Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Infinity 12 lut 2015, 15:07
Hej
U mnie kicha. Dalej niewiadoma. Wezmą mnie na konsultację do psychiatry.
Jestem wykończona tą niepewnością.

Gadałam przygaszona, jąkająca się tylko jak spytała o wzrost i wagę nie mogłam pohamować się i szeroko uśmiechnęłam :/ Jestem szurnięta jednak tylko zus ma wątpliwości :roll:

Spamowa wyspa

przez amelia83 12 lut 2015, 15:09
dziękuję ale dla mnie nic już nie ma sensu platek rozy, gdybyś mnie znała osobiście to raczej nie chciałabyś ze mną spacerować
skończyłam czytać Bezdomną smutna ale bardzo mi się podobała
męczę tą książkę 'lubie palic ale teraz chce przestać ' przebrnęłam przez 1 część
od dziś nie pije kawy a w zamian zielona herbatę
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Infinity 12 lut 2015, 15:15
amelia83, Karinko, mi wczoraj poprawiłaś nastrój, odżyłam przynajmniej na jakiś czas, dziękuję

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 lut 2015, 15:19
amelia83, no nic, może weźmiesz to za punkt wyjścia do terapii, że musisz siebie zbudować od podstaw. Brzmi to całkiem dobrze.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 12 lut 2015, 15:20
Obrazek

-- 12 lut 2015, 14:25 --

Obrazek
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 lut 2015, 15:25
amelia83, mysle ze chcialabym znac i mysle ze bylabym bardzo zadowolona z tego faktu :******** Kochanie jestes wartosciowa osobka i naprawde musisz zaczac to wreszcie dostrzegac. mam nadzieje se na terapii Cie t ego naucza.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 lut 2015, 15:25
Witajcie ponownie Dziewczyny, widzę dziś prawie komplet!
Ja już w domku, jak fajnie wcześniej skończyc.
Przyznam się - 4 pączki już w brzuchu, musimy iśc dokupic... :D Jutro na sucharkach. Ciekawe jak dziś dam radę na gimnastyce z takim pełnym brzuchem. Dobrze mi robiła ta gimnastyka, ale cieszę się, że już ostatni raz...
Byłam w bibliotece i na głowę pożyczyłam "Terapia w pigułce" Lazarusa i czytadło "Kochanka Freuda".
U nas pochmurnie, ale na szczęście ciepło.

platek rozy, Kochana wspaniale! I jak dużo udało się zrobic u tego dentysty. Ty dzielności nasza! Z rozpędu umów się potem od razu na zrobienie tych dziurek, bo im większe przerwy między wizytami, tym człowiek gorzej to znosi.

Zalatana23, To wybieracie się do Chorwacji? Zazdroszczę, bo pięknie tam i przyjaźnie. Ja na razie nic na wakacje nie planuję, bo mimo chęci, na razie na wyjazdy dalsze się nie nadaję. Może w Polskę?

mirunia, Kochana, tak jak u mnie luźny dzionek! :great: Ogromnie się cieszę, że dziś Ci lepiej.

cyklopka, ja myślę, że jak się nie wierzy, że pomoże stosowana terapia, to koopa z tego wychodzi...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 lut 2015, 15:35
kosmostrada, ja nawet do normalnej terapii prowadzonej przez kompetentną osobę jestem nastawiona lekko sceptycznie, ale jest to jakieś zadanie do wykonania ;)
Ale lepiej wierzyć w aniołki i dobro w ludziach, niż tajemne energie, które wszystko by mogły wyleczyć, tylko spiseg koncernów farmaceutycznych to uniemożliwia :twisted:

Pączek do kawusi to moje ulubione śniadanie.
A teraz pora na obiad.
A wieczorem tańcujemy! :yeah:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 lut 2015, 15:37
kosmostrada, oj to nafutrowana jestes pączusiami :great: :great: :great: :mrgreen: ja tylko jednego zjadlam po drodze od dentystki i w domku mam chrust do kawki :105:

Tak postaram sie te zabki zrobic zaraz po koronce , obym tylko dotrwala bo nastepnym razem bedzie pilowanie :pirate:

Otwarlam okna , i slucham muzyczki , zjadlam zupe i dostalam od mojej kolezanki ktora tutaj jako pierwsza poznalam , sliczna zakladke do ksiazek robiona technika decoupage :105: :105: :105:

-- 12 lut 2015, 15:40 --

Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez amelia83 12 lut 2015, 15:57
Infinity napisał(a):amelia83, Karinko, mi wczoraj poprawiłaś nastrój, odżyłam przynajmniej na jakiś czas, dziękuję

jak można przy mnie odżyć :shock: już w trakcie jak rozmawiałyśmy chciałam Cie przepraszać że zanudzam :oops:

siedzę i becze... siostra dzwoniłaa, mówi a to może przez pogode ja na to cały rok będę zwalac wszystko na pogode, a leki bierzesz no biore gowno pomagają, rzuce je w cholerę ona no to ja już nie wiem trzymaj się

zjadłam 2 pączki
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 lut 2015, 15:58
platek rozy, oj bawiłam się swego czasu decoupagem... teraz nie za bardzo mam czas ( przygotowanie, sprzątanie, samo robienie zajmuje dużo więcej casu niż biżu), ale może znów coś porobię w wakacje.

cyklopka, wiem jak to jest, ja jestem strasznym sceptykiem, ale staram się.. Jak pisałam, dlatego może takie marne efekty u mnie wszystkiego, bo nie potrafię w pełni zaufac sposobom mojego leczenia...

Infinity, szkoda, że jeszcze nie wiesz na czym stoisz... Ale niestety to cały ZUS, musisz uzbroic się w cierpliwośc.

Idę obiadek robic, dziś zgodnie z moimi ostatnimi zakupami kurczak w indyjskim sosie z ryżem. A potem lecę na rehabilitację.
Dobrze, że jutro idę ściągac paznokcie, bo znów mi się odłupał lakier. Jakieś mam takie pazury, że nawet żelowy się u mnie długo nie trzyma.(zła jestem, grrr)
Na razie!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 12 lut 2015, 15:59
cyklopka, czy można siebie zbudować na nowo , jestem po 30stce, wątpię, ze mna nic się nie da zrobić, jestem pojebana
platek rozy, piekna ta zakładka
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Makabra 12 lut 2015, 16:04
platek rozy napisał(a):Makabra, Heyy :******** ja dzis mialam horro bo szlam do dentysty :)
a jak Ty sie miewasz?

Na pewno byłaś dzielna :* Ja 24 idę do jakiegoś faceta, bo moja ulubiona na jakimś urlopie, czy coś... Boję się :zonk: Niedługo koniec ferii, powrót do szkoły też mnie trochę przeraża, choć to przecież indywidualne :roll: Facetów jak nie rozumiałam, tak nie rozumiem, a oni wraz z każdym dniem utwierdzają mnie w przekonaniu, że są z innej planety :roll:
Makabra

Spamowa wyspa

przez Enii 12 lut 2015, 16:33
amelia83, można, można . Jest to praca nad sobą, zmianą nawyków, spostrzegania świata, siebie.
Popatrz w bibliotece nad ksiązką ''Poczucie własnej watości Sharon Wegscheider-Cruse
http://www.gandalf.com.pl/b/poczucie-wl ... -pokochac/
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Sortuj wg