
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 lut 2015, 19:53
amelia83, Przybij piątkę! Też zjadłam już 5. Chyba na tym jednak koniec, bo już mnie mdli i właśnie piję gorzką herbatę...

Makabra, No chyba, że Cię boli głowa i promieniuje na szczękę. Ale raczej bym poszukała przyczyny gdzie indziej.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 lut 2015, 19:55
kosmostrada, :D bo my som byczki-siostrzyczki :D i mamy w pakiecie zdolności artystyczne i kulinarne :yeah: a co!

Mam w planie jeszcze okleić stare gięte krzesło, najpierw zrobić taką przecierkę farby i rzucić coś ciekawego - retro. Trzeba polatać za serwetkami i wyszukać coś, co da się po ludzku wycinać. Krzesło stoi i czeka :mhm:

amelia83, Łakomczuchu, na zdrowie Łasuchu. Ja wcinałam resztę faworków i mam już dość, aż mi w uszach chrupie do tej pory :D

Spamowa wyspa

przez amelia83 12 lut 2015, 19:56
kosmostrada, a długo miałaś rehabilitacje? ja tez pasuje z pączkami ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Makabra 12 lut 2015, 19:58
kosmostrada napisał(a):Makabra, No chyba, że Cię boli głowa i promieniuje na szczękę. Ale raczej bym poszukała przyczyny gdzie indziej.

Bo wtedy, gdy to takie mega niskie ciśnienie było, bolała mnie lewa dolna i górna szczęka. Nie spuchło, ani nic, tylko bolało i jakby pulsowało w środku. Po jakiejś pół godzince wzięłam Ketanol i poszłam spać, więcej nie powróciło na szczęście...
Makabra

Spamowa wyspa

przez amelia83 12 lut 2015, 19:58
mirunia, ale faworka to bym wcisnęła :D ale fajnie będzie wyglądało krzesło, drugie życie mu dasz ;)
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 lut 2015, 20:10
mirunia, Jesteśmy niesamowite, to fakt! :mrgreen: :lol: Ostatnio w Empiku widziałam ładne papiery, tak mnie kusiło, żeby kupic... Obklejałam też papierem ryżowym, fajny efekt. Kochana szacun, bo za duże rzeczy się nigdy nie zabrałam!

Makabra, Dobrze że przestało. Ale jakby Ci wracało, to koniecznie do pokazania dentyście, a potem chirurgowi.

-- 12 lut 2015, 20:16 --

amelia83, Miałam 10 sesji (jak to na NFZ), ale 2 razy w tygodniu, więc trochę potrwało. Teraz tylko kontrola za tydzień. Powiem Ci , że strasznie mi się nie chciało chodzic. Na razie efektów nie widzę ( widocznie nie te zabiegi na moje bóle), tylko gimnastyka faktycznie super.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Makabra 12 lut 2015, 20:21
kosmostrada napisał(a):Makabra, Dobrze że przestało. Ale jakby Ci wracało, to koniecznie do pokazania dentyście, a potem chirurgowi.

Dwóch sadystów w jednym zdaniu, jak mogłaś?! Chcesz mnie do grobu wpędzić?! :zonk: :silence: A tak serio, mam 24 dentystę, to sobie z nim pogadam na ten temat :)
Makabra

Spamowa wyspa

przez sailorka 12 lut 2015, 20:22
Ahma, a Ty pracujesz czy się uszysz?

Makabra, może to zatoki?

-- 12 lut 2015, 19:24 --

amelia83, 10 sesji rehabilitacji to jest standard na NFZ.
Cześć, jestem czubkiem

Spamowa wyspa

przez Makabra 12 lut 2015, 20:28
sailorka napisał(a):[b][color=#112f55]Makabra, może to zatoki?

Nie bolą mnie, kataru też nie mam, więc nie sądzę :)
Makabra

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 lut 2015, 20:33
Makabra, Wcale nie byłam okrutna - w jednym zdaniu był tylko dentysta i pikuś chirurg. Gdybym dowaliła jeszcze psychiatrę i ginekologa ooo , to tak , to foch. :twisted: :lol:
S. Beckett

Sortuj wg