Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 12 lut 2015, 13:05
amelia83, kochana nie mów tak,jesteś wspaniałą,wartościową kobietą.Teraz jesteś w kiepskim stanie ale to minie,musi minąć
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez amelia83 12 lut 2015, 13:08
PannaNatalia, ja nic nie potrafie, nic, gdyby nie moja rodzina to zdechłabym dawno :why:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 12 lut 2015, 13:09
mirunia, witaj :papa:

jeszcze trochę i sama będę wyglądała jak pączek :D

-- 12 lut 2015, 12:11 --

amelia83, niedługo zaczynasz terapię?

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 12 lut 2015, 13:11
mirunia :papa:
Płatku super!!! Dla mnie wysiedzenie u dentysty to też mega wyczyn więc tym bardziej :uklon:
amelia83 Kochana... Tulam Cię ... Nie wolno się poddawać :nono:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 lut 2015, 13:12
platek rozy, no to super, widzę już jesteś po :great: grunt to się oswoić z sadystą, następnym razem będzie lepiej!
Zasłużyłaś na dwa lub więcej pączków! Ząbki wyczyszczone, odkamienione... i co trzeba więcej! :D a jedynka będzie jak nowa.

Spamowa wyspa

przez amelia83 12 lut 2015, 13:14
w marcu zaczynam terapie , za tydzień mam druga konsultacje
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 lut 2015, 13:15
Amelko, wytrzymaj jakoś ten zły okres, on minie. Jesteś dzielna kobitka i dasz radę, wrócą jeszcze dobre dni :papa: :papa:

Spamowa wyspa

przez Megi_ 12 lut 2015, 13:20
amelia83, kazdy z nas mial trudniejszy okres, wiec doskanale Cie rozumiemy :*** uwierz, ze to mija... Cudownie ze masz rodzinę, która Cie wspiera, to na prawde bardzo duzo !!!
platek_rozy, jestem z Ciebie dumna :) przesz do przodu jak burza, a tak sie bałas :)
mirunia, dwa pączusie juz za mna. Na razie nie mam ochoty na więcej :nono:
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez amelia83 12 lut 2015, 13:31
ja już nie pamiętam jak jest normalnie, tak, to mija ale ciągle wraca, jestem za słaba by żyć, rzuciłabym w cholerę te wszystkie leki bo gowno pomagaja :why:
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 lut 2015, 13:33
Megi_, PannaNatalia, hej, na razie dość pączków! :D trzeba zostawić miejsce i apetyt na popołudniowe obżarstwo :D a jutro sucharki i herbatka :mrgreen:

a z resztą, Wy jesteście młodziutkie to i spalanie lepsze :great:

Spamowa wyspa

przez Makabra 12 lut 2015, 13:45
Hej :) Co nowego?
Makabra

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 12 lut 2015, 14:32
amelia83, mi też leki nie zbyt pomagają,muszę sama sobie pomóc i między innymi dlatego zdecydowałam się na terapię,wiem,że to wszystko dzieje się tylko w mojej głowie

mirunia, ja póki co zjadłam jednego ale wieczorem pewnie skuszę się na więcej,mama z siostrą będą jadły więc ja nie zamierzam się przyglądać :D raz na jakiś czas można sobie pozwolić

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 lut 2015, 14:53
Zalatana23, Megi_, mirunia, PannaNatalia, tak dalam rade ale nie polubie tego nigdy i zobaczymy jak bedzie nastepnym razem . Grunt ze poki co mam na kilka dni spokoj:)
amelia83, Kochana tulam Cie goraco:******** wiesz ze musisz doczekac do terapii , zaczniesz tam na niej pracowac i powinno byc lepiej . Zaluje ze tak daleko jestem od Ciebie bo wpadlabym Cie na spacer wyciagnac.

Makabra, Heyy :******** ja dzis mialam horro bo szlam do dentysty :)
a jak Ty sie miewasz?

Wg ciotki ( do ktorej jednak niepotrzebnie sie odzywalam) niepotrzebnie widziwaialam z dentysta , i w ogoe to ona nie rozumie jak ja sie moge tak wszytskiego bac i to jest nienormalne i jestem slaba.
Takze moja pierwotna decyzja wtedy po tej awanturze ktora zrobila mi w sklepie u koelzanki, byla sluszna i dzis postanowilam ze nie ma zmiluj sie ale kontakt zrywam. Nie bede wysluchiwala takich rzeczy bo to na mnie wplywa bardzo zle.

-- 12 lut 2015, 14:55 --

Pogoda sliczna sie zrobila , jest przepiekne slonce i dosc nawet cieplo:) :105: :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 lut 2015, 15:04
kosmostrada, comatom, mirunia, wierzyć można w siebie, w swoje wyzdrowienie, można też być osobą wierzącą w sensie religijnym. Ale w pseudonaukę wierzyć nie należy, bo to donikąd nie prowadzi - albo coś ma naukowo udowodnione działanie i możemy z tego korzystać, albo nauką nie jest. Większość medycyny alternatywnej zasłania się pseudonaukowym bełkotem, a dopiero jak się ich mocno przyciśnie to okazuje się, że chodzi o coś nadprzyrodzonego.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg