Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez comatom 12 lut 2015, 17:31
:papa:
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 12 lut 2015, 17:31
Ferdynand k napisał(a):hej mam k........... dość opierniczyłem doktorkę że jak wszyscy polscy lekarze ma to leczenie mnie w głębokim poważaniu

eh
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 lut 2015, 17:34
PannaNatalia napisał(a):Właśnie wróciłam z Biedronki,musiałam kupić papierosy dla mamy(sama nie palę)kasjerka nie chciała mi uwierzyć,że mam 23lata,dopiero jak pokazałam dowód to uwierzyła,jednak była bardzo zdziwiona,stwierdziła,że ja nawet na 18 nie wyglądam :D Może i wyglądam trochę jak dzieciak 8)

Haha, też parę lat temu poszłam po fajki dla mamy w koszulce z kotkiem ;)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Makabra 12 lut 2015, 17:34
O, mój ulubiony Użyszkodnik :*

Obrazek
Makabra

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 lut 2015, 17:36
mirunia, może, może, ale nie w tym mieszkaniu, bo tu jest po prostu za dużo rzeczy, żebym jeszcze dokładała bibelotów.

Dobra, to teraz już lecę na serio :papa:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 12 lut 2015, 17:37
Makabra, dziś mam wyjątkowo źle mam dość choroby i durnych lekarzy, którzy nie leczą
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez Makabra 12 lut 2015, 17:46
Ferdynand k napisał(a):Makabra, dziś mam wyjątkowo źle mam dość choroby i durnych lekarzy, którzy nie leczą

Na pocieszenie

Obrazek
Makabra

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 12 lut 2015, 17:49
Makabra, muszę szukać lekarza a mam nóż na gardle (oczywiście to metafora)
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 lut 2015, 18:03
i_am_a_legend napisał(a):
kosmostrada napisał(a):JERZY1962, Tak sobie pomyślałam, że ci napiszę, że moim zdaniem naprawdę nie musisz się wstrzeliwac w tematy ( a czasami trudno, zwłaszcza gdy gadamy o lakierach do paznokci ;) )

To był fantastyczny temat! :)

Dzień dobry, a właściwie dzień chorowity, ale czymże byłaby ta imitacja zimy, gdyby człowiek nie przeciekał nosem. :)

Legendo, witaj :D wiosna za pasem, więc bliżej lakierów i kolorów, szczególnie bordowych /o ile pamiętam :roll: /

Katarek wziął, bo pewnie latałeś w tych butkach bez palców i pięt :D teraz trza się wygrzać w grubych skarpetach i bamboszach i będziesz jak nówka :D

Ferdziu, tak to wygląda nasze leczenie, byleby forsę skasować i następny proszę!
Jaki problem miałeś z lekarką? Nakrzyczałeś na nią? :shock:

-- 12 lut 2015, 18:07 --

Ferdynand k, źle się czujesz, chyba tak, skoro szybko /z nożem/ potrzebujesz nowego lekarza :(

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 12 lut 2015, 18:14
mirunia, jest źle
a idiotka do mnie że badań nie zrobiłem (pozałatwiać to gdy mam tyle na głowie i depresje nie mówiąc już o tym ile się czeka z nfz-u)
a nie chce mi nic stymulującego przepisać mimo że nie daję rady nawet nie sprzątam prawie
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 lut 2015, 18:35
Ferdynand k, tak na szybko znaleźć lekarza, to tylko prywatnie :bezradny:
Ale szkoda trochę opuszczać lekarza, który zna historię choroby i ma dokumenty. Nowemu lek. trzeba od początku opowiadać i musiałby na słowo uwierzyć jakie brałeś leki. Ale spróbować zawsze można. Trzymaj się dzielnie!

Spamowa wyspa

przez Makabra 12 lut 2015, 18:38
Ja nienawidzę nowych lekarzy i opowiadania tego wszystkiego znowu, odpowiadania na te same durne pytania po raz setny itp....
Makabra

Spamowa wyspa

przez Zebrec 12 lut 2015, 18:48
Witajcie kochani!

Niedawno wróciłem z egzaminu. Mam nadzieję, że kciuki trzymane przez pewną osobę z forum pomogły! :D

Wieczorem umówiłem się ze znajomymi na piwo, a jutro dwie imprezy - spotkanie z okazji rocznicy ślubu rodziców i urodziny koleżanki. Tak więc weekend zacznie się sympatycznie. ;)

Miłego wieczoru!
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 12 lut 2015, 19:03
Enii napisał(a):amelia83, można, można . Jest to praca nad sobą, zmianą nawyków, spostrzegania świata, siebie.
Popatrz w bibliotece nad ksiązką ''Poczucie własnej watości Sharon Wegscheider-Cruse
http://www.gandalf.com.pl/b/poczucie-wl ... -pokochac/

dziękuję za chwile sprawdze czy jest u mnie :****

-- 12 lut 2015, 18:09 --

cyklopka napisał(a):amelia83, ja mam 30-stkę za 2 miesiące i jestem niewiele dalej z życiem niż 10 lat temu. Ale leki biorę i słucham muzyki z lat 80-tych, co pomaga mi się mniej przejmować nadchodzącymi urodzinami, bo lata 80-te były genialne i już.

ja przez 10lat ciagle coś zaczynałam, nowa praca, nowa szkoła, sił mi starcza na jakieś kilka miesięcy do kolejnej depresji, depresje przychodzą ni stąd nizowąd..po prostu kiedy mi się układa i funkcjonuję bach...i ...leżę
nie wierzę w siebie bo nie jestem według mnie wystarczająco dobra...bo depresja mnie miażdży, zabiera mi wszystko
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg